מה לעשות כשסניף הדואר מסרב למסור לי את החבילה?

837183

New member
הי

לא הגענו לנקודה שבה הם מבקשים ממני תעודה מזהה.
אישור התשלום מצביע באופן חד משמעי על החבילה, שלא כמו דואר ישראל...רשות המסים מאוד מסודרת בקטע הזה, יש דף אישור תשלום שמכיל גם את מספר המעקב הבינלאומי של החבילה.
הצגתי בפניהם את האישור, אבל הם לא עובדים ככה - אם המערכת הממוחשבת שלהם אומרת שלא שולם, הם לא נותנים.

837183

New member
מה לעשות כשסניף הדואר מסרב למסור לי את החבילה?

אהלן, ייבאתי חבילה ביבוא אישי ושילמתי את המכס עליה דרך אתר רשות המסים.
יש לי אישור תשלום מודפס..
מאז שהיא הגיעה לסניף הדואר המקומי (לפני 16 ימים), הלכתי לשם 3 פעמים כדי לקחת אותה, אבל הסניף מסרב למסור אותה בטענה שלא שולם מכס (274 ש"ח).
בפעם האחרונה שבאתי לקחת אותה - רציתי לסיים את הסאגה הזו (שלחתי את החבילה לארץ לפני שלושה חודשים), ואמרתי להם שאין בעיה - אני אשלם את המכס אצלהם (כלומר פעמיים..).
הם אמרו לי שזה לא אפשרי כי החלון תשלום במערכת שלהם מראה שהמכס כבר שולם - לכן לא ניתן לשלם.
אם ככה, אמרתי להם - אז תנו לי את החבילה. הם סירבו בטענה שהמכס לא שולם.
עד כה דיברתי עם עובדות הסניף ועם מנהלת הסניף אך לא נראה לי שהן ממש פועלות במרץ כדי לפתור את העניין.
למי אני יכול לפנות לדעתכם בעניין הזה?

837183

New member
תודה NLO

בסוף באמת שלחתי אימייל לכתובת כלשהי ב-postil.com, הייתה תכתובת שבה הייתי צריך להסביר להם כמה פעמים את הענין.
לבסוף קיבלתי שיחה מהסניף לבוא לקחת את החבילה. נראה שהם היו מאוד לא מרוצים מכך שהם צרכים לתת לי אותה כי המערכות שלהם עדיין "לא איפשרו" את זה, פשוט מישהו מלמעלה אמר להם לתת לי כבר את החבילה.
תודה

NLO

New member

למעלה