מה המצב של המפלגה בסקרים?

beivushtang

New member
מה המצב של המפלגה בסקרים?

ומה הסיכויים שלה להיכנס לכנסת? מה אתם חושבים על הצבעה למפלגה שסיכוייה להיכנס לכנסת קלושים ? אני חושב שאני אצביע לירוקים כי לדעתי אם לא נשמור על הארץ שלנו לא יהיה לנו על מה להילחם עם כולם.. יישארו רק שכונות וכבישים ומזבלות שכבר לאף אחד לא יהיה איכפת מהן, מה הדעה של המפלגה בנוגע לעניין פיצוץ האוכלוסין בישראל ובעולם בכלל? מה הם הסיכויים בכלל לשמור על הטבע במדינה צפופה ובעייתית כמו ישראל? בהונג קונג יש צפיפות לא נורמלתי אבל הרבה מאד שטחי טבע, בזכות הבנייה המאד מאד גבוה שם.. מה עמדת הירוקים בנוגע לבנייה לגובה בשביל לשמור על שטח ? כי הבנתי שיש גם התנגדות של הירוקים לבנייה לגובה בשביל לא להרוס את הנוף או משהו כזה, אבל הרי הנוף הרבה יותר ייהרס אם יהפכו את כולו לשכונה פרברית גדולה, לא?

אנחנו אופטימיים

ראשית ברוך הבא. אנו מרגשים שיש נהירה אלנו מידי יום מצטרפים עשרות אנשים. אנחנו מאמין שיש סיכוי לא רע שנעברו את אחוז החסימה. יש לנו עמדה ברורה מאוד נגד חיסול השטחים הפתוחים, ובעד ניצול מקסימלי של השטח הבנוי בערים. כדי שזה יקרה מפלגת הירוקים חייבת להיות בכנסת, ואני מקווה שאתה תעזור לנו בכך. דבר אם החברים והקרובים שלך ושכנע אותם לתמוך בירוקים... הנה מאמר שכתבתי לא מזמן בנושא השטחים הפתוחים בYNET תודה, דרור

למעלה