מה לתיקשור ודימיון

מה לתיקשור ודימיון

מסרים ממלאכים מגיעים אלינו פעמים רבות דרך הדימיון (צבעים, תמונות וכו') הרבה אנשים לכן, בעיקר בתחילת ההיפתחות לתיקשור, חושבים שהם ממציאים, שזה לא באמת תיקשור. מהו לדעתם תפקידו של הדימיון בחיינו?

רותי 11

New member
דמיון - למעשה מה זה דמיון ?

אנחנו לא יכולים ל"דמיין" דבר שאנחנו לא מכירים אם למשל אני אומר לך לדמות סוס אז את תדמייני סוס כמו שזה נמצא אצלך בזכרון. לכן כל מה שאנחנו חושבים שאנחנו מדמים למעשה אנחנו מכירים זה נמצא אצלנו הן בזכרון המיידי והן בתת מודע הרבה דברים אנחנו מביאים לכאן גם מעולמות אחרים אז בעצם כל מה שאנחנו מדמים מגיע מהמציאות שלנו ולא משנה מאיזה עולם או תקופת חיים.

מחזקת את מה שרותי אומרת../images/Emo9.gif

המושג דמיון הוא מופשט, אבל בעצם- הוא קיים אצלנו. יש כאלו שאומרים שאינם יכולים לדמיין, אלו אנשים, אשר חסומים בזכרון שלהם לאורך השנים, או חיים קודמים כפי שרותי ציינה. לכן כולם יכולים לפתח את יכולת הדמיון שלהם. שבת-מבורכת אריאלה

jofen

New member
דוגמא נגדית

הדימיון הוא לפי דעתי בדיוק ההיפך ממה שקיים במציאות, הוא חסר כל קשר למציאות בבסיסו בגלל זה ניתן לנו דימיון, כדי שנוכל להתחבר לכוחות גבוהים יותר של הייקום, הדימיון יכול להראות זיכרון וגם יכול להראות דברים שלא קיימים במציאות (לא יודע מה איתכן, אבל אני יכול לדמיין דברים מאוד מופשטים שלא קיימים במציאות הארצית) יש כל כך הרבה דברים שאפשר לדמיין שלא קיימים במציאות, וזה לא מתחייס לחוויה בעבר, איך אתן יודעות שהעבר הוא לא דימיון? הרי דימיון וזיכרון יש להן שיתוף של תאים במוח (נדמה לי) שמפעילים אותם נוירונים. לפי דעתי דימיון הוא גם פונקציה של מציאות, שבעתיד תוכח כמדעית, שיש לה רובדים מוחשיים ומדידים. הדימיון מתחבר גם להשראה, ואני חושב שהשראה היא גם משהו ש"בא מלמעלה" ממציאים, אמנים, מוסיקאים, קיבלו את הרשמים העמוקים שלהם שהיו במצב של טראנס, ובטח שאפשר לדמיין משהו שאתה לא מכיר!

אתה מתכוון לדמיון מתוקשר?

אותה השראה שאתה מדבר עליה הינה תיקשור. אני חושבת שהידע הוא עליון, החיבור לכוחות גבוהים יותר כפי שאתה קורא להם
התרגום שלנו - הינו מתוכנו, מהמוח שלנו, הן ממודע והן מהתת -מודע( גלגולים קודמים וכולי...) לא ישויות הן מה שאנו רואים בדמיון, אנו מתרגמים את האנרגיה שאנו חשים לדמויות. מקווה שהבהרתי את עצמי. שבת-נפלאה אריאלה

jofen

New member
יש עוד אפשרויות

הדימיון יכול להיות מתוקשר ויכול להיות שלא, נגיד יש אנשים שמתקשרים לא רואים דמויות אלה אור בוהק, וגם יש אינסוף דרכים לפתח את הדימיון המופשט, שהוא לא תיקשור, נגיד תאזיני למוסיקה ותנסי לדמיין איך היא נראית, או איך היא מריחה :) ומה הטעם של אבק פיות?

אבק פיות? אח איזה ריח../images/Emo6.gif

עדיין בכל מאותו מקום, החוש והעל חוש שלנו - שמיעתי, ראייתי , ידיעתי, הרחה , חישה, הכל זה תיקשור אך כולם עוברים דרך המוח. דהיינו , לא נראה לי שיש שינוי ממה שכתבתי, אין דבר חיצוני לנו. הכל מתוכנו- ותלוי מה מפותח אצלנו יותר- כן הדמיון יהיה רחב יותר... הכל המוח שלנו קולט. וזו דעתי הצנועה
אהבה אריאלה

רותי 11

New member
אולי לא במציאות הארצית ג'וזף אבל

הם קיימים ונמצאים אצלך במציאויות אחרות

למעלה