מה דעתכם לעזור לחוצנים ?

מה דעתכם לעזור לחוצנים ?

שלום לכולם, לפני הכל ברכות על הפורום החדש - בהצלחה גדולה. אני ובני משפחתי גרים וחיים כיום בת"א. בסיור שערכנו באיזור השרון התאהבנו באיזור שלכם: צור יגאל וכוכב יאיר. אני אשמח לקבל מכם אינפורמציה מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לבתים להשכרה באחד הישובים הללו. אנא,,, אין לי שמץ של מושג ואנחנו רוצים להשתלב בהקדם. תודה מראש.

ילדונת14

New member
גם אני חוצנית

היי ... שלום וברכה . אני גרושה , אמא לשניים , עזבתי את המגזר החרדי ומעוניינת לגור עם קהילת כיפות סרוגות .... אשמח לקבל גם פרטים על אפשרויות השכרה בכוכב יאיר ..... המייל שלי : [email protected] מודה לכם מאוד ...... הרווח - כולו שלכם :)

alonaski

New member
האמת - אני די חדשה בישוב (3 שנים סה"כ)

ולא ממש זוכרת שנתקלתי במודעות על בתים להשכרה. לוחות המודעות אצלנו מלאים במודעות של מחפשים לשכור... גם לא יצא לי להכיר כאן אף אחד שמשכיר בית... (שכנים שלנו גרים בשכרות לידנו אבל לא ידוע לי שהם מתכוונים לעזוב...) יכולה רק להציע לכם לפנות למתווכים בישוב. את ביתנו שלנו מצאנו בעזרת מתווך שגר כאן ושמו יוסי ברוך מ"תווך מיקסה". הוא בחור מאוד נחמד בשונה מדמותו ואופיו של אב-טיפוס המתווך...
נסו לפנות אליו. אם תרצו טלפון שלו - שלחו לי למסר, אעביר לכם משם.

חיצונים או "חוצנים"

אתם ודאי מתכוונים לאנשים מבחוץ.... "חוצנים" בעברית זה כאלה שהם "תושבים מחוץ לכדור הארץ" כמו E.T למשל....

למעלה