מה אתם אומרים? האם עדן ואביעד ישארו במקום השלישי?

• פותח הנושא ny22
  • פורסם בתאריך

ny22

New member
מנהל
מה אתם אומרים? האם עדן ואביעד ישארו במקום השלישי?

עדן ואביעד המקסימים (הזוג האדום), הגיעו עד עכשיו - שלוש פעמים במקום השלישי.

מה אתם חושבים - הם יצליחו לשמור על המקום הזה בהמשך המירוץ?
או שהם ירדו/יעלו?

RossieL

Active member
כתיבה בפורום

בוקר טוב
בתור מעריצה "שרופה" של התכנית והפורמט, מודה, קצת לא נעים לכתוב בפורום שכל הזמן מתעסק בקונספירציות.
במקום להינות מהתכנים, המשתתפים, היעדים והמשימות, רוב הזמן יש פה עיסוק בהפקה- למי וכמה היא עוזרת.

זה מוציא את הכייף מחווית הצפיה, הכתיבה והשיתוף.
אבל זו אני ורק רציתי להוציא החוצה את התחושה.

יום נעים וצפיה מהנה בפרק הקרוב

מה לעשות שההפקה היא אחלה דחליל להוציא עליו תסכולים?

משתדל לענות קונקרטית על תיאוריית הקונספירציה איפה שאני יכול אבל למה שיאמינו לי?
ההפקה רצתה שאני אזכה

RossieL

Active member
מניחה שסוכם אתכם כבר במעמד חתימת חוזה ההשתתפות

ny22

New member
מנהל
הי, קודם כל אני ממש ממש מבין אותך!

גם אני מעדיף להנות מהתכנית המדהימה הזאת מאשר להתעסק באיפה ההפקה מתערבת.
אבל יש סוג כזה של אנשים שזה שהם אוהבים לדוש בזה

&nbsp
לכן, כדי שהפורום יהיה באמת כזה - את ממש מוזמנת לכתוב את מה שאת רוצה

&nbsp

ny22

New member
מנהל
אגב, בזמנו כתבתי הודעה (שלצערי אני לא מוצא אותה כרגע)

זה התחיל מזה שמישהו או מישהי הגיבו בדיוק כמוך, והסברתי שלפי דעתי יש שני סוגים של צופים:
כאלה שאוהבים לראות את המירוץ ולנסות לחפש איפה ההפקה מתערבת (זה חלק מהכיף שלהם) וכאלה שאוהבים לראות את המירוץ כמו שהוא בלי לנסות ולראות היכן ההפקה מתערבת, או שזה בכלל לא מעניין אותם.
זה בדיוק כמו ספוילרים:
יש כאלה שמאוד אוהבים ספוילרים ורק מחפשים כאלה,
ויש את אלה שדווקא מאוד נרתעים מספוילרים - כאלה שרוצים לראות את המירוץ בקצב שלו מבלי לדעת מה הולך להיות (ואני מודה שאני כזה)

סטילהוק

New member
כלוחם צדק כל חיי אני יחפש ותמיד אבליג על התערבותה של ההפקה

להזכירכם לתוכניות ריאליטי קוראים ריאליטי (מציאות) מהסיבה שאלה תוכניות מציאות, קרי תוכניות שמה שאנחנו רואים זה מה שקורה גם במציאות, בניגוד לתוכניות מבויימות ומתוסרטות מראש. אך ברגע שההפקה מתערבת בריאליטי היא הופכת את תוכנית הריאליטי מתוכנית מציאות לתוכנית מבויימת ומתוסרטת שאין כל הבדל בינה לבין כל סדרה רגילה. צריך לזכור שבתוכניות ריאליטי משתתפים אנשים אמיתיים, ולא שחקנים שמגלמים דמויות. כך שאם רוצים לעשות תוכנית שההפקה תחליט מי ימשיך בה ומי יודח, מי יזכה ומי יפסיד, שפשוט יקחו שחקנים שיגלמו דמויות ויודיעו מראש לצופים שלא מדובר בתוכנית ריאליטי, אלא בתוכנית מבויימת. ואז באמת שלא יהיה לי שום בעיה עם זה. אך כל עוד מדובר בתוכנית ריאליטי, כשמה כך היא גם צריכה להיות ולהתנהל, ללא שום התערבות של ההפקה וללא עריכות מגמתיות לטובת הפייבוריטים של ההפקה, והעלמת כל השאר. זה לא צדק, ואני גם לא מבין איך מי שצופה בהתערבות כזאת בוטה ובולטת של ההפקה בתוכנית ריאליטי יכול בכלל להתעלם מזה ולהתייחס לזה כאילו זה לא קורה. זה הרי כמו להתעלם ממעשה פשע שאתה רואה אותו מתרחש לך מול הפנים. ולכן לעולם לא התעלמתי ולא אתעלם מהתערבותה של ההפקה בתוכנית שאמורה להיות תוכנית ריאליטי (מציאות) ובכך הופכת אותה למה שהיא לא אמורה להיות.

ny22

New member
מנהל
מבין מאוד את מה שאתה כותב, אבל אתה מתעלם מדבר אחד חשוב בעיני

זה שזאת טלוויזיה.
ומה שאנשים שעושים תכניות כאלה הכי רוצים זה רייטינג, ככה שמצד אחד יש באמת את השאיפה להיות כמה שיותר נאמנים למציאות, אבל מצד שני - הם רוצים להביא רייטינג.
לכן האמת היא שלפי דעתי הבעיה היא יותר בעריכה (אם ישנה).
&nbsp
קשה לי מאוד להאמין שההפקה מתערבת (אולי באופן ממש ממש מינורי) - אחרת הם היו יכולים לחטוף תביעות.

סטילהוק

New member
אז זהו שההפקה למעשה מוגנת מתביעות

הבעיה שכל מי שמשתתף במירוץ, או בכל תוכנית ריאליטי אחרת, בעיקר בארץ, חתום מראש על חוזה דרקוני מול ההפקה, שגם אם הוא יודע בוודאות ובאופן הכי ברור שהיתה התערבות של ההפקה במשחק אסור לו לדבר על זה. גם בהישרדות, גם במירוץ, גם בפח הגדול, ההפקות, ובמיוחד הישראליות הבטיחו לעצמן מראש שאי אפשר יהיה לתבוע אותן. זה גם למה הן מרשות לעצמן בשנים האחרונות יותר ויותר להתערב, וממש לא רק בעריכה, אלא גם במשחק עצמו. אולי לא כל הזמן, אך בכל הזדמנות שיש להם להציל או לקדם את הפייבוריטים של ההפקה, כמובן על חשבונם של מתמודדים אחרים. לפעמים זה מצליח להם ולפעמים אפילו זה לא, מרוב כמה שמצבם של הפייבוריטים שלהם גרוע במשחק.

אמנם ההתערבות של ההפקה במירוץ פחותה בהרבה וגם לא בולטת כמו למשל בהישרדות הישראלית שבה בעונה האחרונה היא בלטה במיוחד לעין, עד כדי כך שנערך סקר בתקשורת של מי המטומטם, ההפקה שחושבת שכל כך קל לעבוד על הצופים, המתמודדים שלא מבינים שההפקה שולטת בהם כמו מריונטות או הצופים שממשיכים לצפות בתוכנית למרות התערבות ההפקה. וההפקה זכתה בסקר הזה ובגדול, כי כמעט 50% מהצופים פשוט לא קנו את זה את המשחק המכור הכל כך בולט לעין, עד כדי כך שנעמה היתה צריכה להכחיש את מה שנכתב לגביה בתקשורת, אך גם במירוץ למיליון, כמו בכל שאר תוכניות הריאליטי, ובעיקר הישראליות, התערבותה של ההפקה במשחק קיימת.

למעלה