מה אתן עונות בד"כ?

ariane

New member
נחומים

כדי להתייחס לחלק הראשון של ההודעה שלך, אני הרבה פעמים מוצאת את עצמי מנחמת את האנשים שלא ידעו. כמו שלפני כמה חודשים הייתי ממרפאה לסיכון גבוה (שם עשיתי את המעכב הריון הקודם שלי) והדיאטנית רואה אותי ושואלת בשמחה "נו מה שלום התינוקת???" אז הודעתי לה שאין לי תינוקת כי היא נפטרה. היא הרגישה כל כך רע שאני הייתי צריכה להגיד לה שזה בסדר ולא נורה. זה קורה הרבה שפשות אני צריכה לרגיע את האחרים על האובדן שלי... העולם הזה ממש מוזר!!! לגבי חלק השני של ההודעה שלך...אין לי מילים, ממש סיפור מפריד!!! בטח מאוד קשה לרופאים להתמודד עם אנשים כאלה. אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

1ויוי

New member
לאריאן

עצוב לי נורא לשמוע שחוויתם לפני שנה אובדן נוסף , את אלה שלכם . אני זוכרת את סיפור אובדנו של דר מפורום אובדן בעלך הצטרף לפורום זמן קצר אחרי שאבדתי את בניי.(אם אני לא טועה הייתם בטיול בבלגיה? )מאחלת לכם שספטמבר השנה יביא עמו התחלה חדשה

niritcat

New member
זה כבר בעיה נפשית שמצריכה טיפול,

זה לא עוד תגובה לאובדן. עצוב שלזוג כזה ששניהם נשמעים מעורערים בנפשם יש בבית ילדים. בי"ח רגיל זה באמת לא המקום להתמודד עם אנשים במצב כזה.

tali00

New member
לדעתי זה פשוט תוצאה

של הטראומה. האשה המסכנה אוכלת את עצמה מבפנים (לשווא) שכנראה היא אשמה במות עוברה (כמו חלק מאיתנו). כל אחד לוקח את המצב הזה בצורה שונה וכשהתגובות הן קיצוניות באמת צריך טיפול מקצועי

למעלה