מה דעתכם?

drorbar19

New member
זה בדיוק כמו לשאול

עד כמה תהיי מוכנה לנסות לבנות קשר עם מישהו שנכשל בכך בעבר והתגרש.
אני חושב שכולם יודעים לשקר, וכולם גם משקרים, גונבים, פוגעים ומוכנים לעשות אף יותר מכך, כשהאינטרס שעומד מולם חשוב להם מספיק.
האנושות מלאה הוכחות לכך, ויקירתי, מוסר הוא תמיד בערבון מוגבל ועד גבול עלות מסויימת.
נכון שיש מוסריים יותר ויש מוסריים פחות.
אני אישית, אהיה מוכן בהחלט לבנות קשר עם אחת שאפילו תספר לי שבגדה בכל מי שהיא הייתה איתו עד היום. בעיקר בגלל שאני סומך על עצמי שאדע להתמודד גם עם זה, ולא רק בגלל שאאמין לה שאיתי זה אחרת.

ובקשרים בין אנשים, אין שום רלוונטיות לסייפא שלך.
אם תצאי שוב ושוב עם אותו אדם שבגד בך וזרק אותך שוב ושוב, זו אכן אוילות,
אבל אם תפסלי אדם רק בגלל שבעבר הכרת מישהו עם צבע שיער דומה לשלו, או טיק בעין ימין כמו שהוא עושה, ותחששי שגם בהתנהגויות אחרות הם זהים, זו אווילות לא קטנה בהרבה מהנ"ל.

b e c k y

New member
"לדוגמא אני" זה לא מחקר אמפירי.

וזו בכלל לא דוגמא לכלום.

אותי לימדו שסוף מעשה במחשבה תחילה. אם אתה יודע מי אתה ומה אתה רוצה, תוכל לבחור באופן מדוייק יותר את האנשים שיתאימו לדרך שלך.

ובדבר אחד אנחנו מסכימים, ככל שתכוון למכנה המשותף הנמוך ביותר, כך תמצא הרבה יותר שותפים לדרך.

drorbar19

New member
הצחקת אותי

ואת 30% הזוגות שמצאו את עצמם ברבנות.
את יכולה לדעת כל מה שבא לך, אבל את האדם שמולך תכירי רק אחרי 5 שנים יחד, ולפעמים גם אז לא.

אני מסכים שיש דברים שצריכים לשמש כמסננת, ומן הסתם לא תצאי עם מהמר כפייתי, נרקומן, מובטל סדרתי, אלים או סתם אדיוט. וזה בהנחה שבכלל תוכלי לזהות תכונות כאלו מראש (מליוני אנשים לא זיהו דרך אגב, והופתעו עד מאוד..). אבל המסננת אמורה להיות מאוד גסה.
יותר מכך, אני משוכנע שגם אם תקחי את המועמדים למבדקי פילת, אדם וגרפולוג מומחה ב 3 שפות, עדיין תופתעי מידי פעם.

ושוב, אני לא אומר לצאת עם כל מה שזז, אבל בטח שלא לפסול רק כי הוא גרוש טרי ואפילו אולי נשוי באושר. יש הרבה משתנים אחרים שצריך לשקול, אבל הכי טוב להתעלם מהם ולהרגיש את הלב (יותר נכון את הלב התחתון. הוא זה שתמיד פוגע בול)
(וסליחה על הגסות)

b e c k y

New member
אין לי ספק שאתה צודק.

וכהוכחה, לא נותר לכולנו אלא להתפעל מהזוגיות המדהימה שאתה נמצא בה.

מדהים שאתה יודע בדיוק מה נכון לעשות, ובכל זאת, העברת את העשור האחרון (לפחות) בשרשרת של קשרים זמניים.

- אל יתהלל חוגר כמפתח.

זאביק36

New member
לא אומר בכלל שיש כללים לענין

מענין אותי מה הגישה של החברים כאן לנושא.

XמXלה

New member
הייתי שם ועדיין

את בן זוגי הכירה לי חברה רחוקה. היא לא ידעה פרטים על הגירושין שלו רק ידעה להגיד לי שהוא פרוד. אני עם פז"מ של 6 שנים בעולם הגו"ג ואחרי 2 ניסיונות לא טובים עם פרודים (אחד חזר לאשתו) סירבתי לה. היא התעקשה ואמרה לי שהוא בחור מקסים והוא ביחסים טובים עם הפרודה ובתהליך גישור שתכף מסתיים (והם אפילו חברים בפייסבוק ומגיבים אחד לשני על תמונות (אז, היום כבר לא
...).
נפגשנו והיתה כימיה מטורפת. אחרי זמן קצר גיליתי שהוא מחוץ לבית אולי חודש ונחרדתי (לא שהוא הסתיר פשוט לא שאלתי וזה לא עלה) אבל לא יכולתי לעשות עם המידע הזה כלום כי כבר הייתי מאוהבת עד מעל הראש.
שנה ו- 7 חודשים עברו מאז (מלח מים שום בצל
).
היה קל? לא! היו רגעים ממש קשים. עברתי איתו את כל ייסורי הריחוק מהילדים שהוא כ"כ קשור אליהם. את השבר כל פעם אחרי שהיה מחזיר אותם לאימם. הגישור עלה על סרטון והם עדיין מתדיינים ואני חווה איתו את הקושי שכבר כמה פעמים כמעט סוגרים הסכם וזה נופל כל פעם על משהו אחר ובעיקר את הפעמים שהוא היה כ"כ עמוס רגשית והייתי צריכה לנטרל את הנגיעה של זה אלי.
בהתחלה היינו צריכים להחזיק את הקשר על mute מתוך רגישות לפרודה. לא רצה (ובצדק) לנפנף לה מול הפרצוף עם העובדה שהוא המשיך בחייו כ"כ מהר. זה לא החזיק הרבה זמן כי ביום שהילדים שלו היו אצלי בבית הם חזרו עם סיפורים שלא הותירו ספק. אבל לקח כמה חודשים טובים עד שהעליתי תמונה שלנו לפייסבוק.
אני ראיתי את האדם שמאחורי הקושי (הזמני) והרגיש לי שהסבלנות שלי תשתלם. זה השתלם ואני זכיתי בבן זוג נפלא

לדעתי, גט זה מסמך פורמלי בלבד ואם הלב והנפש נפרדו - לא הייתי פוסלת

XמXלה

New member
עוד משהו לגבי הכתבה עצמה

אם אישה מסורבת גט ורוצה עוד ילדים מבלי שיהיו ממזרים, היא יכולה לעשות ילד עם גוי (או תרומת זרע של גוי) ואז הלכות ממזר לא תופסות.
ממזר הוא מי ששלושת המעורבים יהודים: האישה, הבעל ובעל הזרע.

איל85

New member
התגרשו או לא התגרשו

שלום
כמו שכתבו קודמיי, השאלה היא במה הכוונה התגרשו?

מכיר זוגות מעל גילאי 50, שבחרו להיפרד, אך לא ראו לנכון

לעבור ברבנות מתוך שיקולים כאלו ואחרים. אם זו הכוונה - כן

אם זה פרודים לצורך הבדיקה - לא . לפרק ב' נכון הגיע עם

תובנה מה לא היה נכון בפרק-א', ומה מצפה בפרק -ב'. - בהצלחה

asian girl1

New member
איך כתבת? זה באמת רק נייר ...

אם הבן אדם פנוי רגשית להתחיל קשר מה זה באמת משנה מה כתוב לו במשרד הפנים?

למעלה