מה כדאי ???

ת ב ל ו ל

New member
מה כדאי ???

השבוע הרגשתי ממש על הפנים והתחלתי סוף סוך להבין מה כולם מדברים על הריון תאומים שהוא עמוס וקשה יותר פיזית מאשר הריון רגיל - עד היום הייתי ממש במיטבי ופעלתי ועבדתי במלוא המרץ (אני גננת). השבוע גם הייתי מצוננת ונפלתי למשכב כמו שאומרים כי גם לא יכולה לקחת שום דבר להקל והיה לי שבוע נוראי- לא יכולי ללכת היו לי צירים (מעטים וקצרים אך צירים לאורך כל היום כמעט) וכ"ו התקשרתי לרופא שלי לבקש שייתן לי חופשת מחלה מחלה (אני בשבוע 36 ומקווה שלא אגיע ל30 יום שמירת הריון כבר) בכל מקרה היום הייתי בגן כדי לסגור עיניינים וכדי להראות לכולם שבאמת קשה לי (בעצם להראות לעצמי כי קשה לי לחשוב על כך שאשב בבית בלי סיבה מוצדקת באמת (כמו שהולכים לעבודה אם אין חום כשלא מרגישים טוב ככה אני מרגישה שכביכול אין סיבה רפואית מוכחת להישאר בבית וזה סתם פינוק מה גם ש"דופק" את כל המערכת מסביבי שצריכה להיכנס לכוננות לידה שלי ולשנות המון דברים ובעיקר להוסיף למחליפה שלי המון עומס ועבודה. ועכשוי לשאלתי: האם להישאר בבית עד הלידה גם אם הרגשתי הפיזית משתפרת מעט אך עדיין באמת אני בחצי תיפקוד מקצועי או להמשיך לסחוב ולהוריד מעט פעילות (לא יודעת כמה זה אפשרי) בבקשה תעזרו לי עם רגשי האשמה שלי תודה קרין

orenkeren

New member
ברור שלהישאר בבית!

אני ממש מבינה אותך על הרגשתך, אבל כמו שכבר אמרו לי "כשתלדי תאומים תצטרכי לותר על כל רגשות האשמה", אז אני עושה לך הנחה ודורשת בתוקף - זרקי אותם לפח עכשיו ומיד! גם אני גגנת ובשבוע 24 יצאתי לשמירה בהוראת הרופא (אני מתחילה שבוע 31), לא בגלל שהיתה איזושהיא בעיה חמורה (בסה"כ התקשויות, כאבים, עייפות ושאר ירקות...), אלא פשוט מפני שעצם העבודה כגננת מהווה סיכון מסויים, בגלל המאמץ הרב, ובעיקר בהריון תאומים. מניסיון, הרי אי אפשר כגננת להיות ב"חצי תפקוד" או להוריד מעט פעילות, ולכן תפרדי יפה מהילדים וההורים ותחשבי רק על טובתך וטובת ילדייך, זה ממש לא פינוק ובכל מקרה בקרוב מאוד יצטרכו להסתדר בלעדייך. ועוד דבר, גם אם את מרגישה טוב במנוחה, ברגע שתחזרי לפעילות מלאה ולעבודה כל המיחושים יחזרו, מניסיון! בהצלחה ותרגישי טוב.

ממה מיה

New member
../images/Emo45.gif בבית !!!!

שבוע 36, בינינו כמה כבר נשאר ? עבודה כמו שלך לא יכולה להיות נטולת עומסים. את לא יכולה להחליט שאת עובדת פחות ביום מסויים, כי זו עבודה שדורשת וסוחטת, וגם מי שלא בהריון מתעייפת. קחי נשימה, תנסי קצת לנוח כדי שבאמת תסחבי עוד קצת. אחרי הלידה, כידוע לך, מנוחה תהיה דבר שאפשר רק לחלום עליו.

מהיום אני בבית!

לא, אני לא בשמירת הריון. מכורח הנסיבות המשרד שבו שכרתי חדר כעו"ד נסגר ולא מצאתי משרד אחר לעבור אליו אז החלטתי להעביר את המשרד הביתה. ככה אני אעבוד עד הלידה ואח"כ למי יהיה זמן או חשק או כוח לעבוד. אני בשבוע 25 ונראה לי שבטווח הארוך בצורה הזאת העבודה מהבית מועילה להן. אני ממש דואגת כי עכשיו הריאות מתפתחות וחשוב לי שהן יתפתחו באופן תקין.

שבי בבית!

בשבוע 36 את כבר יכולה להרשות לעצמך להפסיק לעבוד. זה הריון קשה ואין סיבה להשתגע, בעיקר לא בעבודה מאמצת של גננת. תנוחי ותעדכני אותנו מה קורה.

למעלה