מה דעתכם על....

T h e B o Y1

New member
מה דעתכם על....

הכתבה של אילנה ברקוביץ אשתו לשעבר של אביב גפן אתמול היה ב 7 ימים .... כתוב שם שאביב בגד בה ... אבל היא החמיאה לו המון סך הכול בכתבה.... ששאלתי אנשים אמרו לי שהם מאוכזבים מאביב ..... מה אתם חושבים ? (למי שקרא) ושאלה ככה למי שירצה לענות : אם היה לכם אפשרות לשאול את אביב גפן שאלה פנים מול פנים ... מה הייתה השאלה שלכם ? שבוע טוב לכולם !!!!!

הייתי שואלת אותו...

אם החתונה עם שני (והילד שבדרך...) זה סיפור כיסוי לזה שהוא הומו?

אמאלה..

היתכן שחטיף בוטנים הוא זקן חרמן? זה סתם סט צילום זה לא אמיתי...

8 ראש אביב סוס באנגים, חפש בעיתונים

אל תזרוק אבנים לשם ישקעו או ישברו אל תחתוך את היד לשם תפצע אל תביט בה בילדת המלאכים אל תאהב אותה, תחתוך את היד

מעיין51

New member
אני חושבת שאילנה יצאה אחלה גבר

סתם.. היא באמת יצאה טוב מהכתבה.. ומה הייתי שואלת את אביב? פיייייי המון דברים...... אין לי מושג תכלס..

T h e B o Y1

New member
נשמע לכם הגיוני שאביב בגד בה?

הם היו נשואים , אהבה כזאת גדולה... והוא בגד בה?? לא שזה ענייני .. אבל אחרי כול הדברים שהוא כותב ואומר זה לא נישמע טוב ...

מעיין51

New member
אני לא חושבת שהוא בגד בה

גם זה לא נאמר במדוייק "אביב בגד בי" נראה לי שהדברים נאמרו בנימה של מטאפורה ציטוט מהכתבה: "הכי קל להגיד: אילנה, יפה בלונדינית חביבה מהכפר, התאהבה בכוכב רוק פרוע ומפורסם מהעיר, והיא בצילו, והיא נערתו, והוא בגד, והם נפרדו"

Eden054

New member
איזה מניאקק....

הוא כל הזמן אומר שהוא רגיש, ומאמין באהבה.... ורוצה לחיות עם הבנות זוג שלו לעד.... אבל בוגד בהן? לא הייתי מאמין עליו..

הוא אף פעם לא אמר שהוא רוצה מישהי לעד....

להפך בילדי יום ראשון הוא אמר שהוא לא מבין את האנשים שנשארים עם אותו בן זוג כל החיים...

מעכבת

New member
יאללה חלאס להתייפייף

הוא לא עשוי מאבן,לכולם יש מעידות חד-פעמיות..זה לא נוגד את זה שהוא רגיש ומאמין באהבה ורוצה לחיות עם בנות הזוג שלו לעד

אני לא מתייפיף ולא כלום...

הוא בעצמו אמר שהוא לא מבין איך אפשר לחיות עם אותו בנאדם כל החיים לא משהו שאני המצאתי...

Eden054

New member
איזה שטויות... להתייפייף?

את מדברת כאילו כולם בוגדים על ימין ועל שמאל... וזה מעצבן שאומרים "הוא לא עשוי מאבן". מזה הוא לא עשוי מאבן? אם הוא נמצא עם מישהי והוא אוהב אותה אז שהוא לא יבגוד! ואם הוא רוצה בנות אחרות אז שלא ירקוד על 2 חתונות...... חוץ מיזה, אולי אני הדפוק אבל אני קבלתי מאביב רושם הפוך... ועוד הוא בעד אהבה נצחית "בואי נאהב עד שנהייה זקנים" זה נשמע מאוד צבוע ופתטי ומלוקק לומר את זה לאהובה ומאחורי הגב לבגוד בה.... סורי, אני לא מקבל את זה!

למעלה