מה לא אעשה - גם בשביל הילד

אפרת12

New member
מה לא אעשה - גם בשביל הילד../images/Emo35.gif

סתם, אתמול חשבתי לי - האם יש דברים שאתן כל כך שונאות לעשות, שאפילו בשביל הילד לא הייתן עושות
אני, למשל, כשסיון היה קטן - לא הייתי מסוגלת ללכת איתו לטייל. כן - תינוק צריך להיות בחוץ בלה-בלה. אני הייתי מתחרפנת מהטיולים האלה, ואחרי פעמיים הודעתי שמי שרוצה יטייל איתו. אבל אני למען שפיותי לא עושה את זה.

איזה יופי

שאפשר גם לספר את זה. זה כאילו טאבו שאסור לחשוב אפילו. תודה על הבמה. אצלי זה בעניין הקריירה ויסורי המצפון על זה שאני לא בבית איתם. מצד שני אני טיפוס של חוץ ולא של בית ואםפ אני כאן ועסוקה בניקיון/בישול/קניות וכוכ' אני כלכך נכנסת מזה לדיכאון שאני גם משמינה וגם נהיית גועלית לכולם. אז החלטתי שיותר טוב וןבריא בשביל כל המערכת שאני אצא ואחזור רגועה ושמחה ומרוצה מעצמי, אפילו אם המחיר הוא זה שמישהו אחר מאכיל ומנקה. נכון, שהמחשבות והחרטות לא עוזבים לגמרי אבל תמיד כשיש לי איזה משהו כזה אני ישר חושבת על התקופה ההיא כשניסיתי להיות בבית ומה זה עשה לי ולכולם. מה שמשונה הוא שיחד עם הרצון לעבוד ולחזור למשרד עדיין אחרי הלידה הזו אני אוהבת להיות כאן (חודשיים אחרי) ונוח לי מאד לא לנסוע למשרד וחשוב לי האמבטיה, ופעם ראשונה בחיים שלי (אחרי שתי בנות גדולות יותר) שיצאתי לטיול עם העגלה סתם בשביל לטייל ולא כדי להגיע לאנשהו - ושמחתי מזה. אז זהו. הדבר שאני לא מוכנה לעשות הוא לוותר על המגע עם אנשים שמדברים על עבודה שאני אוהבת לעשות.

liti

New member
אני בדיוק כמוך

שונאת את הטיולים האלו חסרי המטרה. במקום זה מוציאה אותו הרבה לסידורים, קניות, מסעדות ובתי קפה. בליין הקטן שלי...

בישולים מיוחדים

אני גרה בקיבוץ כך שהאוכל שהם מקבלים הוא מבושל במטבח. יש הורים שמקפידים על אוכל אורגני ללא אבקת מרק או מרק מהודו ולא מעוף ולכן מבשלים ומביאים לפעוטון אוכל מיוחד לילד שלהם. בהתחלה התבאסתי מזה שהילדים שלי אוכלים סוג ב' כי לאמא שלהם אין כח לעמוד ולבשל במיוחד (הם תאומים) אבל בכל מקרה לא רואה מתי אני יכולה להתפנות להכין על בסיס יומי אוכל (מה - במקום להיות איתם אחה"צ לעמוד ולבשל?) והם מקבלים אוכל מבושל וטעים אז זה מה שיש (אישית גם קצת מצחיק לדעתי להקפיד על אוכל "טהור" לתינוק ושההורים אוכלים ג'אנק פוד - באיזשהו שלב ההפרדה הזו לא תעבוד..) לעומת זאת לטייל אני יכולה כל היום ואין מבואסת ממני כשיש גשם...

תלתלושה

New member
בשר...../images/Emo5.gif

עוד לא הגעתי לשלב הזה כי הילדושה עדיין רק יונקת אבל אני כבר קצרת רוח להתחיל עם מוצקים ואי שם מחכה לו העוף שכל תינוק צריך...מאז ומעולם המראה של בשר לא מבושל מעורר בי חלחלה ואני בתור ילדה(ובעצם גם היום)הייתי בורחת מהמטבח כשאמא שלי בישלה בשר.אז הילדושה לא תקבל עוף של אמא...אין מצב!!או שאבא ילמד או שנגייס את מסעדת הסבתא. גם טיולים רגליים אף פעם לא היו משאת נפשי אבל גיליתי שהרבה יותר חביב ללכת שדוחפים עגלה.לרוב אני לא משוטטת חסרת תכלית אלא בקטע של סידורים והכי שווה...עם חברות שגם הן עם עגלות(יש לי שתי חברות שכשאנחנו הולכות ביחד אנחנו נראות כמו פרסומת של פג...)

מצטרפת...

אני צמחונית וגם אותי מאז ומעולם הגעילו ריחות הבישולים של הבשר
. לא כופה על מעין להיות צמחונית, כפי שכמה מחבריי הצמחונים עושים לילדיהם, אבל כנראה שהסבתות או אבא יבשלו מרק עוף ואני אסבול בשקט את הריח
.

גלים, אני איתך בנושא האוכל!

לא רק שזה בזבוז זמן, בעיניי זה גם מיותר ולא נחוץ. אצלי אמנם אין חדר אוכל, אבל מה שאבא מכין הן אוכלות (ובאותה מטבע - מה שמזמינים במסעדה... לא סוחבת איתי אוכל למסעדות). ואני מדברת ממש מההתחלה שמתחילים מוצקים.

נקיונות ../images/Emo3.gif

אני שונאאאאאאת לנקות. גם לבשל זה לא ההובי שלי... מזל שיש לי עוזרת, ובעל בשלן. והילדות שלי מרוויחות, כי יוצא שהן אוכלות אוכל טעים ונורמיל ישר מההתחלה, בלי כל מיני מרקים תפלים ודלילים. אוכל ביתי אמיתי של אבא...

lulyK

New member
שאלה ממש טובה.

נראה לי שזה מסתכם בבישולים ונקיונות, אבל זה לא ממש "בשביל" הילד. אני מאד נהנת לטייל, ולא נראה לי שאוותר על זה בשביל הילד....(הוא כל כך צוהל כשחוזרים הביתה
)

גם לי יש סיון - ילדה מתוקה בת

ארבע וקצת. אין הרבה דברים שלא הייתי עושה בשביל הילדות שלי. הדבר היחיד שאני לא עושה הוא לשבת איתן על הרצפה כי זה ממש קושי פיזי בשבילי. כל השאר - בגבולות הסביר ואני מתאמצת לעשות הכל איתן ובשבילן
.

מעיןבר

New member
../images/Emo4.gif לא יודעת...

אני שונאת לנקות, כביסות וכו' אבל דווקא בגלל שהיא פה אני משתדלת יותר (או מנסה לפחות, חמותי חושבת אחרת
). אני לא יודעת לבשל, זה התחום של אבא שלה מאז ומעולם <נו טוב, הוא מקצוען...> אני חושבת שבחיים לא הייתי מוותרת על המחשב בשבילה. בסה"כ זה גם לטובתה כי האינטרנט הוא מקור המידע העיקרי שלי בגידולה. טיולים - תלוי איזה, אני לא מוכנה לטפס על צוקים וכדומה אבל טיול נחמד של חצי יום לראות את הפריחה אני בהחלט אשמח לעשות איתה...

yaelia

New member
כרגע אין משהו שאני לא אעשה או

מוכנה לעשות בשביל הלל. כביסות ובישולים אני ממילא עושה, ולנקות זה לא בשבילו זה בשביל כולם (ואני עושה רק אם חייבת ממש). אני אשמח מאוד לא ללכת איתו לבריכה ולים ולהשאיר את הטרדה לאבא שלו. שונאת שמש ולשחות והכי הכי שונאת להשתזף. אולי אני אלבש חליפת צוללנים ואקח אותו לקורס שחייה לפצקונים.

למעלה