מה חדש

ariane

New member
מה חדש

קודם כל קצת חדשות לגביי... אני בסדר עשיתי אולטרה סאנד ביום ראשון וקבעו לי סופית את תאריך הווסט האחרון:30/6/2004. יש לציין שיש לי ביוץ כל כך מוזר ששלושת ההריונות שלי היו ללא מחזור לפני (או הרבה הרבה לפני). וגם הכל בסדר, הרופא ירא לי את הראש ואת הידיים ורגליים, את עמוד השידרה וכו'. אני מחר מתחילה שבוע 10 והתקשרתי היום כדי לבדוק איפה אני יכולה לעשות את השקיפות. קיבלתי שני שמות והרופא שלי המליץ לי על אחד מהם. אז מחר אני אנסה להתקשר לשם (רק להתקשר כדי לברר לקח לי שלושה ימים עד שלקחתי את הטלפון). אני מתה מפחד...
חוץ מזה רציתי לספר שחשבתי שהפורום הזה כל כך חשוב שהחלטתי לפתוח פורום (ביהו קוראים לזה "קבוצה") דומה ב- YAHOO GROUP בצרפתית כי לי יותר קל לכתוב, לקראו ולתמוך בשפת האם שלי. אז אם אתן מכירות בחורות דוברות צרפתית שזקוקות לתמיכה שכזו תודיעו לי... טוב אני יודעת שיש מעט סיכוי אבל מי יודע. אז זהו להיום חיבוק לכולם אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

הוא היא

New member
חדשות טובות

שהכל ימשיך להיות תקין כמו שעד עכשיו (וזה ימשיך!!). ובהצלחה עם הפורום החדש.

Tנקר בל

New member
ברכות על הא.ס.

וכל הכבוד לך על פתיחת הפורום החדש - אני חושבת שזו וזמה מבורכת לפתוח כמה שיותר פורומים שכאלה שיוכלו לספק עזרה לבני זוג שחוו אובדנים. שיהיה לך בהצלחה! אני מקווה שתמשיכי לעדכן אותנו מה קורה איתך. אני אישית מאוד אשמח לשמוע איך מתפתח ההריון שלך (ובעיקר אשמח לשמוע על התינוק/ת שנולד/ה לך!)

ariane

New member
תודה... הזמנתי תור

אני כמובן ממשיכה לעדכן אותכם פה בפורום על התקדמות ההריון. הפורום שלי רק מתחיל ויש רק 4 איש בינתיים, אני מקווה שזה יעלה ושיגלו את הפורום כמה שיותר אנשים זה זקוקים לזה. טוב כדי לשמוע על לידת הילד(ה) שלי צריך עוד הרבה הרבה סבלנות... 26 שבועות בערך... אוף שיעבור כבר!! הזמנתי תור לשקיפות היום!!! יש לי תור ב-29/9. זה נראה לי כל כך רחוק
זהו בינתיים. נשיקות וחיבוקים לכולם אריאן
דר 25-27/9/2002
אלה 16/9/2003

2קשת

New member
אריאן כל הכבוד!

על תפיחת הפורום בצרפתית - זה נפלא! אני חיפשתי בזמנו וגם בחו"ל מצאתי מעט מאוד מסגרות מתאימות. מקווה שתמשיכי גם בעברית לשתף אותנו... מחזיקה לך אצבעות לשקיפות תקינה

למעלה