מה הבעיה..,?

crema30

New member
מה הבעיה..,?

לפני כחצי שנה אולי קצת פחות רכשתי עדשות צבעוניות. בגלל שאני לא מנוסה ממש כך פעם עדשה הייתה עפה לי מהעין. ישר גם שהצלחתי לשים הרגשתי צריכה, דמעות אדמומיות. גם העדשות עצמן היו לא מחמיאות לי בכלל. בזמן ההרכבה כמו כל עדשות צבעוניות שבעבר שמתי לכמה ימים הרגשתי טשטוש בראייה. אחרי שזרקתי לפח את העדשות הרגשתי שהראייה שלי לא טובה כלומר מטושטשת מעט הלכתי לבדיקות עיניים אצל רופאת עיניים. נתנה לי טיפות עניים שלא מצריכות מרשם. אמרה רק שיש לי צלינדר משהו כמובן החלטתי שלא להרכיב משקפיים בכלל. לא זוכר מה המס שלי 2 או 3 לאחר השימוש בתמיסות ללא מרשם עברה תקופה מאז אני סובלת מזה שיש לי בבוקר שאני קמה בצד הפנימי של העין מאין הפרשה כזאת וגם בריסים בצד איפה שאני סוגרת עיניים בצד השמאלי. ניסיתי לשים תה קמומיל אך זה לא משפר מצב שוב קניתי עדשות אחרות צבעוניות. רוצה להרכיב מחדש אך נזכרת בנסיון מר שהיה לי וזה מעקב אותי מלנסות אפילו.. כולי בלחץ בנוסף הלכתי לרופאת משפחה ביקשתי ממנה תמיסה נגד דלקת מבלי לבקר רופאת עיניים בטענה שאין לי סבלנות לחכות שבועיים 3 למרשם. היא אמרה שאם אז הרופאת עיניים ראחה יובש בעיניים כנראה שגם מה שאני חושבת דלקת זה יובש ןשמספיק טיפות האלה ללא מרשםת בסוף השתכנעה הביאה לי טיפות נגד דלקת אבל אמרה עד 5 ימים של שימוש!! משום מה אני מפחדת להשתמש בהם אין כרגע אומץ כן שמתי טיפות עיניים ללא מרשם אבל דווקה הן מרגישות לי כזה מאין יובש בעיניים ובבוקר אני דןמעת קצת ובמקום ההפרשןת שהיו לי בעיניים יש מאין יובש כזה של הפרשה גם בשני הצדדים בצד הפנימי ובצד של הרעסים איפה שסוגרים עיניים.. מה הסיכון יהיה אם אני ינסה רק לשים עדשןת לראןת און הן עליי ? לא בטוח שאני יאהב גם תוצאה ואין לי בעיה לזרוק 200 שח לפח אם זה לא יחמיא לי זה לא יזהם את העדשה במידה וכן יש לי דלקת בשימוש חד פעמי לכמה דקות?

למעלה