מה אתם שומעים עכשיו?

A Lizard State

New member
Kali Uchis - Only Girl ft. Steve Lacy & Vince Staples

https://www.youtube.com/watch?v=2i8UvopEDp4

אתמול יצא הקליפ לשיר הזה, ומה אני אגיד לכם... מצאתי את אחד השירים שאני בטוח שבסוף השנה אני אגיד שהוא בין שירי השנה המובהקים שלי.
זמרת לא מוכרת יחסית שעבדה עם טיילר דה קריאטור והרבה ראפרים טובים, ובדרך להיכנס לתודעה, לפחות לתודעה של אנשים שאוהבים מוזיקה איכותית. לא אחת שמחפשת לפרוץ בגדול לדעתי, אלא עושה את המוזיקה שלה כמו שהיא אוהבת, ועושה אותה בצורה סופר מוצלחת. ביחד עם זאת היא גם עשתה כמה קליפים מושקעים.
זמרת שממש שווה לשים עין עליה. ממליץ מאוד.

Music Man XD

New member
מעצבן אותי

שהחרא הזה לא ביו-טיוב. די לסטרימינג בתשלוםםםםםםםםםםםםםםםםםםם כוסאמכ

A Lizard State

New member
זה הזמן לעבור לשירותי סטרימינג, עם כמה שזה חרא דבר.

לצערי ב-2016 כבר אין מקום לדיסקים.
עם כמה שזה היה טרנדי לפני שנתיים, גם הוינילים חזרו להיות OUT.
היום טיידל זה הדיבור, ואי אפשר להילחם בזה. זה באמת המקום הכי נוח לצרוך מוזיקה.

A Lizard State

New member
Beyonce - Formation

הלוואי שכבר מחר יצא האלבום. לא יכול לחכות לשמוע מה יש לה להציע הפעם.

ערן1987

New member
היום/מחר אמור להיות הסרט שלה ב-HBO

או מה שזה לא יהיה, נכון? מה לדעתך יילך שם בסוף? כי אם היא תוציא עוד אלבום בהפתעה אז אנשים יגידו שהיא ממחזרת את עצמה (לפחות מבחינה שיווקית).

A Lizard State

New member
ביום שבת הוא ישודר.

אלבום בהפתעה זה כבר לא יהיה, כי כל הסרט מבוסס על האלבום החדש שיוצא, והתאריך לסרט כבר הוכרז. גם הטור מתחיל אוטוטו, אז זה מובן מאליו שהאלבום יצא או מחר בבוקר או ממש אחרי שהסרט יוקרן.
אני מאמין שזה הולך להיות סרט כמו שקאנייה עשה בזמנו, רק שהוא יהיה ארוך טיפה, ותיהיה בו עלילה כלשהי (מאמין שהיא תערב בזה המון מחאה נגד אפליות לשחורים באמריקה).
משעמם אני בטוח שזה לא יהיה - זאת ביונסה של 2016. ביונסה שמאתגרת את עצמה ואת הקהל שלה, ביונסה שרוצה לחדש ולהתפתח, ביונסה שלא מאמינה בבינוניות, ביונסה שרוצה לנסות כיוונים שונים, ביונסה שמבחינתה אלבום זה אירוע.

ערן1987

New member
Muse - The 2nd Law

אני לא מאמין שבעוד שבוע וחצי אני בהופעה שלהםםםםםםםםםם

DAN1EL

New member
M83 - Junk

הברקה.
&nbsp
האלבום הזה מבהיק מכישרון ומגניבות.

A Lizard State

New member
Prince - FUNKNROLL

גם אחרי שהוא עבר את השיא שלו עדיין היה לו מה להציע לעולם.
שיר היסטרי, אלבום שממש לא הייתי מצפה ממישהו עם קריירה ארוכה כמו שלו להוציא בשלב כזה - וכיף לנו שזכינו באלבום כמו AOA לפני שהוא הלך.
בין הזמרים שגרמו לי לאהוב מוזיקה כמו שאני אוהב היום, אני באמת חסר מילים ועצוב.

&nbsp
RIP

ערן1987

New member
כששמעתי את "פרפל ריין", האלבום, לראשונה

השיר הזה מיד תפס לי אותו מבין כולם והפך לפייבוריט שלי.. אח"כ בדקתי וגיליתי שהוא אשכרה היה להיט בזמנו!
&nbsp

למעלה