מה כבר יכול לעזור????

Bad life1

New member
מה כבר יכול לעזור????

אני שואלת את עצמי כלכך הרבה פעמים מה אני יכולה לעשות כדי לשנות אאת המצב היו לי כמה תשובות אבל לימדו אותי שתמיד כדאי להסתכל על שתי הצדדים על הצד הטוב ועל הצד הרע אז זה מה שעשיתי
ניסיתי לחתוך אז גיליתי שזה עוזר לאותו רגע ואחר כך זה רק עושה את המצב יותר מסובך כי צריך להסתיר ואז נשאר צלקחת ותמיד יהיו את האנשים האלה שיגלו ויתחילו לחקור...לא מתאים
ואז גיליתי את הסמים ובדיוק כמו החתכים הם משנים את המצב באותו רגע ואחר כך מתחילות מחשבות של מה קרה לי שם ואני לא זוכרת והזיות והתמכרות וזה גם הרבה כסף...לא מתאים
אלכוהול ניסיתי גם וגם הוא לא משהו אמנם שוכחים קצת מהמצב אבל אחר כך קמים עם כאב ראש יותר גדול...גרוע ביותר
כדורים פסיכיאטרים לא יודעת מה אנשים חושבים על זה אבל זה לא עוזר בכלל או בכל אופן לא עזר לי רק נכנסתי ליותר דיכאון שאני צריכה לקחת אותם ומה חושבים ומה יגידו אם ידעו וכו'...לא טוב
ואז הגיעו הגישות של תחשוב טוב יהיה טוב גם את זה ניסיתי לא כלכך הלך לי אני חושבת טוב ומקבלת רק כאפות...על הפנים
טיפול פסיכולוגי לא עזר יכול להיות שלא מצאתי את המטפל הנכון עבורי אבל בנתיים הם היו יותר פסיכיים ממני...גרוע
ניסיתי גם לעשות משהו שאני אוהבת אז הלכתי ולמדתי את המקצוע שאהוב עליי ואז גיליתי שזה לא בשבילי...היה עדיף לא ללכת
בקיצור אני לא יודעת אם לבכות או לצחוק אבל אני כבר ניסתי את כל הדדרכים האפשריות לצאת מהמצב וכבר 5 שנים שאני מנסה כל מיני שיטות כל מיני דברים וכלום לא עובד אז החלטתי שאני מפסיקה לנסות ופשוט חייה את מה שיש...עוד מעט אני בת 21 זה אומר שאני יצטרך לעזוב נכון? עד אז אני מבטיחה לעדכן איך זה הולך...

לחיות את הרגע

היי יקרה,
ניסית המון דברים ואת עדיין מחפשת את הדרך שלך. אין ספק שאת רוצה להרגיש טוב יותר ומוכנה להתאמץ בשביל זה. יש משהו פשוט ודי קסום ברעיון של לחיות את הרגע - ואולי לנסות להנות מהדברים הקטנים. להחליט כל יום מחדש מה הדבר שיכול לעשות לך טוב.
אני מאמינה שטיפול טוב, אצל המטפל/ת הנכונ/ה היה יכול להועיל לך ולעזור לעשות סדר בראש ובנפש, אבל אולי זה עוד לא הזמן. החיים עוד לפנייך ואת תוכלי לפנות לעזרה מקצועית כשתרגישי שזה נכון לך.
ורק כדי להרגיע, את אומנם מגיעה עוד לגיל 21, אבל אנחנו עוד כאן. תמיד כאן בשביל חברים שגדלו איתנו
.
רותם

Bad life1

New member
חשבתי שיהיה טוב

הבעיה היא שרק חשבתי...זה הצליח ביומיים הראשונים ופה זה נגמר...חזרתי לבכי בלילות לחוסר חשק לקום ללבד לכל מה שקשור לדיכאון המעצבן הזה...כבר נמאס מזה כבר נגמרו התירוצים ללמה אני עם ארוך או למה העיניים שלי נפוחות ולכל השאלות של האנשים שעדיין אוהבים אותי ודואגים לי...אני לא רוצה להפסיק לנסות אבל אני לא יודעת מה כבר אפשר לעשות שלא עשיתי או מה יכול באמת לעזור...בבקשה תעזרו לי למצוא משהו שיגרום לי לצאת מזה...

להחליט שהגיע הזמן לקחת את עצמך בידיים

הי יקרה,
אני חושבת שכרגע זה תלוי בך ובנכונות שלך לשתף פעולה.
אם את רוצה לקחת את עצמך בידיים תפני לפסיכיאטר (אפילו דרך קופת חולים), תשתפי בכנות במה שעובר עליך ותקבלי טיפול תרופתי מתאים. את הטיפול התרופתי תיקחי בעקביות ואני מאמינה שתוך זמן יחסית קצר תיראי שיפור במצבך.
כשתרגישי טוב יותר יהיו לך יותר כוחות לבנות את החיים שלך כמו שאת רוצה לחיות אותם. אני בטוחה שאת יכולה לעזור לעצמך לעמוד על הרגליים ולתפקד.
מה את אומרת?
רותם

למעלה