מה לא מגבילים את המחירים?????..

נונה33

New member
מה לא מגבילים את המחירים?????..

על הכל הם חשבו שם בוועדה הזאת של משרד הבריאות!!! זה לא פייר הקטע הזה של המחירים!!! צריך להתחשב בהורים לדעתי!! הבדיקות הפסיכולוגיות פשוט קריעה!! וגם למה שלא יקבעו מחיר אחיד לפונדקאית??? מחיר הגון ולא שהשוק הזה יהיה פרוץ!!!! חומר למחשבהההההה נונה באובדראפט!!!

אכן המחיר גבוה

מסכים איתך שהשוק פרוץ, ככל שנוסיף לדבר על זה אולי מישהו יקשיב לנו ויעשה משהו בנדון, אין סיבה לא להגביל את הסכום לפונדקאית. הבעל של טוב

מירבי*

New member
נונה, את פשוט צודקת

הסכום באמת לא מוגדר וזה יוצר בעיות. לדעתי זה חומר למחשבה לוועדה, נסו להגדיר סכום שיהיה הוגן כלפי הפונדקאית וכלפי ההורים המיועדים, איך אמורה להרגיש פונדקאית ששומעת שפונדקאית אחרת קיבלה כמעט כפול ממנה? מעניין לשמוע את דעתכם.. מירבי*

היה טוב וטוב שהיה../images/Emo14.gif../images/Emo88.gif../images/Emo124.gif

נכנסתי לפורום לראשונה כי הוא דבר אלי כי אני עוברת את התהליך מהצד השני של המטראסואני מבינה את החשיבות ל ענין הפונדקאות. חשבתי לי שפורום הוא מקום להביע דעה חופשית לשמוע ולשתף בחוויות לטוב ולרע לאחרונה יותר מדי נכנסים לי לחיים אני בוחרת ורק אני בוחרת מה לומר בידיעה מוחלטת מה מותר לי לומר חוקית ומה לא מותר לי לומר ישנו חוזה ואני מכירה אותו בעל פה אני יודעת מה המקבלות שלי...ומלבד זאת לא לשכוח אני נמצאת כאן באנונימיות מוחלטת לחלוטין!!! אף אחד לא יודע מי אני.!! אין זה נכון לומר שאני לא יכולה לחשוף את הסכום שאני מקבלת ובגלל שחשפתי זאת הודעתי נמחקה...אז אם זה מה שהולך להיות מהיום שקורשרים את ידיי ולא ניתנת לי הזכות להגיב באופן חופשי בפורום שחשבתי שיהיה ביתי בגלל מה שאני עומדת להיות אז אני בוחרת לומר תודה היה טוב וטוב שהיה בהצלחה לכולכם בהמשך בפורם ובמיוחד בחיים האישיים שבת שלום... דרדסית

מירבי*

New member
דרדסית, בהצלחה גם לך ושבת שלום

יש חוקים ואחד מהם הוא לא לחשוף פרטים מהחוזה. את יכולה לשאול את עורך הדין שערך לכם את החוזה, אני התייעצתי לפני שמחקתי את ההודעה שלך, פניתי אליך וביקשתי שלא תחשפי את הסכום כי זו בהחלט עבירה על החוק, חשוב לי מאוד נושא האמינות בפורום הזה. הבחירה שלך ורק שלך, מאחלת לך בהצלחה. שבת שלום מירבי*

על מה את מדברת את יודעת מי אני בכלל

או מישהו כאן בכלל יודע מי אני ואני הסתכלתי יפה על החוזה אין בו שום סעיף שמציין זאת

נונה33

New member
דרדסית!!!!!!! תרגעי!!!!קצת כבוד!!

מה זה הסגנון הזה????????. ראיתי כבר קודם איך את כותבת לאנשים!!!!!!! לא מתאים לך, שלום!!!! מירבי עושה פה עבודת קודש!!! מה השטויות האלה עם הכסף?????? כל רגע את מפרסמת סכום אחר!!!! נראה לי שדי ברור לכולם שמשהו מריח לא טוב פה!!! ותגידי - את נשואה?????????? פונדקאית נשואה????? עוד לא שמעתי על זה. נונה! שמשום מה הצלחת להוציא אותה משלוות השבת הנעימה!!

מירבי*

New member
דרדסית, החל מרגע זה כל מה שלא

נראה לך את מוזמנת לדבר עליו באי מייל שלי, הפורום לא נועד לשיחות מהסוג שאת מנסה ליזום פה. לגבי ההאשמה שלך שאני משתמשת בשם אחר כדי לענות לך, מה אגיד לך, לא חשבתי על האפשרות הזאת, אין לי שום עניין לרדת לרמה כזאת ולהתעסק בזה. רצוי שתדעי שאמירה מהסוג הזה לא מוסיפה כבוד לאף אחד, זאת האשמה חסרת שחר. ואם את תוהה לגבי ההודעות שלך אני אאלץ להמשיך למחוק אותן כל עוד תמשיכי להתעקש ולפרסם פרטים מהחוזה שלך או להתעסק פה בהקנטות אישיות. שבת שלום מירבי*

מירבי*

New member
נונה יקרה, המשיכי בשלוותך

הניחי לעניין, אל תטרידי את עצמך בזה. תודה מירבי*

למעלה