מה ההבדל בין מוזיקה ישראלית לעברית?

ST וגרי

New member
../images/Emo47.gif אותה אדרת בשינוי הגברת..../images/Emo22.gif

יש הרבה מהמשותף אבל נשתדל להציע כאן פורום איכותי, לעסוק פחות בחיפוש מילים של שירים ויותר להעמיק.. זו בכמה מילים הכוונה, והתוצאה תלויה בשיתוף הפעולה של כולם. בתור הגולשת הראשונה הנכנסת לפורום את זוכה ב-
היומי! גרי רשף

ST וגרי

New member
ומזל טוב לפורום גם ממני.. ../images/Emo13.gif

בהצלחה לכולם! בשורות טובות, אסתי.

יוואווווו !!!!! תתחדשו ומזלטוב! ../images/Emo24.gif

אסתי´לה, ככה לא מספרים לי שום דבר? מה זה, סוד צבאי??
אני ממש שמחה ומאושרת לגלות שפתחתם פורום ביחד, ושעכשיו יהיה לאן להכנס כדי ללמוד קצת על השירים הישנים (ובעצם גם החדשים) שאנחנו כל כך אוהבים. לא הייתי יכולה לחשוב על אנשים יותר מוצלחים לתת בידיהם את הפורום
אני עוד אתקשר לתת לך צל"ש, אז צפי צלצול
נשיקה| והמון המון הצלחה בהמשך!!!

קישקוש

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo6.gif

אסתי, כרגיל, את מצליחה בהכל! :))) תתחדשו! (תרגישי טוב!)

ek11

New member
מזל טוב................/images/Emo24.gif

מזל טוב גרי ואסתי נעזרתי בכם הרבה בעבר ואני מקווה כך גם בעתיד ולך גרי כאחד שהיה ער למאבק הקטן שראיתי שנהלת מול דודה מותק אני מקווה שאכן תהיה לטובתינו הגולשים............

lady_anne

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif

אין ספק שאם מישהו מתאים לנהל פורום העוסק בשירים עבריים הרי אלה שני האנשים המוכשרים אשר בידיהם הופקד פורום זה. בהצלחה.

עופר ב.ה

New member
מי יתן

והפורום יצליח לשלב בין ממשק הרמה הטובה יחסית של הפורום ביואל, לבין הממשק המוצלח של תפוז.
רבה עופר

עופר ב.ה

New member
להתעלם מהמילה "ממשק" הראשונה

הידעתם?
(גרי אני גונב לך את הסמיילי) המילה ממשק היא במקור בכלל "מִנְשק" (מילה מאוד הגיונית ל interface), והשיבוש מקורו באחת מיחידות המחשבים של צה"ל

במבה1

New member
אני יגיד לך ויש הבדל משמהותי

מוסיקה ישראלית יכולה להיות גם באנגלים רק המי ששר אותה הוא ישראלי. מוסיקה עברית זה מוסיקה אסלית בעברית. אפילו שזה בעברית של שבת תראו אותה שירים של משוררים וכאלה חטייארים זקנים. אז שיהיה בעברית

למעלה