מה המקום הכי מוזר-משונה-יוצא דופן

גלי29

New member
מה המקום הכי מוזר-משונה-יוצא דופן

בו יצא לכן להניק???

להניק או לשאוב??

להניק - בשמורת נחל דן, בבית כנסת בשבת, בפיצה האט (ובמסעדות אחרות), בשירותים של הקולנוע, במסיבת סיום של הגן של הודיה (סוף גן גיל 3) ובמסיבת יומולדת שלה גם (מול עיניה הבוחנות של חמותי....).... לשאוב - באוניברסיטה, באוטו בפינה נידחת באחת מערי הארץ.... בעצם, כמעט שום מקום כבר לא מוזר בעיני..

זהו בדיוק!

בגלל שאני מניקה בכל מקום, ולא נשארת בבית, אין מקום שהוא מוזר לי כבר. כמו שאני עושה את שאר הדברים- אני גם מניקה.

inbale

New member
לא מוזר אבל...

אבל הפעם הראשונה שהנקתי בפומבי היתה בפגישת פורום של אסתר. אני לא מסוגלת להניק בפומבי בעיקר בגלל שאני לא מניקה בישיבה בכלל - אני חוטפת מזה כאבי גב נוראיים.... המקום הכי מוזר ששאבתי בו היתה במכונית שלנו תוך כדי נסיעה..ובמלתחה בעבודה כשכל רגע מישהי אחרת דופקת על הדלת כדי להכנס...

לאה_מ

New member
להניק - בכל מקום, אבל אני חושבת

שהכי מוזר היה בפגישת עבודה במשרד עורכי דין גדול בתל אביב. מקום שני זה להניק על שפת הים. מלא חול. המקום הכי מוזר שיצא לי לשאוב: באמצע שום מקום באיזו עיירה צרפתית לרגלי המון בלאן (Mont Blanc) ומקום שני - בשרותי הנשים של חברת HP בצרפת, בהפסקות של הדיונים.

מצפאית

New member
מקום מוזר לשמור חלב שנשאב...

לפני כשנה, כשעוד הייתי בעיצומם של הלימודים באוניברסיטה, נאלצתי לשאוב חלב, כדי לא להתפוצץ - וכדי להכין לעולל מזון למחרת, ותהיתי היכן לשמור את השקית. ובכן - שני מקומות עלו בגורל (והמשיכו לשמש אותי עד סוף הסמסטר)- האחד - במקרר של הספרנית בפקולטה למדעי החי, שתמכה מאד ברעיון ואף התחייבה לשמור שאף אחד לא ישתמש בזה כחלב לקפה... שנית, בחוסר ברירה - במקרר האצות של המעבדות...

אני לא יודעת אם זה מוזר,../images/Emo66.gif

זה היה בטיול שעשינו עם הילדים ביער האיילים במושב אודם. היינו באמצע מסלול הדרכה שיש בו איילים וצריכים ללכת אחרי המדריך, ולא היה לי איפה לשבת אפילו, ומשה היה במנשא וטען בתוקף שהוא רעב/צמא. אז ינקנו במנשא תוך כדי הליכה והתבוננות באיילים. הם בטח עדיין זוכרים את החויה...

א י ל ת

New member
בשנה שעברה הדרכתי ג´ודו

ופעם אחת נאלצתי לקחת את הילדים איתי. בחלק מהזמן טיפלו בהם "עוברים ושבים" אבל את השיעור האחרון נאלצתי להעביר (ג´ודו!) עם ילד יונק במנשא. (ובסוף השנה אם אחת הלינה עלי שהילד שלה לא יודע ג´ודו כי במקום ללמד אני מניקה בשיעור...

_גלית_

New member
בבית קברות ../images/Emo121.gif...

באזכרה לסבא רבא האהוב של תומר, שנפטר לפני שנה כשהייתי בהריון. באמצע התחיל לרדת עלינו גשם, והכל היה מאוד סמלי...

בשירותי מסעדה בלאס וגאס-בעמידה

וגם על מדרגות ספריית הרווארד, מול עיניהם המשתאות של סטודנטים חולפים. ותוך נסיעה ברכב אמפיבי ב"סיור הברווזים" של בוסטון. אבל באמת שום דבר כבר לא ממש מוזר....

למעלה