מה אתן אומרות על כל ה"התעוררות" שלנו להתלונן?

דורית1901

New member
את מגוחכת

הגברים לא יודעים לשלוט בעצמם אז השמאל אשם? מזמן לא שמעתי כאלה שטויות.

המחשבה שהשמאל החליט להפיל את הימין ע"י העפת ינון מגל מהפוליטיקה היא אווילית. ינון מגל זה הימין? הרי בבית היהודי שמחו להיפטר ממנו.

במקום לפקוח עיניים ולראות איך מתנהגים בכירים בימין את מעדיפה להשמיץ את השמאל. מה הקשר? כלום.

דורית1901

New member
אני אגלה לך

יש בשמאל אוגדה של כ-20,000 איש, שכולם יושבים יומם וליל ומתכננים איך להפיל את הימין באמצעים שימניים מבינים. כלומר, לא בויכוחים אינטליגנטיים או בהסברים ארוכים, אלא באמצעים פשוטים. לדוגמא, הצקות לנשים הם מבינים, אונס הם מבינים. רק צריך להסביר את זה בשפה יותר "ימנית", לא יגידו "מעשה מגונה" אלא "הוא חפן לה את הישבן". לא יגידו אונס, אלא "הוא XXX לה את הצורה". ממש מקווה שהבנת.

פולספגן

New member
לא ציפיתי ששמאלצ'יקית כמוך תגבה את טענותיה

ברור לי שזה השלב שתתחילי עם האד הומינם כי פיך התמלא במים

&nbsp
בשלב הבא, תעלמי עד שרשור
שתצוצי שוב

דורית1901

New member
את לגמרי מייצגת את מטורללי הימין הפרנואידים

זה היה מצחיק אם זה לא היה הבית שלי. האשמת השמאל ברדיפת עברייני מין ימנים זה משהו יחודי לך ואני באמת הולכת להיעלם עכשיו אל מעמקי הייאוש והיגון.

דורית1901

New member
מה קרה? מחקת את התגובה שלך?

או אולי השמאל חיבל לך במחשב? את יודעת, ככה הם מנסים להפיל את הימין. .

פולספגן

New member
איזה תגובה בדיוק מחקתי? את על סמים?

נראה לי שכדאי שתקחי בדחיפות את ה-
הפסיכיאטרית שלך, כי זמן ההשפעה שלה פג

דנהZ

New member
דווקא כי לא רוצים שאנשים יפגעו צריך מערכת טיפולית לפוגעים

הענישה שיש לא מונעת את החזרה על המעשה. בנוסף מה קורה עם נערים צעירים..
אין בזה כל עידוד לפוגעים. אלא צורך בשטח למנוע מהם להמשיך. ולדעתי לכך אשבל כיוונה בדבריה על מערכת תמיכה.
יודעת שבצפון לפחות יש מעט מאוד שמטפלים בפוגעים. ראוי היה שתהיה מערכת טיפולית רחבה יותר.

גם אותי תקפו, בחורים מופרעים, חולי נפש. ולא התלוננתי.

זה היה לפני שנים. במקרה אחד ידעתי שאם אספר לאמי היא לא תעמוד לצדי (כמו שאף פעם לא עמדה), וגם לא ידעתי את כתובתו של הבחור. במקרה השני התפתיתי לנסוע איתו לקיבוץ בצפון ליום יומיים (הוא היה מתנדב מחו"ל. טיפוס מופרע ביותר), והייתי שם תלושה לגמרי: לא הכרתי אף אחד. ודאי לא ידעתי איפה תחנת משטרה קרובה.
והמקרים האלה חרותים בזכרוני כהשפלה גדולה.
למה מגיע לאשה לעבור "חוויות" כאלה? לזכר המנוול מגיע לעבור בעקבות התנהגותו חוויות קשות ביותר. השפלה חברתית, וכליאה. (ושישלם קנס גבוה לנתקפת). והחרמה לכל החיים. או לשנים רבות.

דנהZ

New member

לעבור חוויה כזו לבד...
אני חושבת שבעבר התפיסה וההתנהלות היתה שונה, פחות תומכת, פחות הבנה.
נראה שלפחות בזה התקדמנו.

פולספגן

New member
עכשיו בחדשות, פרשת סחיטה של קטינות בצפון

מעניין איזה עוול נגרם לגברים עד שהחליטו לעצור אותן?

למעלה