מה היה לנו עד עכשיו?!...

DesertRose7

New member
מה היה לנו עד עכשיו?!...

פספסנו קרוב לשנה אם לא יותר ממקפליי, אז כדי להשלים פערים – סיכומון: מקפליי, להקה יחסית חדשה ,במיוחד בישראל, נמצאת רק שנה בתחום וכבר שולטת בפופ הבריטי. הלהקה כוללת 4 חברים שמנגנים על הכלים שלהם: הארי ג'אד-תופים (19), טום פלצ'ר-גיטרה+שירה (19), דני ג'ונס-גיטרה+שירה (18) ודאגי פוינטר- בס+שירה (17). טום ניסה להתקבל לבאסטד. שני הפיינליסטים היו הוא וצ'ארלי. וכמו שכולם יודעים, צ'ארלי הצטרך לבאסטד וטום נשאר לבד. אבל חברת התקליטים הבינה שיש לה פה עסק עם בחור מוכשר ובנוסף טום גם נשאר בקשר עם ג'יימס מבאסטד. כמה קומבינות שכאלה – ומקפליי נולדה. השם אגב, לקוח משמו של מרטי מקפליי כוכב סרטי "בחזרה לעתיד".טופ פגש בדני הם התחברו גם כחברים וגם בסגנון המוזיקה והתחילו לערוך אודישנים לשאר חברי הלהקה ומי שזכו בסוף הם כמובן דאגי והארי. ב29/4/03 מקפליי שחררו בבריטניה את הסינגל הראשון שלהם שנקרא 5 COLORS IN HER HAIR שנכנס היישר אל המקום הראשון במצעד הבריטי. הסינגל השני שנקרא OBVIOUSLY גם הוא נכנס למקום ה-1. הסינגל שאחריו THAT GIRL נכנס למקום ה-3 והסינגל האחרון מאותו אלבום ROOM ON THE 3RD FLOOR שאף נקרא באותו שם כמו האלבום נכנס "רק" למקום ה-5. אלבום הבכורה של החבורה גם כן נכנס למקום ה-1 ואף זיכה אותם בשיא גינס ללהקה הכי צעירה שנכנסה למקום ה-1 במצעד האלבומים הבריטי. בדרך היו הרבה הופעות, פסטיבלים, פרסים מפה ועד הודעה חדשה והרבה הרבה דברים שהפכו את שנת 2004 לשנה של מקפליי. אנחנו כבר ב2005 שמתחילה פשוט נהדר לבנים – התחילו את השנה עם זכיה בפרס הבריטס על BEST POP ACT . כרגע הם עסוקים בצילומים לסרט חדש שנקרא JUST MY LUCK עם לינדזי לוהן (כבר רצות שמועות על רומן בינה ובין הארי) וביחסי ציבור לסינגל החדש שלהם ALL ABOUT YOU/YOU'VE GOT A FRIEND שהוא חלק מאירוע התרמה ענק שנערך בבריטניה בכל שנה – COMIC RELIEF וכל הכנסותיו של הסינגל יתרמו למטרות הנרחבות של האירוע. מקפליי גם צילמו קליפ לאחד השירים, YOU'VE GOT A FRIEND באוגנדה עם ילדים שנפגעו מהאיידס בדרך זו או אחרת. בנוסף לכל זה הם גם עובדים על אלבום חדש שצפוי לצאת בקיץ. אתם מוזמנים להוסיף ולפרט על אירועים ועוד דברים בחייהם של מקפליי

מילי17

New member
../images/Emo99.gif

קודם כל מזל"ט... אני מילי... ואיך קוראים למנהלת היקרה של הפורום?? ושנית, מתי תתעדכן גלריה?!?!

just jenny

New member
יפעע...!!

אני לא חושבת שיש עוד משו להוסיף.. חוץ מזה שהם זכו
בבריטס
שזה אחד הטקסים הכי נחשבים בבריטניה.. אז.. כבוד!!
חוץ מזה הכל סבבע... ושתדעי לך שאת גנבת!
גם אני רוצה לנהל ת'פורום
בכל מקרה מזל"ט על הניהול =]

DesertRose7

New member
../images/Emo45.gif כתבתי על הבריטס!

ותודה תודה.. אני כתבתי לבד - מהראש. אני ממש גאה בעצמי- זכויות יוצרים

קרניjack

New member
תודה רבה!

מקפלי זה פופ אבל הם גם משלבים קצת רוק של שנות ה70-80 כמו ביטלס...אמא שלי שמעה אותם ובאמת חשבה שזה הביטלס..

Naite8

New member
תודעעע

על המידע כל הכבודדדד!! נמממזל טוב על הזכייה.. מגיע להמ ו..אני מקווה שכבר יוציאו את הדיסק ויבואו קצת לארצ.. זה לא כזה רחוק..! חח

למעלה