מה דעתכם?
ליהוק לעונה הבאה -

omer719

New member
מה דעתכם?
ליהוק לעונה הבאה -

שכבר נאמר שדונה (אין מה לעשות, תמיד אקרא לה דונה), אבל רק לשם העיניין - אלכס ווס, לא תמשיך איתנו לעונה הבאה?!
גם אתכם זה מדכא?
לא שהיא הסיבה שבגללה המשכתי, מודה שהיא קצת הסיבה שגרמה לי להגיע אל הסדרה. אבל נראה לי נורא מוזר שהיא לא תמשיך. הוכרז שהיא תפציע רק כדי לסגור את קו העלילה שלה וזהו.
נראה לכם שאלו חילוקי דעות בהפקה? או החלטה שנעשתה מראש? שהיא דמות של עונה אחת בלבד?

LeAnnDylan

Well-known member

אז זה סופי? כי אני הבנתי שזה בגדר שמועות (בעיקר לאור העובדה שהדמות של אלכס מאוד משנית בספר ובגלל שהמחברת של הספר במציאות התחתנה עם לארי ולמרות שזה לא אומר שום דבר כי הספר די שונה מהסדרה- זה עדין מקור לשמועות) ואף מקור רשמי עדין לא אישר את הענין.
לדעתי בלי אלכס בסדרה יהיה ממש משעמם. אני אומנם אוהבת את הדמות של פייפר אבל אני אוהבת אותה בעיקר עם אלכס ולדעתי הסדרה תפסה ענין רק כשהן החליטו ללכת על זה סוף סוף.
לא רוצה את פייפר עם לארי

Maldini Girl

New member
עצוב לי שהיא לא תמשיך!

ידוע למה? אהבתי את הדמות שלה למרות שבאופן כללי אהבתי את כל הדמויות. אגב, לא ידעתי שהסידרה מבוססת על ספר! אפשר קצת פרטים?

LeAnnDylan

Well-known member
הספר

יש ספר שנכתב ע"י פייפר קרמן על החוויות שלה בתקופת מאסר של שנה בכלא נשים.
יש ביוטיוב כמה ראיונות איתה וניתן להבין מהן שהדמות של פייפר צ'פמן בסדרה מבוססת על פייפר המקורית אבל גם בדמות הזו עשו לא מעט שינויים כדי לשרת את העלילה. יש הרבה דמויות בסדרה שלא נמצאות בספר ולהיפך ויש כאלה ששונו בצורה די דרסטית שקשה לזהות אותן. אבל יש כמה קווי עלילה בולטים בספר שמוצגים גם בסדרה (גם אם לא אחד לאחד).
את הספר ניתן להזמין כאן - http://www.amazon.com/Orange-Is-New-Black-Womens/dp/0385523394
או לעצלנים כמוני שאין להם כוח לקרוא - אפשר לרכוש גרסת אודיו-בוק באייטונס ולשמוע מישהי אחרת מקריאה לכם את הסיפור

Maldini Girl

New member
גדול, תודה

או לקוות שבעקבות יציאת הסדרה והצלחתה יוציאו גרסה בעברית. ואת זה אשמח לקרוא;)

LeAnnDylan

Well-known member
מאמינה שיוציאו גרסה בעברית

אם זה לא כבר בתהליכי תרגום. סביר להניח שהספר המתורגם יגיע לחנויות פה לקראת עלית העונה השניה.

einat162

New member
לגבי קניית אודיו בוקס

לא זוכרת ממש את המחירים של אודיובוקס באייטיונס - כי סציפית מה שחיפשתי היה חסום לשוק בישראל (כמה עולה אודיו בוק ממוצע?), אבל יש את audible שנרכש ע"י אמאזון ומציע מנוי (שמתחדש אוטומטית, אבל אפשר להפסיק מתי שרוצים)-
מחיר של ספר שמע ממוצעבלי תוכנית נע בין 17-22 דולר.
או
תוכנית מנוי שמוזילה את העניין- 2 נק' זכות או אחת בחודש, שתמורת נקודה אחת אפשר לבחור איזה ספר שרוצים.
על המסלול של נקודה אחת בחודש משלמים 14.95 דולר - כששלושת החודשים הראשונים זה תשלום של 7.50 דולר.

רק אחרי שנרשמתי לאתר האמריקאי- ראיתי שיש גם אתר בריטי שם מהמרה מפאונד לש"ח ראיתי שהוא יוצר יותר זול ממקבילו האמריקאי (סיומת co.uk במקום com)/

LeAnnDylan

Well-known member
אם ככה, הרבה יותר משתלם באמאזון!

בעיקרון יצא לי לרכוש עד עכשיו רק 2 גרסאות אודיו. אחת בחנות הבריטית של אייטונס (ועלה לי 14 פאונד) והשניה בחנות האמריקאית של אייטונס ועלה לי 21$, הספר של "כתום" עולה 23.95$ שזה יחסית יקר.
לא ידעתי שקיימת אפשרות כזו באמאזון.
איך זה עובד שם? את מורידה קובץ למחשב או שאת צריכה להיות מחוברת לאתר כלשהו כדי להאזין?
וגם, מה הסיומת של הקובץ? אני יכולה לנגן אותה באייטונס באופן רגיל או שצריך תוכנה מסוימת בשבילה?

einat162

New member
האתר הוא לא אמאזון (כתובת אחרת)- כן, זול יותר

צריך להוריד מאודיבל תוכנה למחשב שזה ה Download manager, לא יודעת מה השימוש ממש בתוכנה - נראה לי יותר איתות וזיהוי משתמש ששילם- מורידים דרך האתר (שמשתמש בהנ"ל להורדה) את הקובץ לתקייה במחשב, ומשם גוררים לתוכנת הסינכרון (אייטיונס ו/או וינדוז מדיה פלייר) בהתקנה הגדרתי אופציה לשימוש בשניהם - למרות שבתכל'ס אני משתמשת רק בנגן של אפל (כלומר אייטיונס, יש לי עוד 2 נגנים זולים לא ממותגים שבהם משתמשת רק כזכרון נייד ורדיו).

פורמט הקובץ הוא AA או 4 בתיאור (בריחוף הסמן על הקובץ מופיע "4", בקליק ימיני --> מאפיינים--> מופיע כ AA).

ברגע שהקובץ מסונכרן לנגן את לא צריכה להיות מחוברת לרשת כדי לשמוע (אבל תוכנת אייטיונס דורשת חיבור לרשת בהפעלה...).
אייטיונס ומדיה פלייר יודעים לנגן את הפורמט (רק כשאת באה לגרור את הקובץ לאייטיונס הוא מבקש סיסמא ולקח לי כמה ניסיונות להבין שמבקש את הפרטים של אודבל ולא חנות אייטיונס, וששם המשתמש שלי באתר הוא כתובת המייל שלי).

LeAnnDylan

Well-known member
אפשר קישור?

אני מניחה שבגלל שמשלמים על ההורדות זה אתר חוקי ולכן ניתן לשתף קישורים ע"ג הפורום.
אם לא, אשמח לקישור במסר בבקשה

LeAnnDylan

Well-known member
סליחה, קבלי ביטול

רק אחרי שקראתי שוב את ההודעה שלך הבנתי שלאתר עצמו קוראים audible ושזה לא היה סתם תרגום שלך לשם של קובץ שמע או משהו

כשקוראים ברפרוף מפספסים המון

TIME OF GLORY

New member
השמועות אומרות ש...

בגלל שלורה פריפון חלק מהסיינטולוגיה היא החליטה לפרוש מהסדרה.

הדת הסיינטולוגית פועלת נגד הומואים ולסביות ובסדרה לורה כידוע משחקת לסבית וזה יצר לה בעיות...

מה שכן ניתן לדעת הוא שכל השחקנים כבר בצילומים של עונה 2 והיא לא. היא מעלה תמונות עדכניות שלה בטוויטר עם השיער הג'ינג'י שזה די מסגיר את העובדה שהיא לא חלק מהצילומים.

ספוילר נוסף מגלה שכרגע היא חוזרת רק לפרק אחד לסגור את הסיפור שלה עם פייפר.

מה שמוזר הוא שאין שום תגובה רשמית מצידה ומצד ההפקה על הנושא הזה.

יערה36

New member
אובדן נוראי

אלכס ווס היא פשוט ה דמות בסידרה. לורה פרפון נותנת פה הופעת משחק מדהימה. היא דמות שאפשר לגמרי להאמין שהיא קיימת. אני אישית מטורפת אחריה וכל דיאלוג שהיא מנהלת הוא פשוט מסטר פיס. זה ממש יהיה לא זה בלעדיה. לא מבינה את ההפקה. אם הם פחדו מ:הכיוון הלסבי" יכלו להרחיב לה את התפקיד ולקחת אותו למקומות אחרים.. חבל חבל.

למעלה