מה בעצם מומלץ למי שרוצה להתפנק ?

0 אור 0

New member
כל אחד והטעם שלו

וגם הרבה פעמים אותו אדם ירצה דברים שונים בימים שונים, יש מי שיום שלם רק בספא יעשה לו את זה, ויש מי שירצה לשלב עם הרצאה, שיעור יוגה, טיול בטבע, ארוחה וריקודים אחרי או אפילו טיול אתגרי לפני שמקנחים אותו בספא, בכל מקרה ההמלצה האולטימטיבית היא להקדיש לנושא חבילה שלמה מסביב לעיסוי עצמו. וכמובן אפשר לשלב כמה טיפולים שמשלימים זה את זה כמו למשל פילינג גוף שאחריו עיסוי שאחריו טיפול פנים לגבי הטיפולים עצמם, הם שונים מאד זה מזה מבחינת התחושה, ופה באמת צריך להתנסות ולראות מה אתה אוהב - יש משפחה שלמה של עיסויים בשמנים - החל מהאביאנגה (שנקרא איורוודה בספאים) שהוא כמעט ליטוף מתמשך של הגוף בשמן חם, המשך בעיסויים אחרים בשמנים שהם עם מגע יותר נוכח, תנועות יחודיות או תוספות (כמו אבנים חמות) ועד לעיסויים הטיפוליים שנכנסים עמוק ואפילו מכאיבים אבל פותרים בעיות, יש טיפולים שנעשים בבגדים על מזרון תוך לחיצות ו/או מניפולציות של הגוף - כמו תאילנדי או שיאצו יש טיפולים שמתמקדים רק בחלק אחד בגוף כמו רפלקסולוגיה או עיסוי רגלים תאילנדי שמטפלים רק ברגל, או טיפול פנים או עיסוי ראש, ויש טיפולים אנרגטיים שהם בכלל ללא מגע ובכל זאת מחדשים אותך, הדרך שלי לבחור, מעבר למצב הרוח באותו יום, היא פשוט להתנסות בכל דבר, ואז אני יודעת מה אני אוהבת - לפעמים בא לי עיסוי הוליסטי בשמנים, ולפעמים עיסוי תאילנדי מעורר או שיאצו מרגיע.

למעלה