מה היה קורה אם...

voodoo

New member
מה היה קורה אם...

אני יפתח פינה כזאת שאלה כל יום מה היה קורה לו הייתם ניצבים מול סיטאציה מסויימת ( כן קשור לאופספרינג ! ) הדבר להיום עד מחר בערב היא אילו הייתם פוגשים את דקסטר לאחר הופעה או סתם ברחוב ...על מה הייתם הייתם מדברים איתו ? סתם שיחת נימוס ? או אולי קופצים עליו? ( אני יודע שאני הייתי ) או אולי מעירים משהו ממליצים ? טוב לשיקולכם ...

Magma sXe

New member
אני הייתי קופצת עליו

אולי זה לא בדיוק הדבר הכי חכם לעשות, אבל זאת אני סתאאאם אני פשוט הייתי נגשת אליו כמו אל בן אדם רגיל הייתי מדברת איתו שואלת את כל השאלות החטטניות והדבליות שעולות לי בראש בקשר לאופספרינג לפעמים, מבקשת חתימה (ואולי מספר טלפון וכתובת !?) ואומרת יפה שלום מצד שני אם זה היה דייבי (הסולן של A.F.I) הייתי קופצת עליו בלי שום היסוס וגורמת למסכן התקפת לב בגיל 25 מאגמה sXe

shinji

New member
אני חושב ש...

`` שיווואווו! זה אתה! אני לא מאמין!!!`` סתאםםםם, נראה לי משהו בסגנון הזה: ``שלום, מה נשמע... אני חולה על אופספרינג,אתה יודע?`` ועוד דברים כאלה, אחר כך הייתי שואל אותו כל מיני שאלות על דברים שהייתי רוצה לדעת, אחר כך הייתי מבקש יפה חתימה, ואולי תמונה משותפת והייתי נפרד ממנו לשלום, אם הוא יסכים שאני יקפוץ אליו, מה שלא נראה לי, אז סבבה.

למעלה