מה הנושאים שמכשילים אותכם מלהתעורר כאן עכשיו ?

אולי כדאי שתענה ראשון וזה יפתח את האשכול הזה, שיכול להיות

מועיל ומעניין.

זה פשוט

New member
הפרק האחרון בספר שאני כותבת כבר שנים

זה מהווה מכשול כי הפרק האחרון אמור להכתב אחרי שאחווה ריפוי מלא ממחלה אוטואימונית, כולל הוכחה ב-mri, ואחרי שאחווה התעוררות רוחנית. לא לפני

&nbsp
אני צוחקת כי זה האגו שמחכה לסיום הדרמטי הזה והוא יכול להמשיך לחכות גם שנים כי זה לא תלוי בו. שום דבר לא תלוי הו כי הוא דימיוני..
&nbsp
אם הייתי מוציאה את הספר לאור באמזון לא היתה בעיה כי אפשר לעדכן אותו באופן עצמאי מתי שמתחשק, אבל האגו מתעקש על היי האוס, בית ההוצאה לאור של לואיז היי. הם בד"כ מאשרים גג ספר אחד בשנה, מתוך מיליוני כתבי יד שהם מקבלים...
אני גם חושבת על הפיכת הספר לתסריט, יש לי ממש סיפור טוב ביד לדעתי, כמי שהיתה תולעת ספרים ועורכת בעברה, אבל זה בדכ קורה הפוך, מספר או בלוג לסרט ולא להפך..
"אני" תמיד מתעקשת לעשות הכל הפוך...
&nbsp
הייתי אומרת שזה מכשול למדיטציה, שאצלי מאוד אקטיבית לאחרונה כי המחשבה הזו על הספר נודניקית במיוחד, היא מחכה לקלוז'ר, לסגירת מעגל חשמלי במוח. האפשרויות היחידות הן או שאתעלם מזה או שאתייחס, גם ככה משהו יקרה ולי אין שום שליטה.
לפחות אין לי יותר משקעים רגשיים כואבים, הם טופלו ונוקו עד תום

&nbsp
&nbsp

lightflake

New member
יפה... נראה לי שזה אחד הנושאים הנפוצים אצל מחפשים

גם למי שלא כותב ספר
מתי יגיע הסוף של הסיפור שלי ? של אותו אדם המחפש את... הסוף של החיפוש ... ? אחלה מלכודת

&nbsp
&nbsp

זה פשוט

New member
בדיוק! אתה קולט מה שאמרת?

אתה, אני, רוצים להתעורר אבל מי רוצה?

מי או מודע לכל הרצונות המגוחכים האלה?
מי חושב שהפרק האחרון בספר מהווה מכשול להתעורר לטבע האמיתי של עצמו?

מי שואל מתי יגיע הסוף של האדם שמחפש את הסוף של עצמו?
אתה קולט כמה כל זה מגוחך והזוי?

אנחנו כל הזמן נופלים בפח של עצמנו אבל מי זה שנופל ואיפה הפח הזה?

אתה מבין לייטפלייק כמה היה חשוב לראות את החמש הדקות בקליפ של פאפאגי בהן הוא לא עושה כלום חוץ מלשתוק ולהיות עם עצמו? כי אם תעשה ככה גם, בלי לשאול ובלי לנסות להבין, אתה תקבל את התשובה מיד ותבין

זה פשוט

New member
אמחזר פוסט שלי מלמטה שמסכם יפה את הטירוף הזה

כל הדיבורים האלה לא מתייחסים לשום ישות, זה רק מצבור של מחשבות ורגשות שמושמעים בריפיט ותנועתם יצרה איזו דמות דימיונית עם שם, היסטוריה של בעיות וכשלונות ו...גם ניסיונות לתקן ולרפא ולהתעורר. רק כשרואים מבעדן, רואים את האמת, את העצמי, המודעות, המציאות.
&nbsp
&nbsp
זה לא עושה לך משהו?

(אני שואלת את עצמי)

lightflake

New member
החלום הרומנטי

החלום לעבור ולגור במקום אחר, מדינה זולה
החלום להתעורר (ראה לעיל), החלום להיות מורה רוחני..
&nbsp
חלום שהכל יהיה טוב ונעים ונטול כאבים ופחדים ועצבות ועצבים...
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

זה פשוט

New member
נשמע מפתה

נראה לך תסתגל לתרבויות כאלו שונות ממה שאתה מכיר?
אני הכי רחוק שאני יכולה לחשוב עליו זה אנגליה ודרום אירופה, ניסיתי את האמריקאי תקופה אבל משהו שם לא הרגיש לי כמו משהו שאצליח להתחבר אליו, יותר התחברתי לזרים. אם הייתי צריכה לבחור בין אמריקה להודו, הייתי בוחרת בהודו, למרות שמה שראיתי בטיוי לא ממש מפתה אותי, יש שם כמה נופים ומקדשים יפים אבל בשביל זה לעבור את כל הקבצנים, הצפירות, הצבעוניות והרעש, לא..
אולי אין לי מספיק אופקים רחבים...
בא לי על מקום רחוק כזה, בטבע, בשקט, משהו סטייל טאבה עם נגיעות של סנטוריני וקצת מסקוטלנד ובהוטן ונורמנדי ופארק שעשועים ופארק לחיות

GM1988

Well-known member
מעניין שאתה שואל את זה ככה

בעיקר בגלל שכל מכשול הוא למעשה הדרך להתעוררות

אבל אני חושב שכיודעים את זה- זה השלב שאתה כבר ער.

GM1988

Well-known member
שאלת מה מכשיל אותנו מלהתעורר

אז אמרתי שהמכשול הוא מה שמוביל להארה.
כשאתה במצב להבין את זה- אתה כבר הולך בדרך של ההתעוררות ומתעורר במידת העבודה שאתה עושה עם זה.

lightflake

New member
שאלתי בכוונה מה הנושאים

בוא נגיד אם שרש האשליה היא ההזדהות עם הדמות שאנחנו מאמינים שהיא אנחנו, ברמה שניה יש נושאים שכביכול מעסיקים את הדמות , לדוגמה אני כדמות כמהה למצוא אושר וסיפוק דרך זוגיות, ואז מה שקורה, ההתעסקות בכמיהה לזוגיות משכיחה את האמונה השגויה שאני בכלל הדמות וכך למעשה מחזקת את האשליה שהדמות היא מישהו אמיתי... מישהו שכמהה... אם יועיל לשחרור מכשולים להעלות אותם לתודעה - להאיר עליהם, זו נראית לי סיבה טובה להעלות אותם כאן על גבי הפורום.

GM1988

Well-known member
לא מבין למה השאלה הזו נשאלת כל פעם

בהקשר של התעוררות והארה.
אני מבין כששואלים את השאלה הזו בנאדם שלא מכיר את העולם הזה, לא חקר שום דבר, חי בתוך המיינד שלו. במקרה כזה אני יכול להבין את השאלה שיכולה להוציא אותו קצת מהרגל חשיבה אוטומטי.
&nbsp
אבל מה הסיבה לשאול בנאדם שכבר בקיא בנושא הזה ומדבר על התעוררות מי רוצה או מה זה להתעורר?
זה כאילו סוג של משחק כזה? יש משהו לא ברור במושג התעוררות שצריך לחזור ולשאול את זה?
&nbsp
קיצר, חבל שהדיונים תמיד חוזרים לאותו המקום.

זה פשוט

New member

אז על מה עוד יש לדבר? ....
בעצם, למה?
אם אנחנו כבר מבינים והפורום הזה מלא באנשים שמבינים, אז למה להעלות אותם נושאים, כל פעם מזוית אחרת?
האם אנחנו פשוט מפחדים לעזוב את הפטפוטים וללכת עד הסוף עם המופלא מכל?
אני מדברת על עצמי, אם אתם לא מזדהים, דפדפו

למעלה