מה?! מה אני אמור לענות?!

מה?! מה אני אמור לענות?!../images/Emo4.gif

מה, הוא שאל ואוף, אני מוממחה בשקרים- חוץ מזה. בשקרים כאלה אני לא עומד. פשוט לא מסוגל. מה אני אמור כבר לענות לשאלה המטופשת הזאת???!!!!! מה?
לשקר אני לא ממש יכול כי זה לא משהו פעוט ו.. לדבר אמת אני לא יכול... אז...? אופףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף לורוצה. מה? זה נורא זה.. זה.. בלתי ניתן לאמירה טוב, אשמתי? מה הוא שואל אותי שאלות כל כך מטומטמות?! אין להן תשובה!!! אוי טוב -פורג´, שיבוא עוד חצי שעה ויסביר הכל (כבר הבטחתי את זה פעם, לא?
)

אין לי

כח לחשוב היום , אבל אם כתבת פה Zה בטח מתקשר אלינו באיזו דרך?
מה שלא יהיה , אני בטוחה שתמצא את הדרך. מחזיקה

נו אז איחרתי קצת...../images/Emo3.gif

ההסבר... היום היו אמורים לבוא (ובאו) אלי קבוצת ילדים. קבוצה זה אומר שתי ידידות וחבר. לחבר זאת פעם ראשונה אצלי, אתם יודעים- מביישנות או מסקרנות (מנסה להבין למה הוא שאל) הוא שאל מי יהיה אצלי בבית. עניתי שאמא. הוא שאל- למה ואיפה ואיפה הם עובדים. עכשיו, לא היה לי מה לענות לו במיוחד והרגשתי שהוא מרגיש שמשהו מסריח פה החלטתי שהגיע הזמן שאגיד למישהו. אבל.. כמו בסדרות הנעורים הקקות האלו- זה התפקשש. חרבשתי שאלה בספרות, תוך כדי זאת הוא שאל אותי במה הם עודים. ניסיתי לענות לו, אבל הוא המשיך לחקור ממש רצה לדעת משרות תרצתי שאני עונה פה על ספרות וארד איתו לשמש (אני ידוע(?) בתור אחד שאוהב שמש והיא שונאת אותו) בדרך למטה משכתי זמן- לא רציתי להגיד במדרגות, כולם היו שומעים שהגענו לקומת הקרקע תפסתי מישהו מכיתה מקבילה ניסיתי לגרום לו לשכוח מהשאלות שלו אבל אחרי שקצת הצקנו לו הוא לא שכח מהשאלות. ולהפך- היינו ליד יותר ילדים בגלל שדיברנו עם הילד מהכיתה המקבילה (מובן?
) {משמיעים עכשיו ברדיו את הצלצול של הביצפר שלי
} רציתי לגרום לו ללכת לכניסה הראשית ושם אני כבר אגיד לו (כי בדר"כ אין שם ילדים) הוא אמר שפה זה שמש (הוא צדק...) הוא שאל. החלטתי. תפסתי אותו אמרתי לו שאין הוא (כפי שאמרתי- כמו בסדרות הנוער האומללות הן) הבין שלאבא שלי אין עבודה
ומה לעשות
זרמתי עם זה אז עכשיו אני ילד דורי (חד הורי יותר יפה מדו הורי)* עם אבא מובטל
טוב, לא נורא זה לפחות גרם לו להפסיק לשאול. בכל אופן- שלושתם (זה נהפך לארבעתם...) באו אלי להכין ספר מחזור לא הצלחנו לעשות כלום
החדר שלי בתהליכי שיקום כרגע טוב, היה נחמד אולי הוא הבין שהבית ריק ואין לי אבא ואולי הוא כבר ישאל באוטובוס אם אני אולי חדורי בכל מקרה- אני אני אני חדור... -פורג´,... ועכשיו שאני עובר על ההודעה, היא בהחלט לא מובנת מבחינת סדר העניינים כרגיל- תשתדלו

ophra

New member
פורג´.... ../images/Emo24.gif

אוי.... אתה ילד מקסים.... תמיד-תמיד יהיו נודניקים ודוגמתיים שיחפשו וירדפו אחרי תשובות.... אני מקווה שיגיע היום שבו, בשניה שהשאלה תקפוץ לך מול הפרצוף, תסתכל ישר בעיניים של השואל, תענה את התשובה הכי ישירה שיש, עם שלווה ובטחון בעיניים, ואולי אפילו חצי חיוך
(למרות שזה לא קל....) ותראה ..... קורה קסם...... (אתה הרי וויזלי, אתה ממשפחת קוסמים ידועה...) המבוכה (המיותרת לגמרי) שלך - תעבור לפרצופו של השואל ככה, תדלג לה בקפיצה קלה (כמו הכינה נחמה בשעתו) מהראש שלך לראש שלו/ה ועד אז -
גדול-גדול...... עפ (אמא חדורית, בת חדורית (בערך) וגרושה.....)

../images/Emo13.gif אההה....

הוא לא נודניק בשביל דווקא הוא... סקרן- משהו. זהו- אני לא רוצה שהמבוכה תעבור לפניו של השואל- אין בזה טעם
תודה רבה רבה רבה רבה לך
רטובה
-פורג´, מקליד ספר מחזור

ophra

New member
../images/Emo9.gif

בין נודניקים לסקרנים עובר קו דק מאד.... ושם נמצאים אלה שסתם דוחפים את האף.... (זו תכונה מקומית ידועה ונפוצה, בטח נתקלת בה לא פעם...) [אוףףףףף. לא מצליחה לשלוח סימנים....]. והמבוכה - לא הצעתי שתעבור אליו בשביל "להחזיר"... זו פשוט דרך לסלק אותה ממך. א י ן ל ך ש ו ם ס י ב ה ש ב ע ו ל ם ל ה י ו ת נ ב ו ך !!! זה ברור???? (נשיקות, בלי ציור...) עפ

למעלה