מה עושים כשנגמרים העוברים???

sarablu

New member
לפני שנתיים, אחרי 3 שנים של טיפולים, הבנתי שאין מנוס והלכתי על תרומת ביצית.
הלכתי על המסלול האוקראיני דרך הדסה עין כרם. התקבלו 9 עוברים, כולם באיכות טובה.
עכשיו, אחרי 6 החזרות, נשארתי עם ידיים ריקות ולב שבור.
לא היה אפילו הריון אחד, למרות שלכאורה הכל מצוין - העוברים, הרירית, ההורמונים במהלך הטיפולים.
אני לא יכולה להרשות לעצמי קניית תרומה נוספת, אני עדיין מחזירה את ההלוואה שלקחתי כדי לממן את התרומה הזו.
אני לא מוצאת את עצמי מרוב צער וכאב. קשה לי להאמין שזה סוף הדרך

חוץ מחיבוק וירטואלי אין לי הרבה רעיונות.
אני לא יודעת בת כמה את..... אבל יש לך אפשרות להרשם לתרומה מתורמת ישראלית שהעלות היא נמוכה יותר, התורים ארוכים זה נכון אבל זאת אופציה.
האם במהלך הטיפולים כן נעשה נסיון לשנות פרוטוקולים בין ההחזרות? , לעשות בדיקות?
איילת

sarablu

New member
חוץ מחיבוק וירטואלי אין לי הרבה רעיונות.
אני לא יודעת בת כמה את..... אבל יש לך אפשרות להרשם לתרומה מתורמת ישראלית שהעלות היא נמוכה יותר, התורים ארוכים זה נכון אבל זאת אופציה.
האם במהלך הטיפולים כן נעשה נסיון לשנות פרוטוקולים בין ההחזרות? , לעשות בדיקות?
איילת
עשיתי בדיקות, בוצעו שינויים בפרוטוקולים, וכלום...

א

אני כל כך מצטערת :(

Guest
כל כך מצטערת... אין לתאר את הלב המפורק והכאב. אינסופי כזה.

אולי תשקלי לקחת הלוואה מהקרן להלוואות ללא ריבית? שולחת חיבוק של נחמה... כמה קשה... כמובן שאני מזדהה... ועברתי את זה גם...

י

יעל הקייני

Guest
כל כך עצוב... אנו ניסינו במסלול שבו מקבלים סה״כ שש ביציות. נוצרו 4 עוברים, ובשתיים מתוך 4 החזרות נקלטתי אבל נפל... החלטנו לנסות שוב, עם תורמת אחרת, ונקלטנו בהצלחה! אצלי משהו שכנראה עשה את ההבדל לקליטה (גם באחד שנפל בתורמת הראשונה, וגם בראשון של התורמת החדשה) היה בדיקה לאנדומטריטיס (דלקת ברירית), שיצאה חיובית, ואז לקחתי מלא אנטיביוטיקה, ורק כשהבדיקה החוזרת יצאה שלילית התחלנו סבב.

י

ישלישאלה9

Guest
מפיל ומדכא.
אין לי תשובה לעניין הכלכלי, אולי לחכות קצת זמן ושוב לקחת הלוואה.
אני קיבלתי 7 עוברים טובים בזמנו ו4 החזרות ולא נקלט (הכל היה טוב לא ידעו למה)
אחרי עוד 3 החזרות (3 תורמות שונות - אותו חוזה, לא סופק מה שהתחייבו בשתיים הראשונות) נקלט.
אז אופטימיות היא שם המשחק

למעלה