מה עושים כשאין "קליק" עם המורה?

dafgol

New member
מה עושים כשאין "קליק" עם המורה?

שנה שעברה היתה לנו (כתה א') מחנכת מדהימה. השנה הכתה של הבן קיבלו מחנכת חדשה, חזרה משנת שבתון. גילוי נאות : המחנכת מכתה א' היתה מדהימה רגישה נפלאה עם הילדים ולדעתי (ולדעת כל ההורים והתלמידים אין עוד אחת כמוה). לא יודעת למה אבל עם המחנכת החדשה איכשהו לא נוצר הקליק....בראש ובראשונה לא עם הילדים וגם לא עם רוב ההורים. דרך הלימוד שלה ההתנהגות שלה והיחס לילדים פשוט לא מתקתק כמו שצריך. אני יודעת ומודעת שלכל אחד מגיעים מאה ימי חסד, אבל היא פשוט לא נותנת מעצמה, לא מראה נכונות ולא כלום. היא התחילה עם זה שאמרה שהרמה של הכתה נמוכה (עובדתית לא נכון, השגי התלמידים הכי גבוהים בשכבה שנה שעברה), שהכתה חסרת משמעת (לא נכון) וחסרת כבוד למחנכת (בשביל כבוד צריך לעבוד....) היא צועקת על הילדים ברמות שחלקם פשוט מפחדים ולא רוצים להגיע לביה"ס, היא משליטה סוג של טרור וענישה שבעיניי ובעיני כל ההורים פשוט לא לעניין....לדוגמא : לכתוב 10 פעמים משפט מסוים , על כל פיפס מוציאה מכתבים להורים, היחס שלה פשוט לא נעים כלפי הילדים כמו גם כלפי ההורים. היא לא מראה שום נכונות למשהו מעבר ללימוד בכתה, אין לה שום רגש ויחס אישי אימהי חם תומך....בוודאי לא מפרגנת לילדים. אוקצור....זה פשוט לא זה.... חלק מההורים כבר פנו למנהלת , לא שזה עוזר הרבה, אתמול שמעתי כבר משתי אמהות שרוצות להוציא את הילדים מהכתה ולהעביר לכתה אחרת אולי אפילו לבית ספר אחר בישוב. אני באופן אישי נתקלתי באטימות מצידה בנושא מסויים. לא יודעת מה לעשות ואיך לנהוג, טובת הבן שלי עומדת בראש ובראשונה, מצד שני לא רוצה להיות קיצונית ולעשות משהו דרסטי שיפגע בילד. אלו תחושות לא רק שלי, אלא של כל הורי הכתה....ואין עם מי לדבר.... מחפשת רעיון יצירתי לגישור ומציאת הקליק האבוד..... הייתם פעם בסרט הזוי כזה? וכדברי חיים הכט.....מה אתם הייתם עושים?

למעלה