מה דעתכם

Deerest

New member
אני חושב

שאולי מצאתי את היחוד שלי כאן בקבוצה. נקלעתי כאן למצבים שאיני חושב שהיו מתרחשים בחיים ה"אמיתיים". מאחורי המילים ישנם אנשים, איני יודע איך לבטא זאת, אבל היה חשוב לי מאד לא לנצל את האפשרות הקלה הזו, של התבטאות ללא חשבון כי תמיד אפשר להתנתק, להחליף ניק. הרגשתי מחוייבות למילים, הן שלי והן של האחרים. עכשיו אפשר ללכת לרקוד...

מרגש

אז אנחנו מסכימים שאנחנו קבוצה. וכולנו שמרנו על היחוד שלנו בתוך הקבוצה. אז, מה היחוד שלנו כקבוצה?

spectacular

New member
אולי היגיע הזמן

לחשוב מה אנחנו רוצים ואיך לעשות את זה כאן בפורום אני לא יודעת מה היחוד שלנו כקבוצה, למרות שברור לי שאנחנו קבוצה הייתי רוצה מטרה יותר מוגדרת ויותר התמקדות הייתי רוצה משהו שיאתגר אותי, יעניין רוצה להתפתח ,להתקדם, מה עושים?

Deerest

New member
אני חושב

שלימודים או עיסוק בנושא העונה על הדרישות שלך... מה שנשאר זה רק למצוא מהו הנושא איזה רעיון מבריק, חכם גדול שכמוני, לא? לא נראה לי שפורום כלשהו, איפהשהו, הוא המקום בו תוכלי למצוא את זה. אחת הבעיות שיש לי עם קבוצות היא כשמגיע שלב ההצעה שצריך לעשות משהו כי אנחנו קבוצה. למה צריך לעשות משהו?

spectacular

New member
בחיים שלי

מחוץ לפורומים ולאינטרנט יש לי את כל מה שאני רוצה, החיים שלי מתנהלים מחוץ לצג המחשב, ולא לזה התכונתי, לא צריך לעשות שום דבר, רק להזכירך שכשהיתה פה מנהלת והיה נושא לפורום, היה בכל זאת אחרת, ולפי מיטב זכרוני היה לך חבל לראות שזה לא קורה יותר, אם זה פורום פטפטת , אני יודעת שאני אשתעמם מהר, אני חושבת שיותר מעניין שתהיה לנו מטרה של צמיחה,התפתחות, לא נראה לי סתם להעלות הגיגים,וזהו, לפעמים נדמה לי שאתה אומר דברים רק כדי להשמיע, זאת הבעיה שלך עם קבוצות? שלב ה "מה נעשה?" חשבתי שקבוצה נוצרת כבר מראש מתוך איזה מכנה משותף, האם שלב ה "מה נעשה" תמיד מגיע בקבוצה? תמיד חשבתי שפשוט עושים, אתה באמת חושב שלא צריך לעשות כלום? אז מכלום יוצא כלום, יש הבדל בין צורך ורצון.אם אין רצון, אז אין.

גם

אני כאן אין הרבה זמן לכתוב אבל יש לי שאלה שמסקרנת אותי היה לך יותר טוב שהיתה כאן המנהלת

spectacular

New member
לא אמרתי את זה,

ולא מדובר על המנהלת הספציפית, אני לא מרגישה טוב פחות או יותר, אבל כשיש נושא כמו העצמה אישית, השיחות נעשות מענינות,כי בעצם ההמצאות בפורום שזה שמו ,יש רצון לצמיחה ולהתפתחות, אז ברור כרגע שזה לא שם הפורום,ואין ממש נושא, הייתי אומרת שהנושא או הכיוון שאני הייתי רוצה קשור להעצמה אישית ,דרך השיחות איתכם ועם אחרים בפורום, אמרתי לעצמי דברים חשובים,וגם היה לי מעניין, אני לא חושבת שלהתמקד בנושא זה מגביל, להיפך זה יכול לפתוח ולהתפתח, אבל לא מוכרחים כלום כמובן, אפשר פשוט לא לעשות כלום,וסתם לפטפט זה בסדר,פיטפוטים נחמד לפעמים, סתם שאלה,לכל אחד מכם, אם היית מנהל הפורום הזה,איזה נושאים היית מעלה,אם בכלל, מה זה להיות מנהל פורום לדעתכם, ומה האלטרנטיבה למנהל פורום, חשוב נושא לפורום? כשמתעלמים ממשהו זה לא נעלם,זה משפיע, ומשהו אחר יכול להעלם כתוצאה מכך, אולי זה לא אכפת, אז זה גם בסדר. בפתק כתוב הכל בר חלוף, אז הלאה. או ש...

Deerest

New member
מסגרת

למה צריך שיהיה נושא? למה צריך שתהיה הגדרה? למה צריך שיהיה כיוון? וכל הנ"ל מראש. למה לא פשוט להיות כאן כשאפשר ולא להיות כאן כשאי אפשר. ותחת "אפשר" ו"אי אפשר" ניתן להכיל נושא, עניין, זמן... כל מה שתרצי. או שמתיחסים/מגיבים/שואלים או שלא, תלוי במידת ה"אפשר" וה"אי אפשר" של כל אחד.

עד לתקופה האחרונה היינו פורום!

כמו עוד פורומים,ושימשנו כקבוצה עם מטרות להחלפת דעות. היום מה שמייחד אותנו,הוא כח הישרדות יוצא דופן,ואנחנו הרבה הרבה יותר מגובשים. אז לשאלתך,מה שמייחד אותנו כקבוצה,זה לא הנושא הכללי עליו אנחנו משוחחים אלא ההישרדות שלנו בתנאי שדה,קבוצה שחוק העדר לא משחק לגביה תפקיד מרכזי וקבוצה שמחזיקה מעמד,כנראה מתוך הנאה,די הרבה זמן ביחד. בכל השאר אנחנו כמו כל קבוצה אחרת. אישה,רציתי לשאול אותך מדוע את די תוהה מדי פעם על המימד הקבוצתי שלנו ומנסה לאמוד אותו? מדוע זה חשוב לך? סתם מסקרנות,כי אני כאילו כבר יודע,זה כביכול די ברור לי.... מנסה לרדת לסוף דעתך.

תשובה

חשיבה זה התחביב שלי. זה התחיל בזה שהרגשתי שיש לנו כוח כקבוצה. והפליא אותי,שאני תמיד חלק מקבוצה חזקה וטובה. ורציתי לחשוב מה משותף ביננו? מה מקור הכוח? אני ידעתי את התשובה בהרגשה ועכשיו שחשבת יחד איתי,וכתבת במילים ,עשית אותי מאושרת

היחוד שלנו כקבוצה../images/Emo127.gif../images/Emo142.gif../images/Emo141.gif

אז ככה עבר זמן ובעזרת המילים של עוזי מצאתי את היחוד שלנו "כן,אנו לא נחשבים ל"קלילים",אולי אנו מעט כבדים,פילוסופיים משהו,רציניים מדי,או משהו שדומה לזה" "ההישרדות שלנו בתנאי שדה,קבוצה שחוק העדר לא משחק לגביה תפקיד מרכזי וקבוצה שמחזיקה מעמד,כנראה מתוך הנאה,די הרבה זמן ביחד."
עוזי
על המילים
עוזי,טל,דירסט מה דעתכם?

לגבי מה שכתבה seaגל,

הייתי רוצה לדעת למה היא התכוונה באמירה שלה? מכיוון שאני חושב שאפילו שאני נאמן לעצמי,ואני ממש אני מול אדם אחד,אני עדיין כזה בקבוצה,ודווקא בגלל זה כתבתי על מה שכתבתי! מתנצל על האיחור בתגובה, האם אני מובן יותר עכשיו?

אבל

מה עם אחת שומעת קבוצה מתרחב לה הלב. בקבוצת ספורט איך מכוונים פנימה? זה באמת מעניין איך כל אחד מביא את הנסיון החוויתי שלו מהחיים בנושא הקבוצה. מה אפשר ללמוד מזה? סיגל שאלה אותי אם משפחה זה קבוצה ? ואני שואלת כאן האם משפחה זה קבוצה?

למעלה