מה אתם עושים בשביל עצמכם?

מה אתם עושים בשביל עצמכם?

מאז הפרידה התפנו לי שני אחה"צים בשבוע ועוד סופ"ש פעם בשבועיים. בחצי השנה הראשונה לא יצאתי בכלל מהבית בימי שישי. הייתי כל כך עייפה שכל מה שרציתי לעשות זה להשלים שעות שינה. עכשיו אני לאט לאט יוצאת מהקונכיה. קצת לחברים. קצת לסרטים. קצת החוצה
את שעות אחה"צ אני מקדישה פעם בשבוע לסידורים ופעם בשבוע נטו לעצמי. והכי אני אוהבת את שישי בבוקר. פעם בשבועיים, אני נפגשת עם חברה לקפה ורק אח"כ יוצאת לסידורים. איך אצלכם?

בימי שישי בבוקר נפגשת עם אנשים שכיף לי איתם

בשבוע שעבר זו היתה חברה טוב לבית קפה שווה בטבע. להשבוע קבעתי בבית קפה שאני אוהבת בגלל המיקום שלו על הטיילת מול הים בדרך כלל זה הזמן שלי לעצמי נטו לאחרונה התחלתי למלא אותו באנשים

tunalover

New member
אצלי, מאז שיש לי כל כך הרבה זמן בשביל עצמי

אני משעשעת את עצמי ב: חוג נגרות פעם בשבוע ספא עצמי ביתי: מסכות לפנים, לרגלים ולשיער, שעווה, מלפפונים בעיניים ושאר מיני ירקות... קריאה כתיבה שיטוט באינטרנט שיעמום מכוון (כיוון מחשבות) תפירה סרט טוב בטלויזיה (נדיר) ואופציה אחרונה: ניקיון וסידור הבית

../images/Emo203.gif../images/Emo115.gif../images/Emo118.gif../images/Emo105.gif../images/Emo153.gif../images/Emo5.gif../images/Emo126.gif

לא מצאתי עוד אייקונים ירוקים מקנאה
לפני קצת יותר משנה עשיתי סדנת נגרות וכל כך נהניתי
איפה נרשמים לטיפול ספא? המלפפונים עלי

זה כיף מסוג חדש...

גם אני פעם בשבועיים ביום שישי לוקחת את היום לעצמי
- אוהבת גם להתחיל את היום בקפה טוב עם חברה/חברות ואח"כ הסתובבות כל פעם משהו אחר שעושה טוב... זה מוזר שיש לבד שכזה למלא... מישהו אמר לי דבר נכון....זה סוג של בונוס מכל החרא הזה...זה שיש לך ימים או שבתות שהם שלך לעמצך נטו! זה לא קורה בנישואים - בטח לא באוםן קבוע וסדיר... טוב-זה דבר טוב שיוצא מזה.....

../images/Emo13.gif

משקיעה יותר בחברות, יוצאת ומבלה, מפלרטטת
עם העולם, ובעיקר- חזרתי להיות אני, והתגעגעתי אליי, שכחתי כמה כיף לחיות ולבלות וליצור ובעיקר, לנשום...

Bubble Girl 27

New member
המממ

האמת שלא יוצא לי להספיק באמצע השבוע הרבה לעצמי... בערב אני משתדלת לפעמים להביא בייביסיטר ולצאת עם חברים או עם הבנזוג. בימי שישי בערב גם לצאת קצת... מתה להירשם לחדר כושר או איזה חוג שמעניין אותי אבל כרגע לא מתאפשר...

למעלה