מה הביא את כל המבצע הזה? מה מטרת המבצע?

haemek11

New member
מה הביא את כל המבצע הזה? מה מטרת המבצע?

המנחש נכונה יעבור את אחוז החסימה...

haemek11

New member
לפי הזיהום שלך, את הטרולית כאן

כל שאת כותבת זה זיהום, כי כנראה אין לך משהו אחר...

שזה הגיוני.

aaa123

Member
הטרול זה אתה ומי שכותב

הודעות שנאה נגד אהוד ברק בפורום של המפלגה של אהוד ברק הוא טרול שמטרתו רק לריב ולא לשכנע אף אחד.

אני לא תומך באהוד ברק אבל אני לא אכתוב כאן הודעות שנאה שרומזות כאילו מטרת המבצע היא לעזור פוליטית לאהוד ברק,וממש לא נראה לי הגיוני שאלו השיקולים של מקבלי ההחלטות במיוחד שברק לא מחליט לבד.

aaa123

Member
לא מדובר בשאלה

והכותב כתב גם במקומות אחרים בפורום שהמבצע הוא בשביל שברק יעבור את אחוז החסימה.

זאת לא שאלה אלא קביעה מיותרת,ולדעתי רצוי שהמנהלים יחסמו את הטרול,וימחקו את הנושא הזה.
יש מקומות אחרים להבעת דעה(כולל את הדעות של הכותב),וכמו שחופש הביטוי אינו החופש לצעוק ליד הבית שלך ולהפריע לך לישון, אז חופש הביטוי לדעתי לא אמור לכלול את החופש לבטא הודעות כאלו בפורום שאמור להיות פורום שהוא בעיקר של תומכי אהוד ברק.

mr dish

New member
נו? אז זו דעתו, אני מבטיחך שהוא לא במיעוט חוש

בים כמותו...אז אסור לו לכתוב את דעתו באתר הבית של "מפלגתו" של המבוקר?

למקרא המחאה שלך בחתימתך, אינך אלא צבוע דו ערכי...

aaa123

Member
לגבי החתימה שלי

אילו מנהלים בפורום מסויים היו טוענים שאסור לבקר אותם בפורום שלהם גם בחתימה אז לא הייתי מוחה אלא מכבד את החלטתם,והמחאה שלי היא על זה שאסור לבקר אותם בחתימה גם בפורומים אחרים בתפוז.

אני שיניתי את חתימתי לחתימה הזאת מחתימה שמבקרת מנהלות פורום מסויים(פורום פמיניזם) אחרי שמנהלת של פורום אחר בו כתבתי הודעה ראשונה התלוננה על החתימה שלי ,ובעקבות זאת הנהלת הפורומים דרשה ממני לשנות את החתימה(לפני זה כתבתי מספר קטן של חודשים עם חתימה שמבקרת את מנהלות פורום פמיניזם).

אגב אני מכבד את הכללים הנהוגים בפורום פמיניזם, ובכוונה יצרתי לעצמי כינוי נוסף כדי לכתוב בפורום פמיניזם בלי לבקר את המנהלות שהוא bbb234

היום אני יכול כנראה לכתוב בפורום פמיניזם בכינוי שלי עם החתימה שיש לי כרגע אבל משיקולים של המשכיות הסטורית החלטתי לא לעשות את זה ושאני כותב אני כותב שם בכינוי bbb234

haemek11

New member
הדרך הנכונה היא להראות מדוע אני טועה ואז

לטעון שאני טרול, כי הראת שאני מגוחך ומדבר שטויות וסתם מעורר גלים. לא זה מה שעשיתם.

אתה והטרולית לא מנסים בכלל להפריך את מה שאני אומר אבל מנסים להשתיק אותי. זה כבר משהו בנוסח משטרים אפלים, שם אסור להגיד את האמת בביתו של הרוצח, שמא זה יפגע בתרבות הדיון, כי שם יש להתנהל בנימוס. למה?

aaa123

Member
אני כתבתי נימוק מדוע אתה טועה

שאתה טוען שמטרת המבצע לעזור לברק לעבור את אחוז החסימה.
ציטוט:
"ממש לא נראה לי הגיוני שאלו השיקולים של מקבלי ההחלטות במיוחד שברק לא מחליט לבד."

אין לאהוד ברק רוב בממשלה.
הוא בסך הכל שר שמבצע החלטות שממשלה בראשות הליכוד קיבלה.

מכאן שאם בכלל מטרת המבצע לעזור למפלגה כלשהי אז המטרה היא לעזור לליכוד, אבל בהתחשב בדרך שהמבצע הסתיים ברור גם שהמטרה איננה לעזור לליכוד, ודי ברור שמפלגות ימין אחרות ויאיר לפיד ומפלגות שטוענות שישראל עצרה מוקדם מדי יתחזקו על חשבון הליכוד.

haemek11

New member
זה למה ברק צמוד לתפקיד שר הבטחון

יש לו הכוח לעורר פרובוקציה בעזה (למשל להרוג משהו בכיר, שנכון שהיה צריך להרוג אותו, אבל כבר מזמן היה צריך לעשות את זה ולא בהקשר לבחירות), לתת להם לשלוח טילים והשאר כבר יעשה עבורו.

גם "עופרת יצוקה" החלה ללא ידיעת אולמרט וללא קשר לכלום, רק לבחירות. גם אז האדיוט הרג הרבה אנשים וחיילים, אבל קבל 13 מנדטים למרות שצפו לו 5, וזה כי יש שכבה של רפי שכל בעם שמצביעים לעבודה (ועכשיו לעצמאות) כי ברק מתמחה בשכול ובהרג ויודע שזה מביא לו מנדטים. עובדה.

ואז (גם בעופרת יצוקה וגם עכשיו בעמוד ענן) האדיוט הורה לצהל להפסיק הכל. למה? לא כי הושג משהו, להפך, שוב הובסנו תחת פיקודו של הדגנרט ברק. אבל את המנדטים שלו הוא יקבל, כי רפי השכל יגידו ש"הנה אחד שעושה משהו"...

aaa123

Member
מי שמחליט זה הממשלה ולא אהוד ברק לבד

ומי שהחליט להרוג מחבלים בכירים זה לדעתי קודם כל נתניהו
,ואני לא מסכים איתך שעופרת יצוקה החלה ללא ידיעת אולמרט(די ברור לי שמלחמה לא מתחילה בלי דיון בממשלה שראש הממשלה שותף לו).

haemek11

New member
גם בעופרת יצוקה אולמרט לא ידע שיש מבצע.

רק חזר מטורקיה, המסכן ומצא את עצמו בתוך "מבצע" ריק מתוכן וממטרות רק כדי שהעבודה "תביא מנדטים", כמו עכשיו, לעצמאות.

למעלה