מה זה גדול, נוצץ ועושה הרבה רעש?

אשדודיה

New member
מה זה גדול, נוצץ ועושה הרבה רעש?

כמובןןןן..... טקס פרסי עמי של מוסיקה ישראלית:)) המוסיקה עברה מהפך? מאלף נשיקות לך אהובתי ל...תזיזי ת'ישבן...אני לא אתפלא אם יצא שיר קטשופ זורם בעורקיך....מה קרה למילות השירים שהפכו בחלקם לבוטות? האם זה מלמד משהו על הדור שלנו כחוצפן? על הערכים והמתירנות? אני אישית אוהבת מאוד את המוסיקה הים תיכונית:) את שירי האהבה והגעגוע... שיר חדש ששמעתי לאחרונה...חלומות מתגשמים:) התקווה כבר ארוזה בתוך קופסא ורודה והכל נראה מוזר בארץ לא נודע הגלגל שוב מסתובב מעל מסך עשן והאור המהבהב זוהר עלי עכשיו. לפעמים חלומות מתגשמים לפעמים, כשהלב עוד תמים לפעמים, בליל קיץ חמים לפעמים חלומות מתגשמים. השבילים שמובילים לארץ החלום נפתחים ומגלים את כל רגעי התום, אורות הכרך דולקים עכשיו בכל חדרי הלב, בתוך תוכי יש הרגשה של אושר מתקרב. לפעמים חלומות מתגשמים... פרחי הלב מתעוררים במיליוני צבעים, והשמיים זוהרים מול שער הפלאים עוד דקה בחשיכה, והמון קולות, אולי עכשיו, אולי מחר, אקום אל תוך חלום. לפעמים חלומות מתגשמים...

אלמרה

New member
אנא תואילי לתת קרדיט למחברים יוצרים

ולמבצעים שכן מגיע להם... שיר מקסים... ולי בא להביא את מילות השיר.... מי אוהב אותך יותר ממני ביצוע: ארקדי דוכין מילים: מיכה שטרית לחן: ארקדי דוכין של מי האדמה, האויר והים? של מי העולם? של מי הזהב והיהלומים? למה התן מיילל בכרמים? איך האביב יודע שהגיע הזמן? ולאן האניות מפליגות? לאן? מי אוהב אותך יותר ממני? מי מצחיק אותך כשאת עצובה? עד מתי תהיי שלי? ולמה את שותקת? למה יש מלחמות וכאב? למה אלוהים לא מתערב? למה כשאת כאן זה עושה לי טוב? למה יש אנשים שחיים ברחוב? איך האביב יודע שהגיע הזמן? ולאן האניות מפליגות? לאן? מי אוהב אותך... של מי האדמה? של מי הזהב והיהלומים? איך האביב יודע? מי אוהב אותך...

למעלה