מה עושים עם אוכלי חינם ?

• פותח הנושא T79
  • פורסם בתאריך

T79

New member
מה עושים עם אוכלי חינם ?

מה עושים עם "אוכלי חינם" למיניהם שהגיעו לחתונה שלנו ולא טרחו אפילו לשים שקל ? בין אם זה משפחה או מכרים, כשההתנהגות הכי מגעילה ופרזיטית באה מצד החבר של אחותי, שהוא יצור מגעיל בפני עצמו, ומאוד לא רצוי בבית הוריי. גם אני וגם ההורים שלי רותחים על כך מעצבים, ומאוד בא לי לכתוב לו את דעתי עליו. למרות שהוא יודע שהוא אינו רצוי, וגם אחותי מודעת לזה שההורים שלי אינם רוצים בו, לצערי היא מאוד מסונוורת ממנו, ועד כמה שלא נעים לומר זאת, השאיפה של כולנו היא שהקשר ביניהם יתפרק. היא לא העזה לומר לו כלום כי היא מפחדת ממנו, למרות שהיא ידעה שהוא לא התכוון לתת מתנה, וגם ההורים שלי לא רוצים לומר לו כלום ומבקשים שאניח לנושא ולהרגיע את האווירה שגם ככה מתוחה מאוד כי אחותי ממש עושה סצינות ומגנה עליו. אבל גם היא לא מסוגלת לתת תשובה מדוע הסכימה שהוא יבוא בידיים ריקות , מה עוד שביום החתונה הוא הגיע אלינו הביתה ונסע עם ההורים שלי לחתונה וגם ישן בביתנו אח"כ כי הוא אינו מחזיק אוטו..! אבל אני לא מסוגלת להניח לנושא ! הוא מזלזל באחותי, במשפחתי, בי ובבעלי הטרי. אודה לכם מאוד על התייחסותכם אם מישהו/י פה היה בסיטואציה דומה.

אם אחותך מפחדת ממנו - הוא אלים או אובססיבי

וחייבים לשים לזה סוף, אפילו בעזרת המשטרה. נראה לי שהוא יבין אמירה חד-משמעית ותקיפה ולא ללכת "סביב סביב". תיזהרו. רק מהתיאור הוא נשמע בחור לא מאוזן.

אלאורלי

New member
אחותך כן נתנה לך מתנה?

אם היא נתנה לך מתנה אז אולי זה משניהם, ממנה ומבן הזוג שלה.

דבר נוסף ,הוא כיבד אותך ואת אחותך והגיע לחתונה, אז יתכן שבזבה שהוא לא הביא לך מתנה הוא
רצה לתת לכם להרגיש את מה שאתם מרגישים כלפיו, כלומר שתרגישו חוסר הערכה מצידו כמו שאתם
לא מעריכים אותו.

אשאל בגלוי, האם המתנה שלו זה הדבר שיסדר לך את החיים? ברור שלא, אז תעזבי את זה ותתרכזי בחיי הנשואין שלכפ ושיהיה
לכם במזל טוב.

את חייך ברגל ימין, והזמן יעשה את שלו.

T79

New member
תודה. גם אחותי וגם אח שלי נתנו 1000 שח כל אחד לבד על עצמם.

אלאורלי

New member
זהו יקירה, כגודל הציפיות גודל האכזבות, כאשר אחת מבנותי

התחתנה אז הבת השניה והחבר הביאו מתנה כסף ואף אחד לא מצא לנכון
לשאול של מי הכסף, את מי זה מעניין, כך גם את צריכה לראות את מתנת
אחותך כאילו נתנה לך משניהם, אלא אם את רוצה לייצר מריבות וזה מאוד
מאוד קל לעשות.

אם זוג מגיע המתנה היא זוגית, למי שיש יותר כסף והקרבה רבה יותר הוא
כמובן נותן מתנה גדולה יותר, וממש לא כדאי להיות ברוגז או בכעסים על
מתנות, כי בעוד זמן הברוגז ישאר והסיבה לברוגז תישכח.

תחשבי על זה.

mykal

New member
דעתי,

אם אתם לא מעונינים בו, תרפו מאחותכם,
תנו לה להתמודד איתו, ואתם תחבקו אותה.
תגידי לה--לכי להתיעץ, תבדקי אם את בטוחה בהמשך, ואם כן--
תהיו איתה.
כשאתם מתנגדים ומשדרים אנטי--היא נכנסת לשריון ומגננה מכם וגם קצת דוקא,
אז תירגעו. חבל שאתם מתנהגים כך--
כי אם הוא שלילי--היא לא תשתף אתכם ותסבול,
ואם בסוף יתגלה שטוב לה--כבר הפסדתם אותה--חבל.

למעלה