מה יהיה עם דרק שפרד אחרי הפגרה?

Yuval Ben Porat

New member
מה יהיה עם דרק שפרד אחרי הפגרה?

לפני שהאנטומיה יצאה לפגרה, נודע לנו שדרק קיבל את ההצעה של הנשיא לעבור לוושינגטון, ומרדית די בעטה אותו מהבית

EW אישרו שהסדרה לא תעקוב אחרי הדמויות גם בסיאטל וגם בוושינגטון, ולכן דרק ייעדר לתקופה

אבל לא לדאוג - פטריק דמפסי יחזור בסופו של דבר להפוך את המסך שלנו למקום יפה יותר.

תתגעגעו?

האנטומיה של גריי חוזרת ב29.1 בארה"ב, וב2.2 בישראל (יס דרמה)

haych

New member
עוד ספוילרים

ראו הוזהרתם - אני התבאסתי גם כי לא חשבתי ששונדה תגלה כ"כ הרבה פרטים, וגם בגלל התוכן

http://insidetv.ew.com/2015/01/27/greys-anatomy-shonda-rhimes-spoilers-2/

בקצרה:
דרק אכן יעדר לתקופה מהסדרה.
קלי ואריזונה יתחילו לצאת עם אחרים. שונדה ממש רוצה לראות אותם ביחד, אז לא הייתי פוסלת את האפשרות שזה יקרה.
אואן ואמיליה יתקרבו בהדרגה
לצערי מגי הולכת לככב... והקשר שלה עם מרדית יתהדק. דוחה בעיניי.
מביאים עוד רופאים-בנים לסדרה. בינתיים לתפקידים זמניים. החליטו שיש יותר מדי בנות ביחס לבנים על הסט, ושאין להן עם מי לצאת... לא לכולם חייבת להיות זוגיות, you know!

כמהאפשר

New member
במקרה הצצתי לכאן..

לדעתי אין להם כבר לעשות עם הפרקים.
ראשית יש להם המון חורים בעלילה.
שנית, הם המציאו כבר יותר מדיי ומשכו יותר מדיי. לדעתי, במקום לפתח דמויות בכיוונים שיעשו להן טוב, הם לוקחים את זה לכיוונים מופרכים לחלוטין וחבל.
&nbsp
כרגע זה סתם תקוע. מה גם שהשחקנים כבר נראים די גרוע.

haych

New member
את פותחת נגדי חזית

אוואן הכי חתיך שם!! וגם אייברי, אבל יש לו משהו מכוער בפרצוף.
אני לא אוהבת את היופי הבובתי כמו של דרק ומארק סלון. אוואן סקסי ברמות

ובכלל-דרק נורא הזדקן וכבר לא נראה כזה איי-איי-איי...

נוווווווו מתי כבר יצא תרגום?!?!

הדס178

New member
חח..

מה לעשות אואן לא חתיך בעיניי..אבל הוא אחלה בנאדם ויש לו אופי נהדר!
מה מכוער בפרצוף של אייברי?
בטח מחר יצא תרגום

haych

New member
משהו בפה

לא סגורה אם זה השפתיים או השיניים. כשהוא רציני הוא מהמם. כשהוא מחייך... קצת פחות. (אבל על הגוף אין תלונות!)

haych

New member
אגב, אני חייבת לשתף במשהו...

אין לי חברים שרואים האנטומיה, אז אין לי למי להתלהב - נבחרתם!

אני עוקבת אחרי העמוד של קווין מקיד (אוואן) בפייסבוק. הייתה שם תחרות לכבוד 7 שנים לעמוד - היה צריך לענות על 5 שאלות ולהכנס להגרלה. ברבע שעה האחרונה לתחרות (שהייתה פתוחה איזה שבוע-שבוע וחצי) השתתפתי, אחרי שעניתי על 4 מתוך 5 שאלות בעזרת גוגל כי לא היה לי מושג ו.... זכיתי! הפרס היה ממש מגוחך - סל ירוק עם תמונות של קווין מודפסות עליו. לא משהו שהייתי רוצה להראות איתו ברחוב
אבל ממש התרגשתי מהזכיה כמו איזו גרופי בת 16, ויש מצב שלקווין יש איזשהוא מושג על קיומי!

כמהאפשר

New member
דרק נראה מזעזע. מזעזע.

השיער שלו נראה מזעזע, במיוחד בפרקים האחרונים. ממש כמו של דילן מקיי בעונה האחרונה של בוורלי 90210. ארוך, לא מסודר ושמנוני.
מזעזע.
&nbsp
וסלואן, אגב, נראה ממש זקן לקראת הסוף וכאילו הוא רזה יתר על המידה. בקטע לא בריא.
&nbsp
&nbsp

כמהאפשר

New member
מי נראה טוב בעיניי?

הבעל של ביילי:)
אייברי לא רע, אבל אני לא סובלת את איך שהוא מדבר. כמו הבת האובדת החדשה שם או מרדית- כל כך קשה לסדר הגייה נכונה? במיוחד כאשר אלו שחקנים. לכו לקלינאית תקשורת.
&nbsp
&nbsp

הדס178

New member
אייברי לא מדבר ברור?

האמת יש זה משהו..אבל הוא נורא חמוד!
לדעתי דרק חמוד, לא מדהים. לא יאמן שהוא כמעט בן חמישים
ומרק סלואן חתיך.
את אוהבת את בן וורן? וואי הוא מזה לא הטעם שלי..גם אמרת בפורום המירוץ למיליון שאוריאל יפה לא?

כמהאפשר

New member
חח, יפה:) (לגבי הקישור)

כן, לאייבורי יש דיבור לקוי. דווקא אצל שחקנים תמיד מדגישים הגייה ברורה וכו, כך שזה מעט מוזר. אבל יכול להיות שזה פשוט חלק מהדמות.
&nbsp
אוריאל יפה, בהחלט לא הטעם שלי(ואני לא שלו, מן הסתם), אבל הוא מאוד יפה, במיוחד עם איפור.
בן וורן יפה. זה כבר כן הטעם שלי.
&nbsp
סלואן מאוד, מאוד, מאוד רזה לקראת הסוף. אם תסתכלי על כל העונה בה הוא מסיים את תפקידו- הוא נראה שדוף בצורה מחרידה. רואים לו את העצמות.
&nbsp
דרק מזעזע, באמת.
יופי זה ענין מאוד נפרד מטעם. נניח קלי מהממת. עם איפור, ללא איפור. אבל היא ממש לא הטעם שלי.
לא משנה כמה משקל יש לה או אין לה- היא פשוט יפה.
בגזרת נשים, מלבד איזי, לקסי ו.. חברה של אלכס, איך קוראים לה? אני לא יכולה לחשוב על עוד נשים שם, נניח, שהם חמודות/יפות.

haych

New member
פחות הטעם שלי

אבל הוא נראה צעיר בהרבה מגילו, ולא יאומן שיש לו 4 (או יותר?) ילדים.

הדס178

New member
האמת

שאני ממש לא מרגישה איזשהו ליקוי מיוחד בהגייה אצל אייברי..אולי הוא מדבר מהר כזה?
&nbsp
לא יכולה לסבול בנים עם איפור..הומואי בטירוף. ולדעתי אוריאל לא יפה, אבל יש לו אחלה אופי
גם קלי לדעתי לא יפה כ"כ:] אבל איך את יכולה לומר שמישהו יפה אם הוא לא הטעם שלך?
קתרין הייגל גם לא משהו, רק בעונות הראשונות היא היתה יפה.
ולחברה של אלכס קוראים ג'ו שהיא מהממת בטירוף! וגם בת 30, למרות שהיא נראית בת 18!

כמהאפשר

New member
אני לא יודעת איך נקרא הדבר הזה בעברית

מה שיש למרדית, אייברי , הבת וחב'. אני יודעת את השם ברוסית, זה כאשר האדם מדבר בצורה לא נכונה. בארץ המון ילדים מדברים ככה, אבל איש לא לוקח אותם לקלינאי תקשורת והם פשוט גדלים להמשיך לדבר כך.
תשימי לב לצלילים השורקים שלו. שם בעיקר שומעים את זה.
&nbsp
ההבדל בין יפה וטעם אישי הוא שיש יופי שאני לא יכולה להתווכח עליו. האדם יפה, נקודה. אבל זה לא משהו שמושך אותי. זה לא עושה לי את זה ולא לא עושה לי את זה.
הוא פשוט יפה.
&nbsp
גם אם הוא בן אדם מזעזע- יופי זו עובדה, חוכמה זו עובד וכו..
טעם זה משהו אחר. בן וורן:) מתקרב לטעם שלי.
אני אוהבת אותם כאלו. חיוך משגע, צחור, ללא שיערה אחת על הגוף ושחומים פלוס פלוס.
&nbsp

למעלה