מה בסירים לקראת החג?

צליליתה1

Well-known member
אולי אכין מרק כתום
פמפקין, יו נו

כשגרתי בארהב חיכיתי בהתרגשות גדולה לחגוג האלויין עם הילדים ובעיקר לצאת לטריק או טרייט
(ממתק או תעלול, איזה תרגום מעפן, ז״א, התרגום בסדר גמור, רק נשמע מעפן)
אבל חברים אמריקאים הבהירו שמותר לדפוק רק על דלותות של אנשים שמכירים ממש טוב, כי בשנים קודמות היו מקרים רבים של הרעלות, או אנשים שהכניסו זכוכיות וכד לממתקים
אז נאלצנו לוותר

אני קוראת ברשת שבארהב השנה קוראים לבטל את אירועי החג, מפאת קורונה
ובו זמנית כאן בארץ ההאלויין הפך להיות חג חשוב ומשמעותי, ואני מוצפת בהצעות לקנות stuff לכבוד החג
עד כמה שאני זוכרת אפילו בארהב זה לא חג קניות, כלומר, לא יותר קניות מכל חג אחר.
אני מבינה את מצוקת העסקים ומעריכה מאוד י מיזמים יצירתיים, אבל קניות האלויין בארץ הקודש? לא קצת פחחחחחחחחחחחח?

לסיום אשחט כאן פרה קדושה: אני מאוד אוהבת את משפחת סימפסון אבל לא אוהבת את פרק ההאלויין השנתי
אך לא יכולתי שלא לשמוח עם הפרומו השנה: (בסדר בסדר לא מדברים כאן פוליטיקה, אבל היתר לרצוח דובים בשנת החורף זה הרבה מעל פוליטקיה)

צליליתה1

Well-known member
אמרתי, פמפקין. לא פאי. מרק.(אולי)
איני חובבת פמפקין פאי. האמת, גם לא פרה . אלא אם היא רועה באחו. אבל נראה שהרכבת הזאת כבר נסעה.

קלייטון.ש

Well-known member
באותו הקשר לי יש בעיה קשה שמאד מפריעה לי בחיים, והיא שאני לא מסוגל לראות סרט אימה. למעשה הבעיה כל כך חמורה שאם אני רואה "אימה" בסיווג הסרט אני לא אראה אותו. רק במקרים נדירים כשברור לי שהתיוג לא מתאים לשאר התיוגים ולתיאור הסרט, אני אנסה אבל בחשש.
למשל לאחרונה ראיתי סרט בסדר, נחמד, בשם "המכשפות" משנה זו. בתיאור היה כתוב גם "אימה". כנראה מישהו הלך על בטוח שלא יגידו לו מה נתת לילדים לראות סרט מפחיד כזה בלי אזהרה. אבל אני ראיתי את התיוג והיססתי ארוכות לפני שניגשתי לצפות.
עוד סרט היה עם ניקול קידמן שבו יש מצב שכל הנשים בזוגות נשואים מוחלפות ע"י רובוטים שנראים בדיוק כמוהן. גם שם היה כתוב אימה. אבל הקדימון דווקא הראה סצנות משעשעות אז ראיתי. הסתבר כסרט נחמד. אני מחבב את קידמן אף שהיתה הרבה יותר יפה לפני שנתנה לפלסטיקה להתערב לה בחיים. עכשיו אתה צריך להגיד לעצמך "רגע, זו אשה מאד יפה, אתה לא רואה? תסתכל שוב"
מעבר לדוגמאות כאלה אני משותק. הכינורות מתחילים להזהיר אותך שהולך לקרות משהו ממש רע, ואני מקבל את ההזהרה ונוטש.

צליליתה1

Well-known member
בעיה? יותר העדפה, לא?
אני, נגיד , לא חובבת סרטי פורנו. אז אני לא רואה. גם מסרטי אימה לא ממש מתמוגגת.
(אימה מסוג מפלצות, זומבים, נטפליקס. מהיצ׳קוק וכאלה אני כן נהנית)
ממש לא חשוב. יש מספיק סרטים שהם לא זה ולא זה (ויש עוד כמה ״זה״ אבל 2 הז׳אנרים הנ״ל בהחלט בחמישיה הפותחת)

למעלה