מה הפרק האהוב עליכם באחת הסדרות?

../images/Emo66.gifגם אני חושבת שאני מכירה

אותך
אחוות אוהבי סרטי האימה

deathcaster

New member
אלעד

עכשיו קלטתי את החתימה שלך !
OH ! Zathras knows !!!! THE ONE ! THE ONE !​

../images/Emo6.gif ההתלבטות שלי היתה בן זה לבין

I would like you all to take a moment and learn the Babylon 5 Mantra: Ivanova - is always right. I will listen to Ivanova. I will not ignore Ivanova's recommendations. Ivanova - is GOD! And, if this ever happens again, Ivanova will PERSONALLY rip you LUNGS out!

deathcaster

New member
אלעד

אני מציע לך לראות סרט שנקרא " the hidden" שם משתתפת קלאודיה כריסטיאן עוד לפני שנולדה סוזן איבנובה.... אתה תאהב את המשחק שלה שם. שמו של הסרט בעברית באופן לא מפתיע הוא ה"נסתר"

יש כמה

בניורק - אני לא יודעת איך קוראים לפרק...אבל זה על מישהו שמוצאים את האולר נראה לי והציורים שלו ובמקום זה מוצאים מישהו אחר...ולא מגלים בסוף של מי היו הציורים. במאמי- אין משהו הפרק עם הגמדים...לדעתי מזה יפה.- לאס וגס נראה לי

זונע

New member
היו כמה מעולים

אני חושב שזה היה במיאמי-שתי ילדות קטנות רוצות חתולה מהשכנה הזקנה שלהן שיש לה מלא חתולות. היא מסרבת, והן הורגות אותה...תוקעות לה עט בלב! זה היה מצמרר. בניו יורק(או שזה היה לאס וגאס, לא זוכר)-בקזינו אחד המהמר הכי טוב בעולם מת. בסוף גילו שזה היה בגלל שהוא אכל יותר מדי שוקולד, מה שהכניס לו כמויות עצומות של עופרת וכבר הייתה לו הרעלת עופרת, לכן הוא מת.

הפרק עם הילדות היה בלאס וגאס.

(אני זוכרת את זה בגלל הפרצוף שקתרין תקעה בסוף כשהילדה האשימה את האימא)

liavsayegh

New member
../images/Emo45.gif הוצאת לי את המילים מהפה....

אלה גם שני הפרקים שאני הכי זוכרת ואוהבת.

henpo1

New member
אם אני לא טועה אז

הפרק עם המהמר והשוקולד היה בלאס וגאס, פשוט אני לא רואה ניו יורק אבל אני בטוחה שראיתי אותו.

omerikooo

New member
אהבתי את הפרק עם..

(פאק! נשבעתי שלא אשכח את השם שלו!) עם זה שהיו עליו בעצם 2 פרקים. הוא רוצח סדרתי, שגורם לנרצחים להקליט הודעות ברשמקול, ומשאיר את זה שם עם פתק. זה שגריסום לא הצליח לתפוס. משהו עם מ'. והיה עוד פרק שבעצם גריסום בא למשפט, והוא היה השופט.. והם שיחקו משחקי כוח אחד עם השני, עד שהוא הפליל אותו, לא זוכר איך. זה שהיה בת בילדותו, אם אני לא טועה.

liavsayegh

New member
זה לא היה שניים או שלושה פרקים עם

הרוצח הזה? פרקים מעולים! אני זוכרת אותו בעל פה..חחח

wast3d19

New member
אממ... הפרק במאימי עם הצלף..

היה מבין הראשונים שראיתי ואהבתי.. והיה אחד עם העורכת דין שהזריקו לה יוד 65 וידעה שהיא תמות.. בכלל כל הפרקים יש מלא מידע שימושי...

G@T

New member
../images/Emo45.gif

גם אני אהבתי את הפרק עם העורכת דין שהרעילו אותה. בכלל כל העונה הראשונה של מיאמי אחד אחד פרקים מעולים
. קשה לבחור..

S t a r l a

New member
ב-CSI וגאס

עם האישה שאוכלת איברים של אנשים כדי להישאר בחיים או משהו... לא כלכך זוכרת זה היה ממש מזמן אבל אחד הפרקים האהובים עליי.

צלוזן

New member
הפרק עם הציורים...

היה פרק שבו גריסום והשותף-הבלש (לא אחד החוקרים אלא עוד אדם שמתלווה לחקירות לפעמים-שכחתי את השם של הדמות ואני לא יודע את שם השחקן) חוקרים אדם שרצח נשים ליד ברזיות ציבוריות או משהוב כזה ובסיום החקירה הרוצח יוצא, מתאבד בשירותים, ומשאיר מאחוריו ציור מדהים ומצמרר של גריסום-והוא מצייר את המשקפיים של גריסום וכותב בתוכם משהו... כל הפרק לווה בציורים יפים מאוד שצוירו בעיפרון בגונים שונים. מאוד אהבתי את הפרק הזה!

karenrac

New member
הפרק האהוב עליי

הפרק האהוב עליי ב CSI לאס וגאס זה הפרק עם האנשים ששמים תחפושות של חיות. נראה לי שקוראים לו "Fur And Loathing"

למעלה