מה עובר עליה

נו, איך עברה ה"הכלה"? ../images/Emo13.gif

זה סיפק לך לילה שקט יותר? אין לי רעיונות חוץ מאשר משהו שמציק לה או סתם, מצברוח של התפנקות שבא בגלים (אם כל מה שהציעו נשלל).

אורora

New member
עידכונון

הלכנו יחד לחנות ספרים, קראנו וקנינו ספר. אח"כ אכלנו גלידה. היה נחמד. ב 23:00 היא התעוררה בבכי נוראי. אני כמעט בטוחה שזה היה חלום רע. היא ניסתה להגיד לי מה קרה מתוך בכי אבל לא הצלחתי להבין כלום. ניכנסתי איתה למיטה שלה ונירדמנו שתינו. בחצות התעוררתי ועזבתי אותה. היא ישנה עד הבוקר.

אוי.

אם כך יש אפשרות שמדובר בסיוטי לילה שמבוטאים בכל מיני מיחושים ותלונות על כאבים שונים ומשונים? אני חושבת שזה די מתאים לגיל.

דש1דש

New member
שווה לנסות לעשות

טקס סילוק חלומות רעים לפני השינה - אולי זה יעזור?

אנא הסבירי, נמקי ../images/Emo188.gif

ופרטי לפרטי פרטים את עניין הטקס הזה. גם שלי התעוררה באמצע הלילה בצרחות. כל כל נבהלתי. רצתי אליה וניסיתי להרגיע אותה אך לשווא. רק אחרי שממש הערתי אותה, היא פתחה את העיניים, הסתכלה עלי, הסתובבה לצד השני ונרדמה בשניה. ברור לי שזה היה חלום. לא יכול להיות משהו אחר

דש1דש

New member
היתה לנו תקופה של חלומות

וכל מיני יצורים ש"באו להפריע לה לישון" לפני השינה דיסקסנו עמוקות ממה היצורים מפחדים, עשינו מלכודות למינהן (חשוב שלא תתקלו במלכודות בלילה
כבר שפכתי כוס עם מיים ככה
) הטקס כלל כל מיני ריקודים, קפיצות תנועות גדולות עם הידיים - מה שהתאים לה - העיקר שבראש שלה החלומות הרעים והיצורים (בחיי שהיה שם גם צב! נורא מפחיד
) לא יגיעו בלילה. אם הם כן הגיעו - עשינו להם קישטא והיא חזרה מיד לישון. היא הרגישה שהיא חזקה מהם ולכן זה נפסק.

catנוע

New member
אני לא בטוחה שבגיל של הבת שלך

טקס כזה יהיה אפקטיבי. זה מתאים לילדים גדולים יותר (סביב 3 ומעלה) לדעתי. גם לחבצלת יש לילות עם חלומות רעים ('לא! הסביבון שלי! שלייייייייי!) אבל טקס לא יעזור כאן. זה עוד לא גיל של מפלצות או פחדים ספציפיים אלא עיבוד של מה שקורה במשך היום, גם של הדברים הפחות נעימים.

למעלה