מה עושיםםםםם כשבן זוגי לא נוגע

מה עושיםםםםם כשבן זוגי לא נוגע

בן זוגי מיזה 10 חודשים..... אינו גבר שמחבק ומלטף. נשיקות צרפתיות כלל לא.... ראיתי שהוריו גם אינם נוגעים זה בזו או בילדיהם ואני משערת שזה החינוך. אין חיבוק ליטוף.... נאדה.
בראשית יחסינו חיבק נישק אבל ממש בשבועות הראשונים... ומאז... הוא על הגב.... דקה וחצי סקס, ונגמר....
אין עם מי לדבר... הכל אני עושה בדרכי נועם, אך הוא מתעלם או חומק בתשובות של בדיחות הדעת ובזה זה מסתיים.
מתסכל ועצוב.
מה אני אמורה להבין מיזה? לעשות עם זה? אין לי פרטנר לשיחה ואין לי פרטנר למין. וכמובן לא יצאתי לבגוד.. הוא הרעיף עלי אהבה וחום לכן קיבלתי את החסר הזה.. אולם... טס, לאודסה ושם
הזמין מסאז אירוטי.... למרות שכמובן הכחיש מכל וכל! (גיליתי עדויות בפון....) כלומר לעשות רושם על חברים.... להגיע למצב של נערות ליווי או מסאז אירוטי בעוד נמנעים ממני יחסי מין שאני כל כך אוהבת?

ksa11

New member
אולי הוא מכור למין?

הי, אני סקסוהוליסט אנונימי
יש בקבוצות של סקסוהוליסטים אנונימיים אנשים שמעדיפים ללכת לזונות, נערות ליווי, מסאג'י, קוקסינלים וכו ואחר כך אין להם חשק ליחסי מין עם אישה והם גם מתנתקים מהנשים.
מהשיטופים ששמעתי אנשים האלה מתחילים לטפל בבעיה רק אחרי פיצוץ בבית(אחרי שמגרשים אותם לדוגמה).
תעשי פיצוץ ותציבי לו אולטימטום שילך לכמה קבוצות ויראה אולי בעיה שלו זה התמכרות.
זה קבוצות אנונימיות לעזרה עצמית דרך עבודת 12 צעדים וזה כמעט ולא עושה כסף(זה עמותה חיה על תרומות של משתתפים בה)
sa-israel.org
באתר יש טלפון של קן החם
בהרבה הרים יש קבוצות. תתקשרי ותבררי לגבי קבוצה קרובה לביתכם.

אתה צודק?

תמיד אתה כותב שאני צודקת.... מוזר... ההלם שהאדם שסמכת עליו, האמנת בו, אהבת אותו, בגד בך מהרגע שהכיר אותך מבלי לחוש או לכאוב אותך .. הוא מרסק.... מאויב אתה אוליייי מצפה שינהג כך... אבל מבן זוגך.... לא

OsherMulti

New member
צריך לבחון את העניין

האם יש ביניכם מתח מיני?

מומלץ להפריד מיטות ולייצר מרחק מחדש בזוגיות בשביל לתת לחשק המיני לצאת.

אם זה משהו יותר מסובך מזה מוזמנת להתייעץ איתי במייל:
[email protected]

מקווה שאחרי המון זמן התשובה שלי כבר לא רלוונטית ושאתם ביחד
קצת קשה לפתוח את זה פה אבל אולי את לא יודעת לדבר איתו, גבר זו חיה טיפשה, צריך לדעת איך לדבר עם הגבר שלך אוכל לתת לך כמה טיפים אבל אני כמעט בטוח שההודעה כבר לא רלוונטית, אם כן תישלחי הודעה ונשוחח :)

למעלה