מה הייתם עושים במקומי?

עמיקםרז

New member
אינני יודע מה נאמר בנוהלים/תקנות, וצריך ל...

לבדוק, אבל לדעתי אם אין הסכמה מפורשת של האפוטרופוס לכך שיגיע בכוחות עצמו למסגרת או לבית, צריך לאסור על המסיע להוריד אותו מבלי שהוא רואה במו עיניו שיש מי שיקבל אותו. כמובן שאם האפוטרופוס מסכים שיגיע בכוחות עצמו, מתוך ידיעה שהוא מסוגל ואחראי להגיע בשלום, אין מניעה שזה יהיה כך, בדיוק כפי שאין מניעה שאדם אם פיגור יוכשר לנסיעה עצמאית בתחבורה ציבורית, אם יש הסכמה של כל הצדדים שאין בכך סיכון. אם הנוהלים/התקנות הם לא כאלה, אני חושב שיש לפעול לכך שיהיו כאלה. עמיקם

עמיקםרז

New member
תשובות האחראים על מערך הדיור של אקים

הפניתי את השאלות לאחראים על מערך הדיור של אקים. העו"ס הראשית של אקים, אסנת שיזף, השיבה: "מדובר באירוע שקרה בהוסטל ארזים – אקים אשקלון. המדריך מהמעש שכח למסור להוסטל שחוזרים מוקדם יותר, ואכן שני דיירים חיכו כמעט חצי שעה במרפסת ההוסטל, שהיה סגור. המנהלת והעו"ס הגיעו במהירות האפשרית אבל זה לא משנה את העובדה שהדיירים חיכו בחוץ, לבד. האירוע טופל, נכתב, דווח (למנהלת המערך, להנהלת מערך הדיור ופיקוח) והפיקו לקחים בתקווה, שלא יחזור." מנהל מערכי הדיור של אקים, עו"ס אריק שורר, הוסיף: "המנהלת העירה למסיע אשר אמור היה לראות שההוסטל סגור ולא להשאירם לבדם ובמקביל ליצור קשר איתה ולהודיע על הקדמת הגעתו. מבלי להקל ראש במקרה, שקרה עקב טעות המסיע, ולאחר הנחייתה של המנהלת, נקווה שלא יישנו מקרים כאלה. לעניין אסיפת הורים - זו תתקיים בימים הקרובים עקב דחיות ועל אף הקושי בזימון הורים."

חיה אש

New member
שמחה שהופקו הלקחים

ומקוה שאכן לא יישנו דברים כאלה אבל. הועלתה גם . השאלה גם היתה האם ההוסטל לא אמור להיות מאווייש כל השעות ? בהתחלה כתוב שמי שאחראי על הטעות הוא המדריך מהמעש...שכח ליידע את ההוסטל ובהמשך מנהל מערכי הדיור של אקים אומר עקב טעות המסיע ...מניחה שהם לא היחידים האחראים אגב לא ברור לי איך המסיע היה צריך לראות שההוסטל סגור ומי שמכיר את המקום יבין למה אני מתכוונת....טוב שנעשה ברור אשמח לשמוע גם את תגובתך רוזט...

עמיקםרז

New member
היי חיה

אינני יודע מה נאמר בנוהלים לגבי איוש ההוסטל גם בשעה שלא אמורים להיות בו דיירים, אבל אשאל ואשיב לך. באשר למעבר מההסעה להוסטל - בזמנו מוניתי לנהל חקירה פנימית במקרה של חניך שהוחזר בהסעה מקיטנה ונמצא ע"י אביו ברחוב חבול. ההורים האשימו את המסיע בכך שהילד נחבל במהלך ההסעה, והמסיע האשים את ההורים שהוא נחבל לאחר שירד מההסעה ולפני שהגיע ההורה לאסוף אותו. לדעתי זהו מצב בלתי סביר לחלוטין, וחייב להיות קשר עין בין מטפל/ת מההוסטל לבין המסיע כאשר אנשים יורדים מההסעה, גם אם זה מחייב את המטפל/ת לצאת אל הרחוב, אלא אם כן ההורים או האפוטרופסים של כל המוסעים מאשרים שאין צורך בכך, על סמך הכרתם וידיעתם שאין צורך בכך.

רוזט

New member
עמיקם שבת שלום

תודה על כל בתגובות וההיתיחסות, לעניין אסיפת הורים, אכן נאמר לי שתתקיים בימים הקורבים לפי דברי המנהלת זה יהייה ב24/7 , לגבי הקושי בזימון הורים זו סתם המצאה, מיום שבני בהוסטל לא היתה ולו פעם אחת הצעה או בקשה לזימון הורים, ואני חושבת וכמעט בטוחה שגם האסיפת ההורים הזאת זה רק לאחר שפניתי למנהלת מספר פעמים, ושאלתי למה אין אסיפת או זימון הורים,כי עד כמה שידוע לי זה צריך להיות פעמיים בשנה,והבן שלי שם כבר שנתיים,ועוד לא היה אפילו פעם אחת,

למעלה