מה דעתכן?

מה דעתכן?

כבר חודש שישי לניסיונות להרות שוב וכלום,כל כך רוצה כבר להצטרף אליכן אבל זה לא הולך ,עשיתי כבר את כל הבדיקות(פרופיל הורמונלי,בדיקת זרע,צילום רחם,היסטרוסקופיה)והכל תקין. כבר כמה חודשים בטיפול אלטרנטיבי אינטנסיבי וכלום זקוקה לחיזוקים שלכן,אחיותיי החכמות והאהובות למרות שלא תמיד כותבת ,תמיד תמיד קוראת ומתרגשת לשפע החוכמה,האהבה וההבנה המורעפות במקום יקר זה.

רונה 4

New member
היי אמא של דולב

קודם כל, תודה בשם כולן פה על כל המחמאות. הריון ראשון שלי נקלט בנסיון הראשון. בהריון השני שלי ניסינו במשך שישה חודשים שלא הצליחו, בעזרת בדיקות ביוץ ביתיות וכיוון בדיוק לימים הנכונים (ממליצה על הבדיקות בחום). בחודש השביעי, כשכבר הפסקתי לקוות והייתי בטוחה שגם הפעם זה בטח לא יקרה, נקלטתי. בהריון הנוכחי, אחרי ארבעה חודשים של נסיונות, היה לי אירוע חשוב להתעסק בו ואכן הייתי טרודה כל כולי בו, וחוץ מלבדוק מתי באמת נופל הביוץ לא היה לי זמן לחשוב על נושא ההריון, וכמובן שאז באמת נקלטתי. אני מאמינה גדולה ברגיעה. עצם זה שיש לך כבר שני ילדים בבית, ושכל הבדיקות שלך תקינות, די מרמז על זה שכנראה הכל בסדר וזה רק עיניין של זמן, וכמו שהרופא שלי אומר: בכל ניסיון יש 20% סיכוי להצלחה גם כשהכל בסדר. מאחלת לך המון רגיעה, כמה שרק אפשר למרות שזה קשה. ובינתיים אנחנו כאן לעזור להעביר את הזמן.

לינדט

New member
../images/Emo24.gif סבלנות

את בוודאי יודעת שהרופאים אומרים שתקופת הנסיונות יכולה להתמשך כשנה גם אם אין שום בעיה. לדעתי הלא מקצועית(או כמו שקרה במקרה שלי), אם את לא רגועה, אם את מרגישה שאי ההצלחה משפיעה על מצבך הנפשי ברמה שפוגעת בתפקודך, גשי לרופא פוריות. יש מגוון טיפולים "קלים" שיכולים לשפר את סיכוייך להרות.

2קשת

New member
זה יקרה

אני בטוחה. מקווה שבקרוב. לנו לקח בפעם הראשונה תשעה חודשים שבהם הייתי מתוחה ולחוצה. בהריון שעכשיו לא הייתי לחוצה בכלל, כי עדיין לא חזר לי המחזור מהלידה ולא חשבתי שיש סיכוי בכלל, ואז זה קרה. האם הטיפול האלטרנטיבי שאת מקבלת מטפל בגוף? או בנפש? האם את מרגישה שהוא אכן עוזר לך? אולי כדאי להחליף מטפל/סוג טיפול אם לא. אני בטוחה שהכל בסדר ויודעת כמה קשה לך לחכות שזה יקרה סוף סוף. אבל בטוחה שזה יקרה ועד אז אנחנו כאן איתך!

2 קשת ולינדט יקרות

תגובותיכן מחממות לי את הלב ,ממש,רק אתן יכולות להבין אותי אז זהו שעד עכשיו די התמקדתי בטיפול בגוף,והבנתי שהדרך להשגת ההריון תהיה רצופה עבורי גם בטיפול מעמיק יותר בנפש,תובנה שהגעתי אליה לא מזמן והתחלתי לפעול בכיוון. שוב תודה לכןושתהיה לכולנו שנה טובה ופוריה אוהבת

למעלה