מה דעתכם על הרעיון?

שמלת תחרה1

Well-known member
עמדת הסנדוויצ׳ים שניצבת בכניסה לבית הספר הנשיא בבת ים מתמלאת מדי בוקר בכריכים טריים, עבור מי ששכח להביא את האוכל מהבית או מי שגדל במציאות כלכלית קשה של מחסור.
*מיזם זה קיים בבתי ספר שונים בעיר ובעקבות הפוסטים ברשת הודיעו בתי ספר נוספים בארץ שיאמצו אותו.
*בית הספר הוא לא רק מוסד לימודי אלא בראש ובראשונה בית, משפחה ומקום שעוטף את הילד/ה ומעניק להם מכל הלב ❤

FB_IMG_1603436771489.jpg

GoldenEyes

Well-known member
עמדת הסנדוויצ׳ים שניצבת בכניסה לבית הספר הנשיא בבת ים מתמלאת מדי בוקר בכריכים טריים, עבור מי ששכח להביא את האוכל מהבית או מי שגדל במציאות כלכלית קשה של מחסור.
*מיזם זה קיים בבתי ספר שונים בעיר ובעקבות הפוסטים ברשת הודיעו בתי ספר נוספים בארץ שיאמצו אותו.
*בית הספר הוא לא רק מוסד לימודי אלא בראש ובראשונה בית, משפחה ומקום שעוטף את הילד/ה ומעניק להם מכל הלב ❤

צפה בקובץ המצורף 5685
רעיון מעולה ומיזם מבורך
את בת ימית?

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל

צפה בקובץ המצורף 5685
זה אמיתי?
יפה מאד מצידם.
פעם שכחתי לשים סנדוויץ בתיק של מיכאל אבל בלי לחשוב פעמיים נסעתי 5 ק"מ עד לבית הספר.
המורה כעסה על חוסר האמון שלי במערכת ואמרה:
מה אתה חושב, שהיינו משאירות אותו רעב?

שמלת תחרה1

Well-known member
זה אמיתי?
יפה מאד מצידם.
פעם שכחתי לשים סנדוויץ בתיק של מיכאל אבל בלי לחשוב פעמיים נסעתי 5 ק"מ עד לבית הספר.
המורה כעסה על חוסר האמון שלי במערכת ואמרה:
מה אתה חושב, שהיינו משאירות אותו רעב?
טוב שנסעת, היו דואגים לילד, אבל הילד היה זוכר ששכחת לשים לו סנוויץ, והיה צריך טובה

raya

Well-known member
היה בעבר (אולי גם כיום) מיזם של "מאיר השמן" שהכין כל יום סנדביצים או ארוחת צהרים (לא זוכרת בדיוק) לילדים שלא היה להם מה לאכול.
אולי זה המיזם שלו, ככל הזכור לי זה היה בבת ים.
הוא כתב בזמנו בפורום האוכל של אורט (ז"ל, כבר לא קיים וכל הדאטה נמחק) ונדמה לי שמאוחר יותר גם בתפוז.

למעלה