מה דעתכם?

Arishka1

New member
מה דעתכם? ../images/Emo9.gif

קניתי היום שמלה לנשף סיום בי''ס.. אז מה דעתכם עליה

taltoli

New member
העיקר שאת אוהבת

אני אישית לא אוהבת והיא גם לא מספיק חגיגית לדעתי....

Arishka1

New member
../images/Emo26.gif

אני מהתחלה חיפשתי שמלה לא רצינית מידי, רציתי שמלה צעירה ואופנתית

ג ו צ יי

New member
וואי מדהימה...

ממש יפה. אניי ממש אהבתי. וגם היא ממש מתאימה לך כאילו תפרו אותה עליךך. יפה חבלז.. תהני מתוקה. ובהצלחה.

ל- SuPeRsNoBa

כל הירידות שלך פה ממש לא במקום...בהתחלה היית ממש סבבה והכל היה יופי אבל כל הקטע "אל תהיו קמצניים" או "פוי עניים,איזה ערבים" ממש לא במקום...אני מציעה לך להתנהג יותר יפה ולהפסיק עם אותם משפטים כי בסוף אף אחד לא יחבב אותך פה וזה לא יהיה כל כך נחמד לפי מה שזכור לי הייתה אחת שהתחילה לרדת על כולם כמה הם שפלים וכמה אנחנו ילדי שמנת מפונקים ומאז אני לא רואה אותה בפורום. בקיצור עם לא הבנת את הנקודה אני יכולה להסביר לך עוד פעם זה ממש לא מתאים לאווירה של הפורום שלנו זה סתם עושה רע!!

את ממש סתומה

מה הקשר?! קודם כל, השמלה יושבת עליה מדהים! למי אכפת ממתי היא?! וסליחה באמת שלא כולנו מיליונרים, איך אנחנו, פשוטי העם, מרשים לעצמנו להתקיים בעולם המושלם שלך??

יווו איזו כונפה...

מה הקטע שלך מה את משחקת אותה מליינית רק לפי ההתנהגות (של ההתלהבות שלך יש ולאחרים אין ואת יורדת על כל העולם) רואים שאת לא ויש לך סתאם התנהגות ילדותית את סתאם פקצה
אז פשוט כנסי לחור שממנו יצאת ושבי בשקט כי את לא יותר טובה פה מאף אחד או אחת! לינוי דברי איתה זה לא ילך ככה

ג ו צ יי

New member
פסיכולוגיה הפוכה..

דווקא לי נראה שהיא עניהה. וקשה לה להשלים עם זה....

למעלה