מה עושים עם מרצה לא מובן?

LemonLimeLilach

New member
מה עושים עם מרצה לא מובן?

ואני לא מתכוונת סתם לא מובן, אני מתכוונת ממש. על הפנים. אני (ואני לא היחידה) יושבת בשיעור ופשוט בוהה בו ולא מצליחה להבין מה הוא לעזאזל מנסה להגיד. היום הוא נתן לנו איזו מטלה לעשות בכיתה - זה שיעור הדרכה ביבליוגרפית אז היינו צריכים לעשות על המחשב ולשלוח לו במייל - ופשוט לא הצלחנו לעשות! גם כי לא הבנו, גם כי לא ידענו, כלום. סוף שיעור - אני ועוד רבים כמוני לא שלחנו כלום. אני לא יושבת סתם בכיתה, כמובן ששאלתי שאלות וניסיתי להבין, ואפילו אמרתי במילים האלה "אתה יכול להסביר בפשטות מה צריך לעשות?" וכלום. לא מובן. הכי גרוע, יש לנו עבודה להגיש בעוד שבועיים וחצי ואני עדיין לא מצליחה לקלוט מה אני אמורה לכתוב בעבודה. זה פשוט נורא. אני מיואשת ושוקלת כבר לוותר על זה, ופשוט לדעת שאני אקבל ציון נמוך וזהו. לא ככה רציתי להתחיל את הלימודים שלי

1במיה

New member
זאת הדרכה ביבליוגרפית יש בכל סמסטר כמה הדרכות

עם מרצים שונים. תחליפי מרצה זה עוד אפשרי.

LemonLimeLilach

New member
אין עוד מרצים ואין עוד אפשרויות

זה "ייחודי" לחוג של לטינו אמריקה ויש רק אפשרות אחת, יום אחד שעה אחת מרצה אחד. גם העבודה היא ייחודית לחוג והקורס עצמו אמור ללמד אותנו איך להתמודד עם חומר שקשור לחוג שלנו... ככה שסיכומים מתלמידים אחרים לא יעזרו - כי אנחנו בקושי כותבים משהו, וגם זה יהיה בנושא שונה. העבודות גם שונות. המצב בקנטים.

עד כמה שאני זוכרת זה כולה נקודה אחת

הציון לא ישפיע לך על כ-ל-ו-ם-! (גם אם תקבלי 60 לא נראה לי קריטי ציון כזה בנקודה אחת מתוך 120) ולא צריך ממש לסכם או להיבחן על החומר (בחוג שלי המטלה הייתה לכתוב עבודת "דמה" סמלית על פי הכללים שלמדנו) אז לא נראה לי שצריך להתרגש פשוט לקחת אוויר ולעבור את זה... לפעמים יש מתרגל או עוזר הוראה אז אפשר לפנות אליו...

LemonLimeLilach

New member
אני יודעת שזה לא קריטי

אבל זה פשוט כל כך מייאש לשבת בכיתה שעתיים ולא להבין מה הבנאדם אומר. ושאני צריכה להגיש עבודה ואחרי שלושה שבועות עדיין אין לי מושג מה צריך להיות בה בכלל. זה שתי נק'.

האם את יכולה לאתר כאלה שלמדו את הקורס הזה

בשנים שעברו? או לפחות אצל אותו מרצה, אפילו קורסים אחרים? אולי אפשר לאתר כאלה דרך הפורומים של ההיי-לרן.

RichardSmith

New member
אומנם בקורס הזה כנראה שלא יעזור כלום

מלבד לנסות לעבור קבוצה, אבל בקורסים אחרים, יש באגודה סיכומים משנים קודמות. http://aguda.org.il/abank

יטבת22

New member
היי, גם אני שם

באמת היה קצת שוק בהתחלה, אבל הבנתי שאני צריכה להגיע לתרגולים מוכנה. דווקא המתרגלת שלנו חמודה..

למעלה