מה נסגר אם מטרודן

מצב
הנושא נעול.
מה נסגר אם מטרודן../images/Emo35.gif

מה נסגר אם מטרודן

מישהו אולי יודע אם גם מחר תמשיך השביתה במטרודן ב"ש
תודה מראש

fireman

New member
צחקנוס ../images/Emo13.gif

אם=עם. הלא כן? ('כן' ללא דגש)
ב"ה וזה אמור לדעת המנהל שלנו. לא אנחנו.
צחקנוס

הוא כתב נכון....אם. אם מצורף לתחילת משפט "אם-אז" ובגדול משפטי סיבה ותוצאה (אם אני אסע ברכבת אני אגיע יותר מהר) עם היא מילת הוספה (נסעתי עם אנדי בוולבו B7L והוא לא הפסיק להתלהב מהאוטובוס) רגע של עברית עם ערן אייל

רגע של נוסטלגיה ועברית עם אנדי

צחקנוס

הוא כתב נכון....אם. אם מצורף לתחילת משפט "אם-אז" ובגדול משפטי סיבה ותוצאה (אם אני אסע ברכבת אני אגיע יותר מהר) עם היא מילת הוספה (נסעתי עם אנדי בוולבו B7L והוא לא הפסיק להתלהב מהאוטובוס) רגע של עברית עם ערן אייל
רגע של נוסטלגיה ועברית עם אנדי
נסעתי עם ערן במ.א.ן NL וכשירדנו הוא נישק את האוטובוס לשלום לאות תודה על הנסיעה הנפלאה שהיתה לנו!

fireman

New member
שאלה טובה

מה נסגר אם מטרודן

מישהו אולי יודע אם גם מחר תמשיך השביתה במטרודן ב"ש
תודה מראש
שאלה טובה
היום חברת מטרודן לא ממש שבתה מסתבר מחצית מהעובדים אינם תומכים בשביתה הזו והם עבדו כרגיל, אמנם הורגש מחסור משמעותי באוטובוסים בעיקר בשעות הבוקר אך סביב השעה 10 השירות חזר לפעול במלואו מה קורה מחר?...הלוואי הייתי יודע, להפעיל מחר את הרדיו על רדיו דרום בבוקר ולשמוע מה אומרים אולי כן ואולי לא, נקווה שלא נסיעה טובה.

ה דרומי

New member
לפי חדושות הוט בדרום אז מי שעושה

שאלה טובה
היום חברת מטרודן לא ממש שבתה מסתבר מחצית מהעובדים אינם תומכים בשביתה הזו והם עבדו כרגיל, אמנם הורגש מחסור משמעותי באוטובוסים בעיקר בשעות הבוקר אך סביב השעה 10 השירות חזר לפעול במלואו מה קורה מחר?...הלוואי הייתי יודע, להפעיל מחר את הרדיו על רדיו דרום בבוקר ולשמוע מה אומרים אולי כן ואולי לא, נקווה שלא נסיעה טובה.
את כול ה"בלאגן" זו ההסתדרות מאיר בביוף ואבו שפם שהגיע היום לב"ש אבל לא יעזור להסתדרות מהסיבה שהנהגים חתומים על חוזה עבודה אישי.

fireman

New member
אני אמרתי את זה כבר מזמן

את כול ה"בלאגן" זו ההסתדרות מאיר בביוף ואבו שפם שהגיע היום לב"ש אבל לא יעזור להסתדרות מהסיבה שהנהגים חתומים על חוזה עבודה אישי.
אני אמרתי את זה כבר מזמן
הם טוחנים מים והם סתם דופקים את הנוסע הקטן שצריך את השירות הזה. המאבק שלהם הוא כמו לדבר אל הלאמפה.

אזרך כמוני

אני אמרתי את זה כבר מזמן
הם טוחנים מים והם סתם דופקים את הנוסע הקטן שצריך את השירות הזה. המאבק שלהם הוא כמו לדבר אל הלאמפה.
אזרך כמוני
שנאלצתי לקחת מונית לאוניברסיתה..... אגב: באר שבע: עיר נ ה ד ר ת!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה