מה זה בידיוק הפורום הזה?

שרימפי

New member
know your Queen...תשובה../images/Emo13.gif../images/Emo70.gif

Oh Felicia. Where the fuck are we? אני לא חושב שיש צורך שאציג את הסרט הידוע 'פריסיליה מלכת המדבר'.(בעברית זה אגב אמור להיות- "הרפתקאות פריסיליה, מלכת המדבר".) שם פריסיליה היא האוטובוס הורוד העליז ביותר במדבר האוסטרלי! ובכן, כאן בתפוז החלטנו להחזיר עטרה ליושנה ולתת את הכבוד למלכה הבלתי מעורערת. מהו קהל היעד של הפורום? כלל הגולשים. הפורום הוא לא פורום גאווה, והוא לא להומואים ולסביות בלבד. הוא לכלל הגולשים. אנחנו לא עושים פה הבחנה והנושאים שאנחנו מדברים עליהם הם לא נושאים גאים לרוב, אלא כללים שרלוונטים לחיים של כולנו לדעתי. גם אני וגם רביב אנשים שמוצאים עניין בהרבה נושאים ובהרבה תחומים ויש לנו דיעות מוצקות על הרבה נושאים בחיים. אם אנחנו יכולים לתרום פה למישהו עיצה ולעזור למישהו בהתלבטות כלשהי או סתם להיות אוזן קשבת- אנחנו הכי נשמח בעולם. שוב, כולם מוזמנים, כל הגילאים, כל המינים, כל ההעדפות המיניות. פשוט כולם. מה הרעיון שמאחורי הפורום? האמת היא שחיפשנו מספר ימים שם לפורום הזה, שהוא בבסיסו פורום עיצות לחיים ועל החיים. גם לא מעט שאלו אותנו מה ההבדל ביננו לבין פורום אפי היקרה השכן החביב לנו בפרדס. ההבדל איננו גדול, אבל הוא מורגש. פריסיליה היקרה הוא ממש כמו פורום אפי היקרה- פורום שמוקדש כולו לגולשים, לעיצות שלהם ולמצבי הרוח הביזארים של המנהלים. מה באמת שונה בין הפורומים? המנהלים- הרעיון עצמו היה שהפורום ינוהל על ידי גבר ואישה, הומו ולסבית, או ע"י זוג הומואים...או כמו שיצא באמת הומו וביסקסואל. שיתנו עיצות מנקודת המבט המיוחדת שלהם, שהיא לא מיוחדת כי הם
, אלא כי הם פשוט הם(ז"א, אנחנו). אנחנו מספיק מוזרים, מספיק כנים, מספיק רגישים ומספיק ישירים כשצריך כדי להפוך את הפורום הזה לפורום שהוא שונה מאפי היקרה. הפורום הזה בקונספט שלו הוא פורום עיצות צבעוני ומשעשע. יהיו כאן קטעים מצחיקים ויהיו קטעים שיגעו באנשים, כאן המקום לשפוך את הכל ברוח חברית וכיפית
כמה שרק אפשר ז"א... הקונספט של הפורום הוא כמו שאמרתי דומה מאוד לאפי היקרה- הוא פורום עיצות. אבל הוא פורום צבעוני ושונה והוא פורום בו בכוונתנו לארח כל מיני אישים שונים ומגוונים שיגידו מספר מילים על החיים שלהם. קשה לי להסביר לך הכל, כי יש המון תוכניות לפורום הזה. המון הפתעות לגולשים והמון מקום לכל הגולשים
למה "פריסיליה היקרה"? זה מה שקורה כששמות כמו "הכה את שרימפי וראס" ו"דר. גיי" לא יכולים לעלות על הפרק כשמות רציניים, כי הם מפגרים מידי
. פריסיליה היא מלכה, ואין ספק בזה. ואני ורביב מודים בזה. ולא נמצא שום שם ראוי יותר מאשר שמה של המלכה
ומי זו באמת "פריסיליה היקרה"? ומי זו פריסיליה
כמו שכבר הצגנו אותה, פריסיליה היא המלקה שבמלכות.
אני מקווה שעניתי קצת על השאלה שלך.

שרימפי

New member
כי פריסיליה שלנו גדולה על המדבר

היא גם השתלטה על הדוויג והשארית העצבנית
ובכלל.

white star

New member
../images/Emo54.gif 'המלקה שבמלכות'? ../images/Emo3.gif

ופרסיליה צריכה להיות רעה. כאילו גם הילד המעצבן וגם הזקנה יודעים להיות רעים, רק ההוא מהמטריקס לםלם. אתה עדין מדיי

שרימפי

New member
בוא נזהר במה שאנחנו אומרים

אתה מוזמן להסתכל בתקנון הפורום בהודעת המנהלים.

למעלה