מה זה, 10 בבוקר ואתם ישנים???

מה זה, 10 בבוקר ואתם ישנים???../images/Emo59.gif

אצלי זה לא יעבוד ככה: אני דורשת קימה מוקדמת, צחצוח-גילוח והתייצבות מלאה. ואני לא אחזור על זה שוב!!! למרות שלא מגיע לכם, החלטתי לפצוח במדד חדש לפורום החדש והמקסים שלנו -ושמו "הנוירומטר" - להלן מדד העצבים הנוכחי. כך תוכלו להתעדכן לפני שאתם כותבים הודעה מה מדד הנוירוזה האקטואלי שלי, וכך תוכלו אולי לנסח בעדינות יותר את הודעתכם, למען תחסכו מעצמכם השתלחות חסרת רסן, שכבר הסברתי שאינה בשליטתי ונמצאת בטיפול צמוד של טובי המומחים בארץ. המדד נע בסקאלה של 1-88 (כי ככה בא לי), והוא ישתנה לטובה או לרעה (וסביר להניח שזה יהיה לרעה), מדי דקה, שעה, או יום. לכן רצוי להתעדכן, וניתן למצוא את העדכון למדד תחת "מאמרים", ואני ממליצה בחום. זה ישתלם לכם. חוץ מזה - החלטתי אתמול בלילה ש"שרשור" זה מושג מצויין, והתחלתי אפילו להשתמש בו ביום יום ( למשל לבעל המכולת השכונתי, מושיקו, הודעתי הבוקר שעקב מחסור במזומנים, שיעשה לי שרשור לקניה הבאה). לפיכך, מי שישרשר פה בפורום, יזכה למידת אמפתיה מסוימת (לא להתלהב, היא תהיה מינימלית) מצדי, וזה די הרבה, עוד תראו.

ויש גם סקר חדש

שהתוצאות שלו עלולות להשפיע על בריאותי הנפשית המעורערת ממילא, אז שיקלו תשובתכם !!!

למעלה