מה עושים עם חבר צוות שלא סובלים?

makare

New member
מה עושים עם חבר צוות שלא סובלים?

היי, לפני מספר חודשים הצטרף אלי לצוות מישהו חדש כאשר אני יושב בחדר איתו ועם עוד מישהו עד היום הבחור החדש הספיק לריב גם איתי וגם עם הבחור השלישי בחדר ושנינו לא מדברים איתו אני בתור הבכיר מקצועית ממנו לא מקבל אפילו בוקר טוב... עם שאר האנשים בחברה נראה שהוא מאוד משתדל לשמור על יחסים תקינים למרות שלעיתים זה נשמע מזוייף, מאולץ וקצת דוחה הוא עוקף סמכות, לא קורא מיילים שאני שולח לו, לא מגיע לפגישה כשאני אומר לו לבוא... איך אני אמור להתנהל מול המנהל של שנינו ומול אותו בחור לדעתכם? האם להתעמת איתו? האם ללכת למנהל כל פעם שמשהו לא בסדר? תודה

אני יכולה לספר מניסיוני

שפוטרה במקום עבודתי עובדת שלא השתלבה חברתית ברמה כזאת שאחרי ימים ספורים בעבודה נוצרה עויינות בינה לבין עובדים ותיקים ומוערכים (ואהובים באופן אישי על העובדים האחרים) שפגעה בעבודה, הן בהיבט של עבודת צוות והן בהיבט של התייעצויות והעברת מידע וגם עקיפת סמכויות. הבחורה הועזבה אחרי כחודש במקום וגם אחרי שהיא עזבה עדיין היינו צריכים לכסות על הנזקים שעשתה שנוצרו בעיקר בשל אי שיתוף פעולה עם שאר עובדי המשרד. במקרה שלנו המנהלת הישירה קלטה לבד שהיא בעייתית מהבחינות האלו וכשהגיעו אליה דיווחים פרטניים היא הבינה שמקומה של אותה בחורה לא איתנו. ללכת למנהל במקרים כאלו זה דיי נדרש לדעתי, אבל לא כל פעם שמשהו לא בסדר אלא לדעתי כדאי לרכז את התלונות ולדווח בצורה מסודרת ולציין שזה פוגע בעבודה.

makare

New member
הבעיה היא ש...

לבוס שלי אין כוח להיות גננת ואני מבין אותו והבחור הזה כבר תיכף חצי שנה איתנו (לצערי) אני מניח שמחר כבר אגש לבוס שלי ואציג את הדברים שבאמת פוגעים בעבודה

אני

מסכימה עם אשת מרציפן, זה לא קשור לגננת. המנהל צריך לטפל בבעיות מקצועיות וחברתיות כאחד. אני ממליצה לך לחשוב גם איך להציג את הדברים שיהיו שיכליים ולא רגשיים.

למעלה