מה יותר טוב?? בבקשהה לקרוא ולענות!!

goat21

New member
מה יותר טוב?? בבקשהה לקרוא ולענות!!

טוב אז ככה יש לי נוקיה 5110 המגעיל ואני רוצה להחליף אותו .... אפשרות 1: זאת האפשרותצ העדיפה .. להחליף למוטורולה t שהוא נראה מאוד טוב ויפה.. אבל משום מה הוא מאוד זולל!!!!!! למה????? אפשרות 2: להחליף ל3310 למרות שהוא יותר יקר אפשרות 3: להחליף ל3210 אבל השאלה אם יש בו ביג טוק(אורנג´)??????????? כי אם לא אז אין הרבה על מה לדבר......

phingy

New member
אני הייתי אומר לך על ה3310

תמיד עדיף נוקיה (או לפחות ככה אני שומע בפורום...) וחוץ מזה ה3310 עדיף על ה3210 כי יש בו עוד דברים מגניבים, הייתי מגדיר את ה3210 כ5110 עם אנטנה פנימית וקבלת צלצולים וזהו לא הייתי ממליץ ללכת על המוטורולה T אולי האור הכחול מגרה והמחיר הזול מזמין אבל זה לא אומר שהוא מכשיר שיתן לך תחושת סיפוק אחרי תקופת זמן שבילית עם נוקיה 5110, אתה תתלהב בדיוק שבוע מהאור הכחול ושאר ירקות ואז תתחיל להיות בבאסה ולקנא באחרים שיש להם נוקיות חדשים או SK או כל השאר

ashomer

New member
בוא נשווה

אתה ממש לא צודק! במוטורולה הזה יש את כל מה שיש בSK - כמעט חוץ מהרעיון של הצלצולים המדהימים! למוטורולה יש גם הפעלה קולית ולנו בSK אין!אם היה לי כזה מוטורולה לא הייתי מעז לקנא במישהו שיש לו נוקיה. המוטורולה הזה הוא מכשיר פשוט מדהים! והמחיר הנמוך שלו הוא הדרך היחידה להתחרות באהבה המוזרה הזו של אנשים לנוקיה. משהו למורן - ני לא יודע מה את עושה עם המוטורולות שלך, בכל מקרה יש לי 3 כאלה בבית ואחת מהן בת 5 שנים וכולן עובדות - מצויין! לדוד שלי יש טיימפורט וגם הוא עובד מצויין! אני ממליץ, שוב ממליץ, ועוד פעם ממליץ על הT זו הזדמנות שלא תחזור על עצמה! אם, כשקניתי את הSK היו מוכרים אותו. הייתי קונה בלי לחשוב פעמיים! הנוקיה 3310 הוא פשוט לא תחרות בשבילו - נו למה אתם לא מבינים? הוא כזה פשוט ולא מושקע ביחס לדבר המדהים הזה! תלך עליו!! הוא פשוט טוב יותר מכל הנוקיה 3310 והסאמסונג 514 האלה!

ashomer

New member
הוכחה!

אגב בSK אפשר לרשום 10 פגישות ביומן ובT-250 1000!!!! ואגב באנגליה הוא עולה 160 פאונד!!! תעשו את החשבון לבד!!!

Moran84

New member
גם אני במצב כמוך!

אז לגבי המוטרולה - אני לא חושבת שהוא טוב, כי יש לי בבית 4 מכשירים של מוטרולה, והם עושים די הרבה בעיות.. לגבי ה- 3210 - שמעתי שיש לו בעיות קליטה. אני גם חושבת לקחת את ה- 3310 כי זה טלפון ממש חמוד.. לגבי הביג-טוק: כל טלפון תומך בביג טוק כי הביג טוק מוגד בעצם על הכרטיס סים. המלצה שלי: אם את\ה רוצה להשאיר את המספר טלפון הנוכחי שלך, פשוט תקנה\י טלפון עם קו (עם כרטיס סים, אפשר אפילו רגיל, לא ביג טוק) ואל תשתמש,י בו אלא רק במספר הישן שלך.. זה מוזיל את הקנייה אם קונים עם כרטיס. לדוגמא אפשר לקנות נוקיה 3310 ב- 716 שקל במקום 900 שקל במידה וקונים ללא כרטיס או עם כרטיס ביגטוק מקווה שעזרתי! וכבר מתנצלת על שגיאות הקלדה שבטוח יש לי!!

Nokia Fan

New member
אני אומר 3310

מתוך האפשרויות שהצעת ה-3310 הכי טוב. חוץ מזה, 3210 ו-3310 עולים עכשיו אותו דבר באורנג´. עם מוטורולה אל תתעסק בכלל, מנסיון (מר).

---------->

הT250 עולה בתכונותיו על ה3310 אך הממשק שלו לא כל כך נוח. הכל שאלה של הרגל... חוץ מזה שכרגע לא נתגלו בעיות ותקלות מיוחדות במכשיר..בכלל הוא נחשב למאוד אמין!(להבדיל משאר המוטורולות). למה הוא זול? וואלה לא יודע. אבל זה לא אומר שאם הוא זול אז הוא לא שווה! האמת שגם אני שמתי עליו עין...

זאת דעתי האישית...

אני חושב שפשוט התפריטים של נוקיה יותר ידידותיים למשתמש. שוב-הכל שאלה של הרגל..יש אנשים שיאמרו שהתפריט של מוטורולה יותר פשוט להם... האמת שבT250 יש מעין ג´ויסטיק קטן שעוזר לתמרן בצורה יותר קלה בתפריטים...

ashomer

New member
תראה...../images/Emo106.gif

לפעמים עדיף מכשיר משוכלל יותר על תמונות שמסבירות לך על תפקיד של תפריט זה או אחר... לגבי המחיר. אני מוכן להישבע שלפני שבועיים הוא באמת עלה 35 - ש"ח ביררתי.

castroman

New member
מה השאלה????../images/Emo80.gif

ברור ש3310... מה שיותר מתקדם יותר טוב, אבל... אם הנושא הכספי משפיע מאוד אז תלכי על ה-t. רק לא 3210 אביאל פרה|

ashomer

New member
אני לא מבין

איפה אתם חיים? נכון אמרת castroman מה שיותר מתקדם יותר טוב והמוטורולה הרבה יותר מתקדם! וגם יותר חדש

castroman

New member
אולי...

לא החנתי את המוטורולה הזה לעומק, היה לי אותו לשתי שניות וחצי אבל לא אהבתי... בכל זאת זה מוטורולה... ואתה יודע שאין כמו נוקיה...

3310 4ever

New member
תגובה

אולי באמת כולם אומרים שנוקיה היא הכי טובה אבל בואו נעשה חשבון קצר OK? מה נוקיה חידשו לנו? אייקונים, צלצולים והודעות תמונה.... That´s It! כולם קונים נוקיה כי פשוט לכל החברים יש נוקיה!!! לדעתי (לא יודע אם ראיתם...) הפלאפונים של Sony הכי טובים!!!!!

למעלה