מה הקשר?

avocumber

New member
מה הקשר?

אם מישהו נמצא ב"שווים הצצה" והוא כותב תגובה לאיזה סנוז, הוא נעלם מה"שווים הצצה". למה זה?

זה לא ככה....

לפחות לא אמור להיות ככה... אין לי מושג מה ראית אבל את רשימת השווים הצצה בוחרת הנהלת הסנוז.והרשימה נשארת ככה עד שההנהלה מעדכנת אחרת. התגובות לא קשורות בכלל.

avocumber

New member
גם אני חושבת שזה לא אמור להיות ככה,

אבל זה מה שקורה. עד שכותבים סנוז חדש.

טל לוין

New member
ייתכן ובדיוק

עדכנתי את השווים הצצה והורדתי שם אחד. זה לא אמור לקרות, בכל מקרה... מתי זה קרה לך ועם איזה סנוז?

avocumber

New member
ייתכן ובדיוק

כל פעם שאני כותבת תגובה את מעדכנת את השווים הצצה ומורידה אחד? זה קורה כל פעם שאני מגיבה לסנוז. אנטוניו אמר לי שזה קורה. וזה אכן קרה.

טל לוין

New member
אך את שווה מיד לשווים

העמוד מתעדכן כל 4 דקות בערך... זה אמור להסתדר כל פעם שהוא מתעדכן. ט.

avocumber

New member
אמור זה שם של דג.

שלחתי תגובה למישהו לפני יותר משעה ועוד לא חזרתי ל"שווים הצצה". אני אחזור רק כשאני אכתוב סנוז חדש. ככה זה.

avocumber

New member
יש לי הסבר הגיוני

העובדות היבשות: ב"שווים הצצה" כתוב את הסנוז האחרון שהמסניז כתב. ב"שווים הצצה" כתובים רק סנוזים עצמאיים ולא תגובות. התוצאות הקשות: אם הסנוז האחרון שמסניז "שווה הצצה" כתב הוא תגובה, הוא לא יופיע ב"שווים הצצה". מצד שני, גם הסנוז העצמאי האחרון שהוא כתב לא יופיע ב"שווים הצצה" כי הוא לא הסנוז האחרון שהמסניז כתב. ההשתמעות של התוצאות הקשות, בהנחה שחלק לא מבוטל של קוראיי ומגיביי מגיעים אליי מ"השווים הצצה": אם כתבתי סנוז לא מזמן, ואני קוראת סנוז של מישהו אחר שאני רוצה להגיב לו, אני לא אגיב, כי יהיה לי חבל שלא יראו ב"שווים הצצה" את הסנוז העצמאי שכתבתי. מצד שני, יכול להיות שסתם דיברתי שטויות. ובכל מקרה, אי אפשר לעשות עם זה משהו? נורא חבל לי כל פעם שאני רוצה להגיב ולא מגיבה רק כדי שיראו את הסנוזים שלי. זה אולי נשמע קטנוני או "צרות של עשירים", אבל בבקשה התייחסות.

למעלה