מה לעשות כשבלילות...

מה לעשות כשבלילות... ../images/Emo1.gif../images/Emo29.gif../images/Emo199.gif

טוב לפני שבועים עברנו דירה ... (לא יודעת אולי זה קשור) אבל מאז איתי לא מוכן לישון בזמן (19:50 סיפור שינה במיטה) ומי שעה 20:00 אני במרוץ מטורף להחזיר את המורד למיטה (במישפטים המונותונים שלי: "ראש בכרית, לילה טוב, חלומות טובים, כולם ישנים עכשיו") כשכבר העיפות גוברת עליו (בערך בשעה 21:30) הוא חוזר בערך ב2:00 בלילה ישר לתוך המיטה שלי ... אוףףףףףףףףףף אומנם זה נחמד ללטף ולחבק את הצ'וציק שלי אבל ... היום כבר בעלי ברח מהמיטה ישר לסלון צודק באמת צפוף בעיקר עם זעטוט שבועט ומשתלט על כריות והכי גרוע ... אנחנו מכחים בע"ה לצ'וציק השני שיבוא לעולם מה יהיה מה עושים איתו ???? אולי הוא זקוק לנו עכשיו ??? רק שלא יתרגל אני לא יכולה לשון ככה זה הורס את חיי הזוגיות שלנו אולי קשה לו בחדר החדש והגדול שלו ??? הינה אני כאן בשעה כזו במקום לשון ...

שער בטיחות - ובא לציון הגואל

יש כאלו שזה אולי נשמע להן רע, אני יודעת שהקטן שלי צריך עדיין את המחסום הפיסי הזה, אחרת הוא פשוט לא ישאר במיטה. קרה לי אפילו שהשכבתי אותו במיטה רדום (נרדם בסלון) והוא קם ובא אלי, ולקח אותי ביד לחדר שלו שאני אסגור את השער - וגם אני צריכה את השקט בידיעה שהוא לא מסתובב לי בכל הבית חופשי, אחרת גם אני לא הייתי ישנה בחיים....

tomer2007

New member
להיות עקבית בתגובות

לא לדבר יותר מדי ולא להסביר הסברים ארוכים לדאוג לאותו הטקס שינה שליווה אתכם לפני זה, להיות עקביים בזמן בהוא מתחיל וברגע שנגמר - לכבות את האור, נשיקה ולילה טוב ומקסימום להשאר , להחזיק את היד ולא לדבר ולא ליצור קשר עין. אפשר גם לשבת בכסא ליד. גם בשתיים בלילה להחזיר לחדר בעקביות בלי מילים או עם משפט קבוע "עכשיו ישנים"..... נראה לי שאם קודם למעבר לא היו לכם בעיות שינה - זה קשור בהכרח לבית החדש ולסביבה החדשה ודווקא העיקביות תחזיר לו את הבטחון התערער לו קצת.

הייתי בדיוק שם לפני חצי שנה

אריאל היתה בערך בת שנתיים, ואני אז בהריון מתקדם. לא היתה רוצה לישון, ניסיתי לתת לה עוד קצת לשחק ואח"כ לישון, ואם היא לא עייפה הייתי אומרת שרק תנוח בחדר. לגבי אמצע הלילה, פשוט הייתי קמה ומחזירה אותה למיטה, כן זה מתיש אבל אין סיכוי שבעולם להמשיך לישון כמו שצריך ככה. וכשהייתי מחזירה למיטה הייתי אומרת לה, שהיא ישנה במיטה שלה. היום היא יודעת שהיא יכולה לבוא אליי בבוקר ...

ireshef

New member
להמשיך לעשות מה שאת עושה

לשמור על שגרה, להיות עיקבית, והעיקר להחזיר למיטה כשהוא בא אלייך - כי הוא יתרגל לטוב
מאוד צפוי שמעבר דירה ושינוי בחדר שלו יכול לערער לו קצת את הביטחון ולהשפיע על הרגלי שינה או אוכל.

אני יצאת לקרב על הלילה שלי ../images/Emo70.gif

תודות על התגובות עזרתן לי יאללה מהלילה מביאים לידי ביצוע .... המלחמה על המיטה שלי ולילות שלי והפרטיות המתוקה מתחילה ... יש במיטה הזו מקום לגבר אחד ! מקווה שנחזור לאט לאט להרגלים שלנו ...

למעלה