מה עושה בנאדם עם...

מה עושה בנאדם עם...

כמעט 2000 לווינים ???
שלחתי לוויין על מדינה וראיתי שיש לו קרוב ל2000 לוויינים ושום דבר אחר כמעט...האם תתקפו מדינה שכזו ?!

dragonofgold

New member
לא

להציע שלום!!! מה אתה חושב על מלחמה !!!! כל הזמן ברגיעות משיא

2000 לויינים זה כלום ...

את כל הכסף שלך אתה אמור לעשות מלווינים....כי הם מכניסים הכי הרבה רווח ,ככל שאתה מוכר יותר יש לך יותר כסף במזומן. הם מכיניסים פי 4 או פי 5 מכלל התפוקה האזרחית שלך... ואם דיברנו על טיפים ,זה טיפ חשוב...מפעלים צבאיים לתפוקה גבוהה ,ברגע שאתה מוכר מכפילים לך את הכסף...ועובדה...היום עכשיו ..דירוג 92...בלי להתאמץ...(חמסה חמסה...כל הזמן תוקפים אותי ) כשאני מתכווןן בלי להתאמץ אני מתכוון לזה שאני לא מוציא את הכסף על קניות אלא על שידרוגים .ברגע שאתה מוציא את הכסף על קניות כדי להגדיל את הכמות..הדירוג שלך עולה מהר, אבל הצבא עדיין לא איכותי. כיום עדיף שהצבא יהיה איכותי ואחרי זה כמותי .

gilrel

New member
לי יש 1500 מרגלים בערך

וברגע שמישהו נודע בי אני אוגר 1000 תורות ומנסה שוב ושוב להיתנקש בו-עד שאני מצליח. הורדתי כבר את מי שהיה מקום ראשון (V_G) ועוד איזה אחד... ואני רק התחלתי לפני כמה ימים-תיזהרו!!!!

deandean

New member
1000 תורים?

אני מאוד מקווה שאתה צוחק, אחרת זה ממש לא הגיוני.

gilrel

New member
אני עושה את זה בכמה פעמים....

כל יומים בערך אני ניכנס- יש לי כבר כמעט 100 תורים-אז אני מנסה 50 פעמים-מצליח יופי, לא מצליח מחכה עוד יומים.... ובגלל שהמרגלים שלי כבר דרגה 2 או שלוש (לא זוכר בדיוק) אני עושה את זה די מהר....

Parks

New member
1000 תורות?

כתוב בעידכונים שניתן לאגור עד 100 תורות.

למעלה