מה הייתם עושים אם המטופל/ת שלכם היה מבקש

חכם ניר

New member
מה הייתם עושים אם המטופל/ת שלכם היה מבקש

להוריד גם את התחתונים ושתעסו אותו כשהוא בעירום מלא?

yoelnd

New member
אין שום בעיה

היי עובדים עם סדין גדול ומתאמים הכל לפי צורכי הפעולה וחכן לא צריך להתרגש מהעניין! בבריאות טובה

הסתייגות קלה

גם לדעתי לא צריכה להיות בעיה, אבל זה תלוי למה הכוונה ב"המטופל שלכם"... האם זה מטופל שאתה מכיר? האם תחושת הבטן שלך היא שהוא מנסה לבדוק את הגבולות או שסתם לא נח לו עם תחתונים? צריך תמיד להיות מוכן לאפשרות שזאת לא תהיה ה"בקשה" האחרונה של המטופל ולהתכונן מראש להתמודדות נכונה עם מצב שכזה...

0 אור 0

New member
אין שום בעיה

אני מטפלת בהרבה נטוריסטים, ומסתבר שיש עוד לא מעט אנשים שהתחתונים מפריעים להם ולפעמים גם הסדין. בהסתייגות של נחום, זה בסך הכל מאד נוח לעיסוי (אחרי שמתרגלים שהסדין מתגלש כי הוא לאתפוס בתחתונים) עצה של מטפלת מהספא: אם כשהבחור מתהפך, יש לו זיקפה וזה מפריע לך , מניחים על האיזור מגבת מקופלת (לא ניסיתי)

חחח

ועל המגבת המקופלת ניתן לשים שידה או כמה כרכים של האנציקלופדיה העברית

yoelnd

New member
וגם.....

נו בצחוק........ חיתול למבוגר שיספוג את השפיכה נקי ואת מלוא השתן מהצחוק.......

drorsh777

New member
עיסוי בערום מלא

לי אין שום בעיה עם זה - לדעתי זה אפילו יותר נוח אחת הבעיות הקשות שנתקלתי בהן בעט העיסוי היא לא הזקפה אלה ריחות לא נעימים עד קשים במיוחד

0 אור 0

New member
ואז זה לא קשור לעירום

כי גם בתחתונים מריחים את הריחות האלו, האמת היא שיש לי המון צרות עם מטופלים מזדמנים, אבל לפחות נושא ההגיינה לא עלה וכולם טרחו להתקלח לפני

drorsh777

New member
היגיינה

)) אז יצא לך טוב - לי יש לא מעט בעיות עם זה רוב המטופלים שלי הם באמת מהסוג המזדמן, הם תמיד רוצים "לעכשיו" גם אם הם בדרך לאן שהו או מאיפה שהו והיגיינה לא נשמרת.... אני מאוד נבוך לדבר על זה איתם אני משתמש בתמציות ריח חזקות בשמן, נרות ריחניים וקטורת (וזאת בעיה אצל מי שלא אוהב קטורת) אשמח לקבל טיפים בעניין

ilanahaleva

New member
תשובה לחכם ניר

מלחתחילה הייתי מסבירה לו/לה איך אני נוהגת לעסות וכיצד עליו להתנהג בטיפול (כלומר עם מה להישאר ועם מה לא), אך עם בכל זאת הוא/היא מתעקש/ת להשאר בעירום אני הייתי שולחת אותו/ה למטפל שכן מוכן לטפל בעירום. מסבירה באסרטיביות אך בנועם שאיני מטפלת בעירום.

למעלה